PDA

Zobacz pełną wersję : Solidna firma budująca domki jednorodzinne Poznań



ja.perkom
04-06-2010, 15:33
Witam,
Przemierzam się do budowy własnego domku, najprawdopodobniej na podstawie gotowego projektu, który chciałbym nieco zmodyikować, oczywiście o tyle o ile to możliwe. Chodzi mi o to by on odpowiadał jak najbardziej potrzebom mojej rodziny. Mam na oku kilku lokalnych wykonawców, i w sumie najbardziej mi leży Jandach. Czy ma ktoś jakieś doświadczenia? Znalazłem na tym forum sporo o nich, ale chciałbym się upewnić. Z góry dzięki.
Pozdrawiam

JanekSochacz
07-06-2010, 03:20
Polecam Ci kontak z Panem Janem Bresiem właścicielem firmy Jandach, świetni fachowcy. Budują od lat, więc pomocni będę i jakość proponują naprawdę najwyższą.

dominikmiarka
11-06-2010, 15:26
Ja od siebie polecam zobaczyć na http://rankingdeweloperow.pl/forum/2244
Może pomoże w decyzji, na pewno nie zaszkodzi... Pozdrawiam i życzę powodzenia w budowie, z dobrą firmą szybko zleci!

ja.perkom
12-06-2010, 13:19
Świetny naprawdę przydatny ranking, dla mnie to ważne by właśnie coś takiego poznać, także dziękuję. Jestem już umówiony na rozmowy w tej firmie i zobaczymy. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży pomyślnie, podpiszemy umowę i latem jeszcze budowa ruszy.

kangur-marcin
04-08-2010, 11:40
Świetny naprawdę przydatny ranking, dla mnie to ważne by właśnie coś takiego poznać, także dziękuję. Jestem już umówiony na rozmowy w tej firmie i zobaczymy. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży pomyślnie, podpiszemy umowę i latem jeszcze budowa ruszy.

czesc

Czy moglbys podac jakis kontakt do Ciebie? tel/mail bo tez zastanawiam sie nad wyborem tej firmy wiec moglibysmy wymienic opinie

pozdrawiam

Ian
12-12-2012, 07:18
Polecam Ci kontak z Panem Janem Bresiem właścicielem firmy Jandach, świetni fachowcy. Budują od lat, więc pomocni będę i jakość proponują naprawdę najwyższą.


nie polecam, drogo-przedraza sie ze 100 % a poza tym partaczy, wiecej na info gdy ktos bedzie chetny..

Ian
12-12-2012, 08:12
Polecam Ci kontak z Panem Janem Bresiem właścicielem firmy Jandach, świetni fachowcy. Budują od lat, więc pomocni będę i jakość proponują naprawdę najwyższą.

Tragedia, chaos, nie warto, ostrzegam..

Tull
25-04-2013, 08:11
nie polecam Jandach bo paprają..

Aleksii
21-05-2013, 13:36
Chyba się coś pozmieniało, bo brat jest w trakcie kupna mieszkania od firmy Jandach (os. Nowe Podolany) i wszystko jest w porządku, poza tym połowa mieszkań już wykupiona i ludzie tam mieszkają... Może firma wzięła sobie do serca krytyczne uwagi? :)

keros
28-05-2013, 10:09
A jakieś szczegóły w kwestii tego "paprania" itd.? Bo ja rozważając budowę domu, brałem pod uwagę także Jandach, bo stawiali dom kumplowi i mogłem sam zobaczyć, jak wygląda gotowy projekt. Wiadomo, że czasem coś się może nie udać, ale przecież wykonawca zobowiązany jest do naprawy, prawda? Kumpel zastrzeżeń większych nie miał, tak że nie wiem, skąd się biorą te negatywne opinie wystawiane hurtem... Czyżby konkurencja? ;)

Tull
29-05-2013, 12:00
Odradzam zdecydowanie. Papracze jakich mało. I naciagacze. Szczegoly moge
opowiedziec pod nr tel 660 375 985, mam dom wokol Poznania przez nich budowany.
Umowa ogolna a potem ciagle tarciua o szczegoly ktorych rzekjomo nie bylo w
umowie i utarczki czy i ile doplacac. uzgodnien ustnych sie nie trzymaja,
zapominaja i robia inaczej niz byloi uzgadniane. Przedrazacie minimum 100
tys zl u nich. Lepiej umowcie sie odrebnie z kazdym fachowcem osobno to
zaoszczedziciue 100 do 150 tys zl. Moge wam dac pare rad jak bedziecie
chcieli.

keros
31-05-2013, 07:59
"Dom wokół Poznania" - czyżby mury obronne dla miasta? ;) A tak poważnie - jak powiedziało się A, to trzeba też powiedzieć B. Skoro masz podstawy do oskarżania, czemu nie zrobisz tego na forum, żeby każdy mógł przeczytać? Czyżby to były tylko takie ogólnikowe zarzuty, które każdy może wymyślić? Umowę szczegółową można z każdym podpisać, Jandach nie jest wyjątkiem, a jak się załatwia wszystko na gębe, to sorry, ale potem się samemu jest sobie winnym... Zresztą nie wierzę w aż takie przeszacowania, nie sądzę, by firma tak długo istniejąca nie umiała wyliczyć realnych kosztów.

Masiwa
26-06-2013, 14:53
Chyba się coś pozmieniało, bo brat jest w trakcie kupna mieszkania od firmy Jandach (os. Nowe Podolany) i wszystko jest w porządku, poza tym połowa mieszkań już wykupiona i ludzie tam mieszkają... Może firma wzięła sobie do serca krytyczne uwagi? :)

A jak oceniasz mieszkania, nie było nic do poprawek? A jak kontakt z firmą Jandach, czujesz się że tak powiem "dopieszczony" czy raczej trzeba wyciągać informacje? Sama mam na oku mieszkanie tam i interesują mnie aktualne opinie, ale że osiedle niewielkie, to i o opinie trudno... Te, które wynalazłam, są dobre, negatywnych nie widziałam, więc skąd te dziwne głosy tutaj?

Aleksii
04-07-2013, 12:11
A miałaś już okazję oglądać mieszkanie? Sama zobaczysz, że raczej nie ma się do czego przyczepić - brat był z zaufanym fachowcem, który obejrzał wszystko bardzo dokładnie i nie miał uwag, nie kupował polegając tylko na swojej opinii. Jandach z tego, co brat mówił, ma miłych i konkretnych pracowników, babeczka, z którą się kontaktowali, odpowiadała na wszystkie ich pytania, a oni raczej zadawali ich multum :P Więc jak chcesz, to wszystkiego się spokojnie dowiesz.

Masiwa
10-07-2013, 13:02
Nie, jeszcze nie oglądałam, na razie robię research o osiedlach, które mi wpadły w oko :) Dużo tego nie jest, bo odrzuciłam już te z fatalnymi opiniami, dopytuję głównie o Jandach, bo ich osiedla najbardziej przypadło mi do gustu z róznych względów, ale pewnie masz rację, że najwięcej informacji da mi osobista wizyta. A brat kiedy planuje się wprowadzić?