PDA

Zobacz pełną wersję : projekt D49 Z KOMINKAMI



locus_bw
02-11-2001, 23:09
Będę wdzięczny za wszelkie informacje o realizacji tego domu.
Po analizach zmienilem upodobanie z D06 na D49 bo się przestraszylem ze Maly bedzie za maly
Pozdrawiam
Boguslaw

18-01-2002, 16:21
ja też mam zamiar go stawiać - ciekawi mnie ile przeznaczasz na samo posttawienie ( BEZ PRZYŁĄCZY) do stanu zamknietego???

locus_bw
25-01-2002, 18:30
Odpowiem wkrotce jak dotre do domu i otworze papiery -
Zachecam do rejestracji i podania adresu emailowego.
Sam również odbijam pytanie - ile to wychodzi u Ciebie?

28-01-2002, 14:55
NIESTETY U MNIE JESZCZE ZA WCZEŚNIE STĄD MOJE PYTANIE, ALE WYGLĄDA MI ON NA PRZYZWOICIE TANI. CO DO MOJEGO MAILA TO PROSZĘ BARDZO [email protected] NATOMIAST NIE LUBIE SIE REJESTROWAĆ W RÓŻNYCH PORTALACH BO PÓŻNIEJ ZLEWEAJA MNIE "DZIWNE" LISTY- NA KTÓRYCH PRZESYŁANIE PODOBNIEŻ "WYRAZIŁEM ZGODĘ"- DZIĘKI WILKIE!!! MAIL TEŻ DARMOWY.Dawno tu nie zaglądałem ale jak tylko sprawa u mnie się ruszy to napewno dam tu znać. Ciekawi mnie też gdzie będziesz stawiał? Bo ja pod Warszawą. Na razie.

Jacul
28-01-2002, 15:31
A niech tam namówiłeś mnie - zarejestrowałem sie.

locus_bw
04-02-2002, 23:05
Jacul, List idzie na maila tu podam sumę może innym też się przyda,
stan surowy otwarty wychodzi mi : 18600 robota + 36800 materiały.
(dachówka betonowa, beton komórkowy 24 z projektu wymieniony na poroterm 30)
Pozdrawiam BoG

AgnesK
09-09-2002, 13:21
Cześć, czy ktoś z Was buduje lub wybrał D49? Jak oceniacie projekt? Czy ktoś wprowadził jakieś zmiany? Dzięki z góry.

Yacek
17-12-2002, 11:20
to był jeden z pierwszych projektów jaki mnie zainteresowały ale później zamówiłem własny choć zblizony rozwiązaniami do D49 :smile:
Gdzie budujesz ?? lub masz zamiar ??

Yacek
17-12-2002, 11:33
napisałem ci maila Locus u mni ezakończona budowa - surowy otwarty, o koszcie napisałem w mailu . ciekaw jestem jak tam u ciebie na budowie ??:smile:

AgnesK
01-01-2003, 23:10
Napiszcie coś więcej. Czy robiliście jakieś zmiany w projekcie? Dostawiliście garaż? Jaka jest powierzchnia dachu? Jak się prezentuje dachówka (słyszałam głosy, że tak małą bryłę może przytłaczać, choć my też mamy zamiar pokryć dachówką). A tak w ogóle to dopiero planujemy zakup tego projektu. Będę wdzięczna za każdą informację. Pozdrawiam

AgnesK
01-01-2003, 23:23
Już się wpisałam wyżej w waszym wątku, tak się uzieszyłam, że ktoś podjął wątek tego projektu, że aż nie sprawdziłam, czy ktoś odpowiedział na moje pytanie. Ale do rzeczy: dopiero mamy zamiar budować, w okolicy Jeleniej Góry. A Ty? Rozpocząłeś budowę? Ja mam zamiar "zamknąć" kuchnię ścianą łazienki, zrobić wejście do łazienki na wprost wejścia drzwi wejściowych i w tak powiększonym pomieszczeniu umieścić jeszcze natrysk. Nie wiem tylko czy to jest realne, ponieważ nie mogę się od prawie 3 miesięcy doproisić informacji nt. projektu. Pozdrawiam i będę wdzięczna za każdą informację.

AgnesK
02-01-2003, 11:21
Yacek, czy mógłbyś upublicznić swoje koszty?

Iwona Dzierżko-Bukal
06-01-2003, 13:30
A dokąd kierowała Pani swoje zapytania?
Proponuję, aby skontaktowała się Pani bezpośrednio ze mną, kierując korespondencję na [email protected]

AgnesK
07-01-2003, 16:47
Zapytania kierowałam na adres mailowy dla klientów. Właśnie otrzymałam dzisiaj odpowiedź na jeden z maili. Interesuje mnie jeszcze kąt nachylenia dachu i jego powierzchnia.Jeśli ktoś za szczęśliwych posiadaczy projektu może mnie w tej kwestii uświadomić, to z góy b. dziękuję

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: AgnesK dnia 2003-01-07 17:03 ]</font>

Iwona Dzierżko-Bukal
08-01-2003, 14:59
Kąt nachylenia dachu wynosi 20 stopni.
Pokrycie dachówką ceramiczną wynosi 165 m2.

AgnesK
21-01-2003, 21:04
Yacek, odezwij się. Napisz gdzie budujesz i jaki zamówiłeś projekt, jakie zmiany wprowadziłeś.

AgnesK
12-02-2003, 18:37
Czy to już wszystko????????? Czy nikt naprawdę nie buduje tego domku?? :-?

tojtus
28-02-2003, 20:53
Jestem zainteresowany tym projektem i ciekawia mnie miedzy innymi takie sprawy:
1. Czy ekonomiczne jest ogrzewanie tego domu za pomoca kominka
(wszak nie jest on centralnie usytuowany, a ma to chyba wplyw na jakosc grzania)
2. Czy widzial ktos (czy istnieje) wersja projektu tego domu z garazem. Czy garaz znajduje sie po przeciwnej stronie domu niz kominki?
Za wszelkie informacje wielkie dzieki

AgnesK
03-03-2003, 21:19
My trochę zaczęliśmy się łamać, znaleźliśmy bowiem inny też interesujący projekt (Angela na http://www.wlasny-dom.pl) ale nie jesteśmy do końca zdecydowani. Jeśli chodzi o garaż to planowaliśmy/planujemy dostawić go po lewej stronie do przedniej elewacji (po stronie łazienki), do granicy oka. Wychodzi tego szer. ok 3,5 m. Odnośnie ogrzewania nie wypowiem się bo i tak planujemy gazowe a kominek jako ewentualne dodatkowe źródło ciepła. Ale też interesują mnie wszelkie informacje nt. tego domu :)

AgnesK
06-03-2003, 17:12
Zostajemy jednak przy "Domu z kominkami", będę więc wdzięczna za wszelkie refleksje na jego temat.:)

pi_ngwinek
10-10-2003, 14:42
Witam :)
Jestem obecnie na etapie kupowania dzialki.
Wymyslilem sobie dzialkie prostokatna o wymiarach 20 m x 50 m (lub 20x40).
Droga idzie wzdluz dluzszego boku.
Chcialbym na tej dzialce postawic domek D49 Muratora (rownolegle do drogi).
Co o tym myslicie.
Pozdrawiam
Marek

Ewunia
10-10-2003, 19:43
Wymyslilem sobie dzialkie prostokatna o wymiarach 20 m x 50 m (lub 20x40). Droga idzie wzdluz dluzszego boku.
Chcialbym na tej dzialce postawic domek rownolegle do drogi. Zly pomysł. Najlepiej jest, jesli dom ma część prywatną na "zapleczu" . Chyba, że inne usytuowanie wymusza sam projekt, położenie działki względem stron świata, lub zamiłowanie mieszkańców do upubliczniania swojego życia prywatnego :wink:
Sam domek D49 Muratora (http://www.projekty.murator.com.pl/prezentacja.htm?IdProjektu=61) sensowanie rozplanowany. Nadaje się na działkę z wejściem od zachodu (sypialnie wprawdzie wypadają wtedy od północy, ale w ciemności lepiej się śpi :wink: ). W lustrzanym odbiciu doskonale nadaje sie na działkę z wjazdem od południa. Rozumiem, że garaż i jakiś składzik na narzędzia zbudujecie oddzielnie :D

pi_ngwinek
11-10-2003, 13:51
Wlasnie usytulowanie wzgledem stron swiata wymusza takie ustawienie domku. Sypialnie wypadna od polnocy, salon o poludnia a wejscie od zachodu (czyli od ulicy)
Oczywiscie garaz i skladzik beda nie polaczone z domem. :)

pi_ngwinek
20-10-2003, 15:06
My rowniez zamierzamy budowac domek wg tego projektu.

Mieszko Filipowicz
28-03-2005, 20:43
D49 Muratora.Jak myślicie ile kosztuje realizacja tego projektu????Proszę wziąść pod uwagę, że inwestor jest kompletnym laikiem i ma dwie lewe ręce :D Pozdrawiam