PDA

Zobacz pełną wersję : zagospodarowanie przestrzeni pod balkonem



piotrekcie
24-05-2010, 12:25
Witam

Mam do zagospodarowania przestrzeń pod balkonem. Balkon znajduje się nad ziemią jakieś 1,5 metra, a pod nim aktualnie jest bałagan: stare deski jeszcze z budowy, płytki, które zostały mi po położeniu na podeście, stare meble ogrodowe i tym podobne śmieci. Chciałem wysprzątać cały ten bajzel i ładnie zagospodarować tą powierzchnię pod balkonem tym bardziej, ze znajduje się on od strony drogi i jak ktoś się popatrzy w stronę domu to nie zachwyci się widokiem śmietnika. Myślę o tym, by zrobić tam takie niby pomieszczenia na sprzęty gospodarskie typu kosiarka, grill, meble ogrodowe. W marketach budowlanych podobno są takie zamykane siatki, które można przymocować do filarów balkonu, ale nie wiem jak to wygląda. Gdyby ktoś miałby jakiś pomysł jak zagospodarować taką przestrzeń lub u siebie zrobił to z pomysłem to byłbym wdzięczny za rady i sugestie. Szukałem w Internecie takich informacji, ale nie znalazłem gotowych rozwiązań. Byłbym szczególnie wdzięczny za zdjęcia, bo chciałbym zobaczyć wizualnie jak to wygląda.