PDA

Zobacz pełną wersję : Poddasze z jętkami na wierzchu



ohh
25-05-2010, 10:21
Jestem właśnie na etapie adaptacji poddasza. Będą tam dwie sypialnie - jedna nasza, druga chłopców (3 i 5-latka). Poddasze jest dość niskie i dlatego chcemy z mężem zostawić jętki na wierzchu. Nie mam jednak pomysłu na wykończenie takiego wnętrza. Pokażcie jak wykończyliście swoje pokoje z widocznymi jętkami, a także wykończenie samych jętek. Do czego dobrać ich kolor? Do koloru drzwi, do mebli? Jaki styl pasuje do takiego wnętrza?

carino2
01-09-2013, 18:22
podłączam się do prośby. Również chcemy zostawić jętki, jednakże nie bardzo wiemy jak . Może ktoś z Was poratuje wiedzą i/ lub zdjęciami ?

Marek T-ski
27-09-2013, 13:50
Myślę, ze jętki nie są wielką przeszkodą i da sie fajnie takie pokoje zagospodarować, wystarczy spojrzeć chociażby na to zdjęcie. Radziłbym poszukać inspiracji w necie, myślę że bez problemu coś znajdziesz.

214976

carino2
29-09-2013, 09:42
zdjęcie wygląda super, tylko my chcemy mieć użytkowy stryszek. W necie jest dużo artykułów, tylko nigdzie nie jest napisane jak to zrobić.

silver_stas
25-11-2013, 18:43
Jeśli ma być tak jak na zdjęciu , to jest dość łatwe .Najpierw szlifujesz jętki szlifierką taśmową . Kupujesz deski podłogowe i wbijasz je na jętki .Musisz sobie zostawić jakieś wejście . Teraz folia paroizolacyjna i wełna odpowiedniej grubości . Jeśli styl rustykalny , to kupujesz drzwi nie malowane i całość malujesz np. lakierobejcą na odpowiedni odcień drewna , lub na biało jak na zdjęciu . Ja mam stropy drewniane i tak robiłem . Miłej zabawy