PDA

Zobacz pełną wersję : W jakiej lokalizacji kupić działkę budowlaną ?



dockers
21-05-2010, 22:23
Witam, doradźcie proszę, która lokalizacja byłaby lepsza.
Granice Michałowa-Grabiny tj. miejscowość Józefów gmina Nieporęt koło Warszawy czy Stara Wieś gmina Nadarzyn koło Warszawy ?
Cena 1-wszego to 300zł m2, a drugiego to 230-250zł m2.


Pozdrawiam

er-es
18-07-2010, 10:01
Na to nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Masz dzieci to przydałby się blisko ośrodek zdrowia, autobus, szkoła, przedszkole itd. jak nie masz szukasz ciszy to jakaś wioska, las itp. Każda działka ma plusy i minusy. Musisz sobie to przekalkulować. No i jaki dojazd. Do Nadarzyna wiecznie korki, choć i do Józefowa nie mniejsze. Może lepiej kupić mniejszą działkę bliżej Wawy ?

pakodegites
30-07-2010, 10:43
polecam kierunek bardziej na pułtusk, gmina Serock. przyzwoicie zarządzana i bogata gmina, dobra infrastruktura. nie dużo dalej niż nieporęt a mimo budowanej obwodnicy serocka i modernizacji drogi 61 dojazd będzie porównywalny lub lepszy. no i ceny działek ok 30% nizsze nawet blisko Zalewu Zegrzyńskiego (np wieś wierzbica). W razie czego służę pomocą.

agdapl
18-09-2010, 22:19
dla mnie ważna była dobra komunikacja publiczna z Warszawą - kupiłam działkę na lini WKD. Zależało mi na tym, żeby samochód nie był jedynym środkiem transportu dla nas. Teraz, wsiadam na przystanku, wokół mnie zieleń, drzewa, spokój, po 50 minutach wysiadam w centrum Warszawy. To jak podróż do innego świata - tak właśnie się czułam, jak dreptałam po wiejskich drogach w poszukiwaniu działki, a po południu wysiadałam z kolejki i szłam do pracy. Pozdr.

voytas80
21-09-2010, 12:44
Dla mnie (nie jestem z waszych okolic) liczyła sie mozliwość dojazdu zarówno pociągiem jak i autobusami. a nie tylko busikiem pana Władka.