PDA

Zobacz pełną wersję : pomózcie! czy ta szafa pasuje do sufitu???



sosnalaredo
17-05-2010, 11:08
Witam! Bardzo proszę o poradę. Upatrzyłam szafę, która mi się*spodobała i która pasuje na wymiar, ale nie wiem czy jej kolor będzie pasował do mojego drewnianego sufitu w przedpokoju. Sciany i podłoga są białe, także tutaj nie zaistniałby konflikt.. Może macie jakieś pomysły, może jakiś kolor ścian zintegrowałby szafę i sufit. Nie wiem co zrobić a nastawiłam się*na szafę i komodę z tej serii bo idealnie wpasowują się na wymiar, ale wymiana sufitu nie wchodzi w grę. Z góry dziękuję za wszystkie opinie :)

joliska
17-05-2010, 11:13
Kategorycznie nie pasuje :)
Jedynym wyjściem jest pobielenie sufitu, tym bardziej, że pozostała stolarka jest biała...

Anulek2005
17-05-2010, 11:31
Wg mnie nie pasuje:(

Jeśli bardzo chcesz tę szafę to IMHO powinnaś drewniany sufit "machnąć" na biało - zrobić takie bielone drewno ... Tylko się mnie nie pytaj jak to zrobić ...

Darcy
17-05-2010, 11:58
Nie pasuje. I popieram pomalowanie sufitu na biało. Albo jednolicie kryjącą farbą, albo pobielenie z przecierkami tak, aby widoczny był rysunek drewna.

LeoAureus
17-05-2010, 20:27
Jestem tego samego zdania co przedmówczynie:)

Margoth*
17-05-2010, 21:04
Ja też uważam, że jedno nie pasuje do drugiego. I jeszcze dodam, że sufit mi się nie podoba. Ale to tylko moje zdanie.

lady in red
18-05-2010, 11:41
Nie pasuje ;( Posłuchaj forumowiczów w sprawie sufitu-dobrze prawią ;)