PDA

Zobacz pełną wersję : Wakacje dla dzieci powodzian



bodzio_g
11-06-2010, 22:17
Wydaje mi się, że na tym forum znajdą się ludzie, którzy mogliby przyjąć dzieci powodzian choćby na parę dni do siebie.
Nie musi to być na długo i z wielkimi luksusami. Wystarczy tydzień w okresie wakacyjnym. Każdy chętny (-na) mógłby określić kiedy, na ile dni, ile osób , jakiej płci i w jakim wieku. Można by jeszcze określić miejsce pobytu czyli miasto , miasteczko czy wieś oraz inne dodatkowe informacje wg uznania. Wiem że są już organizowanie dla dzieci różne kolonie obozy charytatywne ale nie wiem czy wszyscy pojadą na takie wakacje.
Jeśli ktoś byłby chętny to proszę zgłosić swój akces w tym wątku- może w ten sposób parę dzieci spędzi ciekawe i oryginalne wakacje ( np pomagając na budowie ;) - żartowałem )
Ja z żoną moglibysmy przyjąć 2 dziewczynki z gimnazjum na dowolny tydzień w lipcu w małym miasteczku
to co ...zakładamy giełdę ofert ??

bodzio_g
14-06-2010, 07:40
Widze, że nie ma odważnych :confused:

niesia2708
15-06-2010, 07:40
Kurcze gdybym mieszkała w swoim domu to na pewno bym pomogła :( :( Niestety mieszkam u teściowej, a tu warunków nie ma. A rodzicom nie mogę jeszcze dodatkowo zrobić kłopotu bo za 1,5 miesiąca wychodzę za mąż i w domu są remonty :( :(

bodzio_g
15-06-2010, 07:40
Ludzie - z tą pracą na budowie to naprawdę żartowałem :)
może to nie byłyby ciekawe i oryginalne wakacje ale na pewno inne...

po_la_
17-06-2010, 14:19
Bodzio,myślę,że większa część ludzi tu to młodzi jeszcze budujący swe domy. Stąd ten słaby odzew. A po drugie,część ludzi ma juz zaplanowane jakos wakacje,więc ta propozycja zaskoczyla wielu..

My wprowadzimy się prawdpodobnie zima/wiosna 2011 więc jesli propozycja zorganizowania wakacji dla dzieci bedzie w przyszlym roku aktualna to my weżmiemy 2-3 dzieciaków na 2 tyg.
Będz\iemy miec km od domu osrodek pięcioboju nowoczenego ,baseny,tenis,konie więc będzie super.Załuję,ze w tym roku nie mogę tego zroibc ..

bodzio_g
17-06-2010, 20:47
Bodzio,myślę,że większa część ludzi tu to młodzi jeszcze budujący swe domy. Stąd ten słaby odzew. A po drugie,część ludzi ma juz zaplanowane jakos wakacje,więc ta propozycja zaskoczyla wielu..

My wprowadzimy się prawdpodobnie zima/wiosna 2011 więc jesli propozycja zorganizowania wakacji dla dzieci bedzie w przyszlym roku aktualna to my weżmiemy 2-3 dzieciaków na 2 tyg.
Będz\iemy miec km od domu osrodek pięcioboju nowoczenego ,baseny,tenis,konie więc będzie super.Załuję,ze w tym roku nie mogę tego zroibc ..

wystarczy parę osób "starszych", które przyjmą parę dzieci a już będzie sukces :)
Nesiu - wszystkiego najlepszego na ...NOWEJ ŚCIEŻCE ŻYCIA ;) :)

niesia2708
18-06-2010, 08:17
bodzio_g dziękuję :)

bodzio_g
18-06-2010, 22:02
Mam już pare osób chcących przyjąć dzieci ( bez ujawniania się bezpośrednio w wątku)
czekam na zgłaszanie propozycji kogo wysłać na wakacje ( Sandomierz i nie tylko ...odezwijcie sie )

matkapolka4
21-06-2010, 22:20
Ja też chętnie przyjęłabym dzieci do siebie na wakacje.Dajcie znać jak to załatwić.

bodzio_g
22-06-2010, 09:24
Matkopolko - wiadomość na prv.

aska_i_mariusz
22-06-2010, 12:44
Witam
mieszkam w Gminie Gorzyce - pomiędzy Tarnobrzegiem a Sandomierzem, która została w 70 % zalana (5 miejscowości) . Wyślij mi wiadomość na prv jak to organizujecie, może coś pokombinuje u siebie i uda się kogoś wysłać :D

bodzio_g
23-06-2010, 09:51
Witam
mieszkam w Gminie Gorzyce - pomiędzy Tarnobrzegiem a Sandomierzem, która została w 70 % zalana (5 miejscowości) . Wyślij mi wiadomość na prv jak to organizujecie, może coś pokombinuje u siebie i uda się kogoś wysłać :D
krótko coś napisałem na prv :)

bodzio_g
25-06-2010, 10:09
Coś mi się zdaje że nie ma chętnych...do wysłania swoich dzieci, albo wszystkie wyjeżdżają na zorganizowane wakacje
w bieruniu być może będzie rodzeństwo z podstawówki do "wzięcia ".

bodzio_g
30-06-2010, 20:31
Przypominam , że ja chętnie przyjmę 2 siostry lub koleżanki w wieku 10-15 lat - więcej na prv
Rodzeństwo z Bierunia już ma zaplanowane ...całe wakacje :)

hesse21
04-07-2010, 10:34
Hm, ja mieszkam w bloku w Łodzi, więc chyba kiepska perspektywa ;), ale popytam znajomych. Jedni mieszkają w Gdańsku, więc może się zgodzą.

bodzio_g
05-07-2010, 21:53
dzięki za dobre chęci...ale nie ma chetnych dzieci, bo wszystkie wolą jednak takie ...zorganizowane i w wiekszej kupie ;)

Anulka6
11-07-2010, 20:10
Potwierdzam, to co powiedział bodzio_g - dzieci oraz mamy z małymi dziećmi wolą rzeczywiście taką zorganizowaną forme wypoczynku w większej grupie .
Ja też chciałam przyjąć dzieci u siebie i wiem to z bezpośredniego źródła-czyli osoby delegującej dzieci na wakacje.
Nie dziwmy im sie- tyle ostatnio przeszły, że taka wyprawa w nieznane, bez rodziców napawa ich dodatkowym strachem.
Cieszy mnie fakt, że są osoby, które chca tym dzieciom jakoś odmienić los. Pamiętajmy, tam pomoc jest cały czas potrzebna-choć może w innej formie.
Gorąco polecam wątek :
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?163075-Zapomniane-Przedszkole-w-Orliskach-POMÓŻMY-!!!

Pozdrawiam

bodzio_g
12-07-2010, 21:55
Dużo dzieci już wyjechało na wakacje nirktóre już nawet powróciły i znów wyjeżdżają...
popieram pomoc dla przedszkola w Orliskach http://forum.muratordom.pl/showthread.php?163075-Zapomniane-Przedszkole-w-Orliskach-POMÓŻMY-