PDA

Zobacz pełną wersję : obudowa wanny asymetrycznej z wcięciem na spodzie i na równo z wanną



lutek34
23-05-2010, 12:57
Witam
mam do zabudowania wannę asymetryczną mozaikom, z tym że na spodzie obudowy ma być wcięcie 10x10 a u góry mozaika ma licować z rantem wanny. Zamiast się bawić w kombinacje ze stelażem znalazłem w sieci system BORAD na www.obudowa-wanny.pl i czy ktoś z Was użył tego systemu? Inne systemy styropianowe z tego co widzę nie mają możliwości zrobienia dolnego wpustu przy jednoczesnym licowaniu mozaiki z rantem wanny. Dodam że obudowywana wanna to Koło elipso.
Może znacie jakieś inne rozwiązania? Będę wdzięczny za wszelkie pomysły.

beton44
23-05-2010, 22:09
Znamy...

do tej wanny /jak i do każdej wanny Koło/

występuje gotowa obudowa - taka z plastiku....

lutek34
23-05-2010, 22:23
Znamy...

do tej wanny /jak i do każdej wanny Koło/

występuje gotowa obudowa - taka z plastiku....

Kolego beton a przeczytałeś co napisałem wyżej? Ja wiem że są gotowe obudowy plastikowe ale ktoś chce mozaikę.

beton44
24-05-2010, 21:53
Witam
mam do zabudowania wannę asymetryczną mozaikom, z tym że na spodzie obudowy ma być wcięcie 10x10 a u góry mozaika ma licować z rantem wanny. Zamiast się bawić w kombinacje ze stelażem znalazłem w sieci system BORAD na www.obudowa-wanny.pl i czy ktoś z Was użył tego systemu? Inne systemy styropianowe z tego co widzę nie mają możliwości zrobienia dolnego wpustu przy jednoczesnym licowaniu mozaiki z rantem wanny. Dodam że obudowywana wanna to Koło elipso.
Może znacie jakieś inne rozwiązania? Będę wdzięczny za wszelkie pomysły.


hmmmm... przeczytałem... szczególnie czerwone... Ale zdaje się że autor wątku nie przeczytał...