PDA

Zobacz pełną wersję : "Mała czarna" a ...cieszy



bodzio_g
23-05-2010, 23:06
Cała Polska w pobliżu rzek przeżywa ostatnie dni w różnych nastrojach. Ja również przeżywam ostatnio huśtawkę nastrojów, na szczęście nie dotknęło mnie nieszczęście podtopienia lub zalania, ale myślami i sercem jestem z poszkodowanymi. Zastanawiałem sie jak Im można pomóc i doszłem do wniosku że nie tylko przez sms-a, Caritas i inne organizacje i instytucje ale również bezpośrednio indywidualnie . Ludzie !! - niemal każdy ma kogoś znajomego lub krewnego związanego z tegoroczną "powodzią" i może mu pomóc finansowo , materialnie lub fizycznie. Apeluje do Was wszystkich dobrej woli i serca - nawet mała czarna kawa (ciepła ) a ucieszy . Jesli możecie i chcecie to można fizycznie bezpośrednio pomóc pokrzywdzonym przez naturę. Nie czekam tu na odpowiedzi na mój post tylko na ... Waszą reakcję w Waszym najbliższym otoczeniu- pamietajcie : mała czarna a też ucieszy ( herbata i kawałek chleba z masłem oraz trochę środków czystości to najpilniejsze rzeczy)
pozdrawiam wszystkich i wspólczuję powodzianom

Spirea
24-05-2010, 01:22
dołączam do powyższego.
Aktualne dane o rodzaju pomocy (od rąk do pracy, poprzez kanapki, wodę itd.) potrzebnej we Wrocławiu i okolicach znaleźć można tutaj
http://wroclawzwyboru.blox.pl/2010/05/Powodz-we-Wroclawiu-2010-RELACJA-NA-ZYWO-cz33.html

maryla54
24-05-2010, 15:27
Popieram. Właśnie idę z dużym termosem gotącej herbaty i furą kanapek na wały.