PDA

Zobacz pełną wersję : drzwi wewnętrzne...?? pomocy !!



catherina09
02-06-2010, 08:32
Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie drzwi wewnętrznych do mieszkania (remontujemy piętro). Otóż tak: mamy zamówiony już gres szkliwiony paradyża - Affron w graficie, który położymy w przedpokoju i kuchni (połączona swobodnym przejściem), bedzie on też w kuchni na ścianie. Do łażienki mamy płytki tez w popieli, tutaj tubądzin - Braid (ten jaśniejszy popiel). Ściany w kuchni i przedpokoju napewno w kolorze popiel z beżem.
Do kuchni raczej białe meble, okna też są białe. Teraz głównie zastanawiam się nad drzwiami, podobają mi się białe tylko w stylu nowoczesnym, nie moge znaleźć takich w przestępnej cenie, jestem w stanie ok 800,- za jedne (z ościeżnicami). Jeżeli nie znajdę, to czy będą pasować w kolorze wenge...?? lub innym..?? Pytanie o jakieś namiary na sklep, może byc w okolicy Rzeszowa, z modnymi i niedrogimi drzwiami Pozdrawiam

Dawidowski
02-06-2010, 20:02
W Lubaczowie w firmie chyba Kubiszyn Drzwi robią ładne drzwi, mają tam różne wzory, jest z czego wybierać. Sprawdź na ich stronie może coś wpadnie ci w oko. Koleżanka ma od nich białe i jest co podziwiać. Ja jeśli wycena od stolarza za drewniane będzie duża to też u nich zamówię.