PDA

Zobacz pełną wersję : Osuszacz powietrza 60 l/d, wilgoci FOTO



nania
06-06-2010, 20:30
Witam!
Sprzedam osuszacz powietrza wilgoci, został zakupiony do suszenia tynków, ale dużo przy nich nie pracował, bardziej wykorzystany został przy suszeniu wylewek. Przydał się również do suszenia ścian po malowaniu farbami. Super sprzęt przy osuszaniu piwnic. Osuszacz jest w bardzo dobrym stanie, działa jak należy, oczywiście posiada ślady użytkowania w postaci rysek czy zadrapań bo przecież nie stał jako ozdoba ;-)) Wizualnie ma jedą wadę, niewielkie odkształcenie na pokrywie- inteligentnie postawiłam halogen 500 W i nieco odkształcił się plastik, ale nie ma to najmniejszego wpływu na pracę.
W skrócie
osuszacz ma 800 W,
ściąga do 60 litrów wody na dobę ale to przy temperaturze 30 stopni (czyli im większa temperatura powietrza wewnątrz tym lepsza wydajność)
pojemnik na wodę z czujnikiem zapełnienia
odprowadzenie do kanalizacji!

Cena chciałam bym 700 zł (kosztował ponad 2x tyle) ale oczywiście do negocjacji ........... ;-))

Najchętniej odbiór osobisty! Osuszacz waży ok 30 kg. , aaaaa ważne musi być transportowany w pionie tak jak lodówki bo to podobna technologia. Oczywiście za dodatkową opłatą mogę dostarczyć sprzęt w rejonie Piaseczna, Warszawy i okolic

Kontakt jak zwykle e-mailowy,

nania
17-06-2010, 08:41
Osuszacz Sprzedany !