PDA

Zobacz pełną wersję : no i masz swoje hurra hurra 7%! sejm uchwalił 22% !!!



dimas
21-02-2004, 09:02
no i prosze! http://info.onet.pl/874212,11,item.html

gadu gadu
21-02-2004, 15:28
no i co jest w tym takiego???

filipek
22-02-2004, 11:41
To, że jeśli senat przyjmie to za materiały płacimy 22% Vat a nie 7%.
Żegnajcie złudne nadzieje na tanie budowanie.

filipek

andrzejj_
22-02-2004, 13:22
Uwazam ze te 22% to błąd.Chytry zawsze dwa razy traci,qrde

mik99
22-02-2004, 13:56
Niewątpliwie wielu z nas rozważać będzie zakup materiałów cześciowo lub całkowicie z pominięciem aparatu fiskalnego... Szara strefa rozrośnie się szybciej niż po wojnie...
Problem gwarancji przy zakupie wielu materiałow nie jest tak na prawdę istotny, liczyć się bardziej trzeba z fachowym wykonastwem.

imported_ADAS
22-02-2004, 15:59
panowie posłowie już swoje domy postawili, bo już trochę czasu mineło od tych nieszczęsnych wyborów a teraz 22% bo trzeba unii d.. wylizać

ramol_1
23-02-2004, 05:04
Uwazam ze te 22% to błąd.Chytry zawsze dwa razy traci,qrde

Zgadza się - niestety ci spryciaże przekonają się, że ta zasada działa nadal już niebawem... No, ale piwo które nawarzyli będą pić inni.
Mam wrażenie, że ci państwo nie zdają sobie sprawy, w kogo uderzy najmocniej nowa regulacja - a chodzi mi głównie o budujących metodą gospodarczą. Przecież to jest jedna z bardziej przedsiębiorczych części społeczeństwa, która to dysponując dosyć ograniczonymi środkami finansowymi na budowę jest w stanie wypruwać sobie żyły, by dociągnąć budowę wymarzonego domu do szczęśliwego końca... I z pewnością nie będzie bezczynnie poddawać się bezmyslnym rygorom, mającym na celu jedynie napełnianie wiecznie pustego kołduna.
Ja w każdym razie na uszach stanę, by stało się, by stało się wprost przeciwnie do ich zamierzeń - bo te kilkanaście tysięcy, których zamierzają mnie dodatkowo pozbawić, to być albo nie być mojego domu.

ZbyszekW
23-02-2004, 07:45
Domy na pewno będą dalej budowane, tylko zobaczcie CO powstawało za komuny - szare domy z szarej strefy z dziwnych materiałów kradzionych czy "załatwianych", bez gwarancji i wiadomo z jakim wykonaniem.

Żegnaj estetyko i ekologio, które się znacznie podreperowały przez ostatnie kilkanaście lat.

pozdrawiam