PDA

Zobacz pełną wersję : dobry kierownik do budowy w okolicach Gniezna



eugenia
30-05-2010, 14:16
Witam,

nie wiem czy to dobre miejsce na zamieszczenie tego tematu. W razie czego proszę o jego przesunięcie.

Poszukuje dobrego, doświadczonego, a przede wszystkim zaangażowanego kierownika budowy, który nie tylko mi doradzi, ale także skontroluje pracę wykonawców (dom 120 m - glina, lekki spadek na gruncie).

Zakres prac szerszy zatem nieco niż ten obowiązkowo wynikający z ustawy prawo budowlane. Proszę o polecenia ale tylko tych, z którymi mieliście Państwo do czynienia osobiście. Plus podanie cen jakie mogą sobie ewentualnie zażyczyć za zwiększony poziom zaangażowania i tzw. nadzoru inwestorskiego.

dawidlawecki
30-05-2010, 15:47
1

dawidlawecki
30-05-2010, 15:49
1
1


Witam,

nie wiem czy to dobre miejsce na zamieszczenie tego tematu. W razie czego proszę o jego przesunięcie.

Poszukuje dobrego, doświadczonego, a przede wszystkim zaangażowanego kierownika budowy, który nie tylko mi doradzi, ale także skontroluje pracę wykonawców (dom 120 m - glina, lekki spadek na gruncie).

Zakres prac szerszy zatem nieco niż ten obowiązkowo wynikający z ustawy prawo budowlane. Proszę o polecenia ale tylko tych, z którymi mieliście Państwo do czynienia osobiście. Plus podanie cen jakie mogą sobie ewentualnie zażyczyć za zwiększony poziom zaangażowania i tzw. nadzoru inwestorskiego.

eugenia
30-05-2010, 16:28
nie rozumiem. Co to znaczy 1 ? Nie widzę tego pliku załączonego.

dawidlawecki
02-06-2010, 20:56
Witam,

jak kierownik budowy który będzie cały czas pod tel., który dzienne odbiera nawet
10 telefonów z różnymi problemami, który sam dzwoni i pyta się jak postępy,
który dwa razy dziennie nawet pojawia się na budowie to tylko dobry kierownik budowy okolice Gniezna MARCIN PIECHNIK
tel.600392271.

INFORMACJA DLA ADMINISTRATORÓW:
Post ten nie jest żadną kryptoreklamą tylko faktem, powyżej opisanego kierownika, który
aktualnie nadzoruje moją budowę. Wpis jest cennym zródłem informacji dla przyszłych
i aktualnych inwestorów, co stanowi nadrzędną idę tego forum.

Gorąco polecam !

Adam Karas
27-03-2019, 09:15
Pan Marcin Piechnik nie jest profesjonalistą, dodzwonienie do niego graniczy z cudem. Co chwile mówi że wszystko załatwi, tylko nic nie robi, nie mogę go polecić chyba że chcecie stracić mnóstwo nerwów i czasu. Również muszę zmienić kierownika, ponieważ nie potrafi dotrzymać żadnego terminu a ile zdrowia przy tym natraciłem to szkoda słów. Jednym słowem odradzam.

Mieczysław Jankowski
07-12-2022, 20:09
Przepraszam za oczernienie P. Piechnika. To było kłamstwo z mojej strony.