PDA

Zobacz pełną wersję : A gdzie identyfikatory z nickami ?



joanka77
21-02-2004, 13:57
Ale super !!!

Wielka Siostra jest pod wrażeniem :lol:

Pagin
21-02-2004, 14:05
Witam,
Juz lepiej chyba byc nie moze: spotkanie Forumowiczow, kamerka, czat (pusty), forum. Brakuje tylko dzwieku :D :D :D
Pozdrowienia

nowaczka
21-02-2004, 14:06
Szkoda,że nas tam nie ma :-? .Ale dobrze,że są nasi :wink: :wink: .

ryby
21-02-2004, 14:10
Ciekawe do której godziny można będzie podglądać przez kamerkę :wink: .
Pozdrówka dla wszystkich szczęściarzy, którzy przewijają się przez mój szklany ekranik !!! :D

ps. przestawcie kamerkę aby był bardziej wyraźny obraz lub mocniejsze oświetlenie.

21-02-2004, 14:36
Może widzicie co innego niz ja.... :) Widze filary i kilka postaci, które sie przemieszczają, obraz bardzo niewyrażny i raczej nie wygląda to ciekawie :wink: :) Czekam jeszcze, może bedzie jakis spotkanie... :)

AgnesK
21-02-2004, 14:37
Taaa... czat pusty.. kamera nie działa.... :cry: :cry: :cry: ech....

Serdecznie pozdrawiam podobnie jak Ryby wszystkich Forumowiczów i Redakcję w Warszawie. Za rok na pewno się uda przyjechać....

Jagna
21-02-2004, 14:37
Rany, ale numer!
A jak się spotkanie skończy, to proponuję kamerkę zamontować na wybranej budowie.... Albo u kogoś w świeżo wybudowanym domu np. "Jak się mieszka w D20a" :wink: :D

21-02-2004, 14:39
Pokażcie cos więcej!!!!!! :)

ryby
21-02-2004, 14:44
Pokażcie cos więcej!!!!!! :)
ale po 20.00 i z czerwonym kwadracikiem w narożniku :)

AgnesK
21-02-2004, 14:51
Kurka, dlaczego u mnie nic nie widać..??? :evil:

AgnesK
21-02-2004, 15:05
Właśnie dowiedziałam się na czacie, że nie tylko ja nie mam wizji.... :-?

chmurka
21-02-2004, 15:09
AgnesK , sama nie wiem jak tam weszłam bo przycisk "kamerka" u mnie tez nic nie pokazuje, więc rozumiem Twój kłopot. Ale tak naprawdę, to widzę filary i kilka zacienionych postaci, nic wiecej. :)

AgnesK
21-02-2004, 15:10
Dzięki Chmurko.
Z pomocą Ponurego mam już i ja wizję :D

aPa
21-02-2004, 15:31
Może widzicie co innego niz ja.... :) Widze filary i kilka postaci, które sie przemieszczają, obraz bardzo niewyrażny i raczej nie wygląda to ciekawie :wink: :) Czekam jeszcze, może bedzie jakis spotkanie... :)

He, he, może Redakcja chciała nam pokazać jak powinien i jak nie powinien wyglądąc filar/słup :wink:
Szkoda, że ta kamerka jest taka statyczna - nawet nie widać co jest na ścianie w głebi za filarami.

21-02-2004, 15:42
Autor,autor,prosimy autora zdjęć :lol: :lol: :lol:

joanka77
21-02-2004, 15:48
Nie marudźcie ... Teraz już więcej widać :)

AgnesK
21-02-2004, 16:04
...Rany jaki tłum... :D

AgnesK
21-02-2004, 16:40
Ale pięknie pozdrawiacie... :D

Olsen
21-02-2004, 16:51
Szkoda,że mnie niema z wami :-?

Pozdrawiam wszystkich olsen

sara
21-02-2004, 17:04
A ja tam byłam!!! :P Własnie wróciłam.

AgnesK
21-02-2004, 17:13
Ale Ci dobrze...... To pisz szybko jak było!!!!! (wizję mamy ino fonii niet :cry: )

sara
21-02-2004, 17:25
Najpierw dostalismy plakietki z nickami. Śmiesznie to wyglądało na sali, bo kazdy patrzył na nicki a potem na osobę. :lol: Był poczęstunek - pycha!!! Piwko i inne napoje. Konkursy - smiesznie 8) Mozna było porozmawiać z architektem, prawnikiem i projektantem ogrodów. Ale przede wszystkim z samymi forumowiczami. Zderzyć swoje wyobrażenie o wyglądzie np. Edzi, Luski a potem je zobaczyć. Ja przede wszystkim zadawałam duzo pytań, ponieważ jestem dopiero na początku drogi..budowlanej. Wychodząc każdy otzrymywał prezent.

Ella
21-02-2004, 17:29
Hello :D :D :D !!!
A ku ku :D !
Już Wam machałam sprzed kamerki , ale zaraz pobiegnę i jeszcze raz machnę :D !
Szkoda, że Was tu nie ma :cry: ...
Pozdrówka :D !

aPa
21-02-2004, 17:45
Oj, aż mnie skręca, tak bardzo wam zazdroszę, ale ktoś mnie zawirusował :evil: i poległem w domu.
Napiszcie coś więcej !

sara
21-02-2004, 17:50
Aha i jeszcze.....Redakcja otrzymała SZAMPANA po konkursie, który zorganizowała Luśka, Edzia i dobrzykowice :lol:

mik99
21-02-2004, 17:57
Szkoda, ze nie wszyscy mogli wpaść na spotkanie. Bardzo udana imprezka, kameralna atmosfera, dużo niespodzainek +konkursy+catering+miła muzyczka live.... :P

21-02-2004, 18:17
:cry: :cry: :cry: widziałam of-line w pracy :cry: . Na pewno było fajnie.
Pozdrawoam :cry:

jolana
21-02-2004, 18:24
Ja tez żałuję, że nie mogłam pojechać :cry:

Szkoda tylko, że zdjęcia tak mało czytelne.... i nie podpisane.... (ale mam wymagania :) )

Olsen
21-02-2004, 18:29
:)

AgnesK
21-02-2004, 18:30
A za rok będzie kolejne spotkanie...? (pocieszcie wszystkich nas, cośmy w domach pozostawali...:()

McŁoś
21-02-2004, 18:30
Proszę Cię bardzo!

http://www.murator.com.pl/forum/kamerka/

21-02-2004, 18:31
Kamerka (http://www.murator.com.pl/forum/kamerka/index.php?yMm4oC85cXVATrc449lA0mb570w6K6pZu2GcDL)

Kris'tof
21-02-2004, 18:41
A kto to jest, ten łysy z brodą?
... i ta dziewczyna na zdjeciu ponizej z dlugimi wlosami?
Oboje wygladaja sympatycznie :P
Moze chociaz podajcie ich nicki.
Kamerka sie zmienia co 15 sekund, ale obraz na niej ciagle jest ten sam :evil:
Czyzby to cenzura po 19 ?! :x

21-02-2004, 18:44
Z tej rozpaczy się nie zalogowałam :cry:

tommi5
21-02-2004, 18:50
Kris'tof napisał


Kamerka sie zmienia co 15 sekund, ale obraz na niej ciagle jest ten sam
Czyzby to cenzura po 19 ?!

informacja na górze ekranu:


poniżej ostatnie kadry ze wspólnej zabawy



Czyżby po 19.00 naprawdę weszła cenzura??? :D :D :D

Aga J.G
21-02-2004, 19:59
Cześć Ja to nawet na kamerach widze już chyba tylko wychodzących jak pech to pech,tak się szykowałam i ani nie bylam ani w domu nie by ło mi dane nic zobaczyć.
Pozdrawiam Wszystkich Aga.

Krystian
21-02-2004, 21:37
.... o, tak właśnie się zapowiadało... 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Krystian
21-02-2004, 21:54
... OJ, OJ, OJ, za wcześnie wyjachałem... :cry: :cry: :cry:

Luśka
21-02-2004, 22:05
Spotkanie było UROCZE nad wyraz !!!!! Bardzo się cieszę, że Was wszystkich poznałam i życzę by taki entuzjazm jak dziś nie opuszczał Was nigdy :lol:

Pozdrawim serdecznie wszystkich Forumowiczów oraz Redakcję

Tommco
21-02-2004, 22:27
Ja też tam byłem,
Żywca, colę piłem,
Z redakcją gadałem,
Forumowiczów poznałem,
Nieźle się uhahałem,
A co jeszcze widziałem...
Tego Wam nie powiem,
Bo się nie mieści w głowie.

Bardzo dziękuję za wspaniałą zabawę.
Pozdrawiam Redakcję i Forumowiczów.

Droga Redakcjo...już czekamy na następe spotkanie :)

PS. Nie jestem z Częstochowy jak mógłby na to wskazywać wiersz, ale z Łodzi :P

EDZIA
22-02-2004, 00:36
A ja dopiero teraz wróciłam...było Super, choc padam z nóg to nie żałuję tej wyprawy. Miło było Was wszystkich poznać. Wszyscy jesteście super... NAPRAWDĘ ! Szkoda tylko ,że ten czas tak szybko zleciał :cry:
REDAKCJI DZIĘKUJĘ ZA ZORGANIZOWANIE WSPANIAŁEGO SPOTKANIA... :D

magi
22-02-2004, 09:57
czekamy na następne :lol: :lol: :lol:

mik99
22-02-2004, 10:22
Do zobaczenia za rok :wink: w szerszym gronie...

ma
22-02-2004, 14:20
Redakcjo! (juz nie nieznana i bezimienna :))
Wielkie dzieki za przemile popoludnie, goscinnosc, serdecznosc, fachowosc, pomysly i danie nam wszystkim mozliwosci wzajemnego poznania sie :lol: :D :) :D :lol:
Spotkanie tak wielu budowlanych zapalencow dalo nam bodziec do myslenia o zrealizowaniu wlasnych marzen. Mam nadzieje, ze nie tylko nasze plany ziszcza sie dzieki podporze MURATORa!
Magda i Michal

ania_g
22-02-2004, 14:48
My też tam byliśmy, (oboje z mężem pod moim nickiem). Nie żałujemy!!! Jesteśmy na początku drogi budowlanej ale już za etapem papierkowym. Zaczynamy w lipcu! Dzięki Redakcji (80% to młode i b. młode kobiety!) poukładało nam się trochę w naszych nieobytych z budowlanką głowach. Rozmowom nie było końca. Redakcja służyła pomocą i materiałami na każdy temat. Dostaliśmy archiwalny numer "Zbuduj dom" z naszym wymarzonym D09 czyli Dom na 102. Niestety musieliśmy wyjść przed końcem ale na wspólne zdjęcie załapaliśmy się. Serdeczne dzięki forumowiczom, którzy dzielili się z nami swoimi radościami i kłopotami z etapu budowy, dzięki Redakcjo za cierpliwość i radość z jaką nas przyjęłaś i udzielałaś rad. Czekamy z niecierpliwością na następny zjazd.

magi
22-02-2004, 14:51
a ja się nie załapałam na zdjęcie :(

ania_g
22-02-2004, 14:58
Musiałaś wyjść wcześniej, bo głośno nas nawoływali do zdjęcia. A przy pozowaniu tez było dużo uciechy.
Ania i Heniek

22-02-2004, 15:05
Gdzie można zobaczyć to zdjęcie??? Pokaż nam go Redakcjo!!! :D

magi
22-02-2004, 15:06
Musiałaś wyjść wcześniej, bo głośno nas nawoływali do zdjęcia. A przy pozowaniu tez było dużo uciechy.
Ania i Heniek
ale przynajmniej na mapie się zaznaczyłam więc ślad po mnie został

ania_g
22-02-2004, 15:26
Brawo, tu jesteś lepsza. Nasza "flaga" powiewała na mapie tylko pół godziny. Potem wypadła (szkoda, że pod mapą nie było kawałka styropianu, lepiej by się szpilki trzymały). Ale w końcu my byliśmy miejscowi, wbiliśmy szpilkę w Ursynów, może dlatego tak szybko wypadła :lol: za to przyjemnie było popatrzec na chorągiewki daleko, daleko od W-wy. A było ich dużo! To za frajda
Ania i Heniek

22-02-2004, 16:45
Ja też dziękuję Redakcji za umożliwienie wzajemnego poznania się. Żałuję tylko, że nie starczyło mi czasu na poznanie wszystkich, ale może następnym razem?

Joskul
22-02-2004, 16:49
To ja, już zalogowana. Jeszcze raz-dzięki.

EDZIA
22-02-2004, 16:59
Joskul, też czujesz taki niedosyt , też żałuję, że z tyloma osobami nie udało mi się porozmawiać :(

Joskul
22-02-2004, 17:37
Zdecydowanie czuję niedosyt, tym bardziej,że dopiero teraz mam masę pytań.

ma
22-02-2004, 17:56
Redakcjo droga,
a czy byloby mozliwe obejrzenie nie tylko czterech ostatnich kadrow, lecz jeszcze jakichs wczesniejszych ujec?

Krystian
22-02-2004, 18:05
...ale by była jazda... :P :P :P ,
sam robiłem LUU do ponurego63... 8) 8) 8)

alice
22-02-2004, 18:52
Ja też dziękuję za umożliwienie poznania forumowiczów. Więcej takich spotkań :D

Kasia

Aga J.G
22-02-2004, 19:59
cześć ! redakcjo czy będą dostępne zdjęcia z tego spotkania bo cały czas widze ostatnie kadry z kamery bardzo chciałam tam być ale niestety życie zdecydowało inaczej, barzdo tego żałuje :cry:
Pozdrawiam Aga.

ckwadrat
22-02-2004, 20:01
Pozdrawiam wszystkich, z którymi zdążyłem porozmawiać i tych, z którymi nie dałem rady. Plus do kwadratu dla Redakcji za pomysł i organizację spotkania!

22-02-2004, 20:21
I ja dziękuję.Super pomysł i super miejsce,super organizacja.
Do następnego!
:D

maksiu
22-02-2004, 20:38
Jutro tj. w poniedziałem wrzucę wszystkie zdjęcia jakie zrobiłem na spotkaniu, będzie na co popatrzeć, zwłaszcza na kawiarenke klubową live :D :D :D
pozdrawiam
ps. chyba nie musze dodawać, że spotkanie bylo bardzo fajnie, a ja dopiero przed chwilą wróciłem. A co.. daleko mam :D

ma
22-02-2004, 20:41
czekamy na zdjecia, Maksiu! :)

23-02-2004, 01:58
SZKODA ZE NIE MOGŁEM SIE DOWIEDZIEC GDZIE TO BYŁO BO JAK KLIKAŁEM NA ZAWIADOMIENIE TO BYŁA KOMENDA ZE POST ZABLOKOWANY:(

Maco
23-02-2004, 06:09
Dziękuję Redakcji za ordanizację spotkania !

Wszystko bylo na piątkę. Teraz zupełnie inaczej będzie się prowdziło rozmowy na Forum !

Cezarr
23-02-2004, 07:05
I nam (z żoną) baaaaardzo się podobało, szkoda że zabrakło czasu, by z wszystkimi pogadać.

Karolf
23-02-2004, 07:17
gratulacje i podziękowania dla Redakcji za zorganizowanie spotkania. Bardzo nam się podobało, było super

poadrowienia

kodi_gdynia
23-02-2004, 07:27
Witajcie
Tradycyjnie kogo nie było niech bardzo żałuje. Zabawa była pyszna mimo że dla mnie stosunkowo krótka. Najbardziej cieszę się z poznania Redakcji i Was Kochani Forumowicze. Część wyobrażałem sobie zupełnie inaczej i nawet nie wiem dlaczego. Spotkanie potwierdziło to co już wiedziałem i dawno mówiłem: Forum jest tak wspaniałym zjawiskiem, że równać się może serdecznością i spontanicznością Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Pozdrawiam Wszystkich bez wyjątku - nikogo nie wymienię bo jeszcze kogoś przeoczę. Szkoda że nie ze wszsytkimi pogadałem. No cóż innym razem.

S.P.
23-02-2004, 07:32
Pozdrowienia dla całej redakcji i wszystkich uczestników spotkania forumowiczów.

kgadzina
23-02-2004, 07:37
Dołączam sie do chóru uwielbień i podziękowań dla Redakcji za zorganizowanie impressski, a dla Forumianek i Forumianów za liczne przybycie i nieustający humor. Było superaszczo! Za rok znów w tym samym miejscu o tej samej porze?

pchelek
23-02-2004, 07:42
:D :D :) 8) :lol: :P :oops: :wink:
Kiedy następne spotkanie???????????????????/

ma
23-02-2004, 07:47
Było superaszczo! Za rok znów w tym samym miejscu o tej samej porze?
jes! :) jes! :D jes! :lol:

Krystian
23-02-2004, 07:51
... innej możliwości nie ma.... :wink:
chyba, że wcześniej niż za rok... :lol: 8) :P

mbz
23-02-2004, 07:52
Pozdrawiam wszystkich, z ktorymi udalo mi sie spotkac :) i tych, z ktorymi nie tez :) Niestety musialam wyjsc wczesniej, wiec wielu, ktorzy przyszli pozniej nie mialam okazji poznac :( Moze nastepnym razem???
A Redakcji dziekuje za zorganizowanie spotkania :)

Krystian
23-02-2004, 07:55
mbz - to TY tam byłaś :roll: :roll: :roll: ?????????

mbz
23-02-2004, 08:02
Bylam, bylam, cos zjadla, cos wypilam, ale sie ulotnilam troszke szybciej niz reszta :)

Ivonesca
23-02-2004, 08:04
dołączam do pytania Krystiana - mbz - byłaś tam ?:o
jaka szkoda że nie udało się spotkać z wszystkimi :cry:
ale co tam - może następnym razem ;-)

super spotkanie - pozdrawiam wszystkich którzy byli a także tych którym tym razem nie było dane ;-)

Maluszek
23-02-2004, 08:05
Redakcjo - dzięęęęki za spotkanie :D :D :D Było super :D Szkoda tylko, że ze wszystkimi nie udało mi się porozmawiać bo byliśmy króciutko :( :( :( Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :D
Kiedy następne spotkanie?????????????

Maluszek
23-02-2004, 08:06
Ja też minęłam się z mbz :( :( :( a szkoda :(

gaga2
23-02-2004, 08:08
Ogromne podziękowania dla Redakcji. :DDDDDDD
Ale było tak mało czasu..... :) szkoda...... zaledwie 6 godzin..... to za mało, żeby wszystkich poznać i porozmawiać.
Prosimy o jeszcze.
Gaga2

ma
23-02-2004, 08:10
w ogole mijalismy sie i mijalismy :( Na dlugo zostanie tak, jak wspominal red.Paplinski, ze znamy sie, tylko nie z widzenia... Ale moze tak mialo byc? odrobina nostalgii, ciut tajemniczosci, wielka niewiadoma? W ten sposob apetyty na nowe spotkanie rosna! :lol:

mbz
23-02-2004, 08:11
Qrcze no, strasznie zaluje :cry:
Ivonesca, ale ciebie to chyba widzialam z raz, jak stalas z dobrzykowice na poczatku, na przemowieniu - czy to bylas Ty?
Maluszku, szkoda, ale moze jak przyjdzie wiosna, to jakies spotkanko warszawskiej lub kampinoskiej?

Ivonesca
23-02-2004, 08:14
mbz - mogło tak byc :-)....jak się schodziło ze schodów to po lewej stronie...tak mniej więcej...
i czemu mnie potem nie szukałaś?? :cry:

Maluszek
23-02-2004, 08:18
mbz - mam nadzieję, że niedługo jakieś spotkanko się wykroi :D

mbz
23-02-2004, 08:19
Qrcze, no tak jakos wyszlo :(
Poza tym troszke sie czulam nieswojo, bo wy wszyscy juz tak zaangazowani w budowe, a ja dopiero na poczatku i nie wiadomo kiedy rusze.

Ivonesca
23-02-2004, 08:24
mbz - poprawka ...jak się schodziło ze schodów to było po prawej - coś mi się mylą kierunki ostatnio :oops: :lol:

eee, tym że akurat ruszasz to się przecież nikt by nie przejął - spotkanie było typowo towarzyskie ;-)

EDZIA
23-02-2004, 08:31
Dołączam sie do chóru uwielbień i podziękowań dla Redakcji za zorganizowanie impressski, a dla Forumianek i Forumianów za liczne przybycie i nieustający humor. Było superaszczo! Za rok znów w tym samym miejscu o tej samej porze?


Słuchajcie,a może żeby już nie kombinować, ustalmy tu i teraz.
Spotkania będą się odbywać minimum raz w roku :wink:
I bedzie to tradycyjnie OSTATNIA SOBOTA KARNAWAŁU.
Co Wy na to ?

Maluszek
23-02-2004, 08:33
Edziu - niezły pomysł :D Ciekawe co na to Redakcja????

Krystian
23-02-2004, 08:34
EDZIA - A MY NA TO JAK NA LATO... :P :P :P
...TYLKO CZY REDAKCJA POPIERA TEN POMYSŁ... :roll: ???????

kaKa
23-02-2004, 08:39
Witam i ja wszystkich ktorzy byli i ktorych nie bylo.

Spotkanie bylo naprawde WSPANIALE.
Przylaczam sie do podziekowan dla redakcji za tak wspanialy wieczor (moze troszeczke za krotki ;))
Bardzo milo bylo poznac redakcje Muratora (a szczegolnie wszystkie panie Muratora).

Bylo bardzo milo poznac was wszystkich nie tylko z forum, ale i z widzenia, z bliska :D :D :D

Jeszcze dzisiaj zyje wspomnieniami ze spotkania.

Jasne najwieksza niespodzianka bylo dla mnie spotkanie z opal. Dawno, dawno temu na forum wyczytalem, ze jest to grubaska. :) A na spotkaniu spotkalem taka sliczna, nieduza i SZCZUPLA kobitke :D :D :D (Pozdrowienia dla Ckwadrata)

Maksiu, a gdzie znajdziemy zdjecia? Na twojej stronie?

kaKa

Krystian
23-02-2004, 08:48
maksiu pokazuje zdjątka w KAF-ie... :P

dobrzykowice
23-02-2004, 09:04
Witam wszystkich gorąco :D jeszcze na gorąco chciałbym zrobić małe podsumowanko naszego spotkania :

1. Organizacja Spotkania

Biorąc pod uwagę, że to był to pierwszy tego rodzaju spęd forumowiczów i organizoatorzy organizowali je niejako po omacku, trzeba przyznać że Redakcja Muratora spisała się na piątkę. Nie było żadnych zgrzytów organizacyjnych (przynajmniej ja takich nie widziałem :)) Całą impreza zostałą przez redakcję bardzo poważnie potraktowana, pomijając trunki i żarełko miłym zaskoczeniem była orkiestra i obecna chyba w komplecie redakcja - brawo !

2. Organizacja przebiegu spotkania

To chyba był najtrudniejszy punkt dla organizatorów. Jacy oni są tak naprawdę ? Co zrobić z tak dużą bandą budowlanych napaleńców ? Pójść na żywioł zamknąć ich w podziemiach i wrócić nad ranem czy też podjąć trud próby organizacji czasu ? :) W końcu padła decyzja, wszytkiego po trochu i myslę, że udało się znaleź ten złoty środek - drugie brawo :D

3. Forumowicze

Przyjechali to najważniejsze :D ale z tego co widziałem nie wszyscy tak więc ci co nie załapali się na potwierdzenia mogli ( chyba ) spokojnie przyjechać i wejść na salę. pewnie każdy z nas zastanawiał się jak to cholera będzie, niby się znamy ale nie znamy :) jak będzie wyglądać osoba z którą dyskutuję i czasem gadam o duperelach do roku lub dłużej ?? Myslę że było fajnie, na początku wszyscy chodzili zgarbieni ze wzrokiem na wysokości plakietki z niciem i coraz było słychać : O to Ty ??!! i potem następowała seria uścisków i buziaków :) Ja z natury jestem trochę wredny co paru forumowiczów już zdążyło zauważyć i swoją plakietkę zawiesiłem na wys. paska u spodni :>>

4. Redakcja

Zrobiła na mnie baaardzo pozytywne wrażenie a szczególnie Pani Dyrektor działu Multimediów - pozdawiam :D Wszyscy sympatyczni luzacy, tak naprawdę to rózniliśmy się między sobą tylko kolorem koszulek a i te pod koniec imprezy zmieniły właścicieli :D Dobrze, że Panie są na tyle przewidujące i miały jeszcze coś pod nimi :)) Z tego co widziałem byli wszyscy w komplecie do końca i wyglądali na takich co bedą w komplecie do rana - gdyby tylko nie zabrakło forumowiczów.



kolejne punkty w tym i łyżka dziegciu w kolejnym poście za chwilę :))

dobrzykowice
23-02-2004, 10:17
podsumowania ciąg dalszy :D

5. Noclegi

Nie wszyscy tego samego dnia wracali do swoich domowych pieleszy. ja na przykład byłem zbyt "zmęczony" aby usiąść za kólkiem i dyrdać jakieś 300 kilosów do wrocka :D Dzięki życzliwości Kasiorka nie było mi, Eli, Ivo i Kubie dane poznawać uroki dworca centralnego by night :D
Dzięki jeszcze raz cierpliwość, za cieplutką podłogę :) i za przygarnięcie bezdomnych na tą jedną noc. Pałamy teraz oczywiście rządzą rewanżu :)
Pozdrowionka dla męża i córki która jest bombowa :)
Myślę , ze reszta któa pozostała w stolicy też nie miała problemu z noclegiem, z tego co wiem to szczeciniacy nocowali w hotelu (burżuje ;P) a co z resztą ? Co prawda noc zbyt mroźna nie była. ale...:D

6. Wspomniana łyzka dziegciu

troszeczkę rozczarowali mnie .... forumowicze ...
Na forum padały deklaracje imprezki do samego rana nie wspominając już o tańcach na stołach ...i co ? i nic :(
Impreza skończyła się gdzieś koło godziny 19 bo na placu boju została tylko redakcja z nieliczymi niedobitkami. Wszyscy grzeczniutko się ewakuowali. Z tego co widziałem po redakcji to ona dopiero się rozkręcała, piwa było pod dostatkiem, po wyjściu orkiestry zorganizowany został sprzęt grający z DJ i co ? I znowu nic :(
Wiele osób ma niedosyt, że nie zdążyło poznać i pogadać ze wszystkimi, że było za krótko. Ale to nie była wina redakcji !!!
Koniec ględzenia, pierwsze koty za płoty następnym razem jestem pewien, że będzie jeszcze lepiej :D uchylę moze rąbka tajemnicy....co Wy na to jak jednym z punktów programu będzie KARAOKE ?:D

7 Następny raz ?


OCZYWIŚCIE ! :D Mam nadzieję, że taki zlot wejdzie na stałe do redakcyjnego kalendarza :) Wiemy już teraz czego mniej więcej możemy się po sobie spodziewać i możemy jeszcze lepiej przygotować się do następnego spotkania.

Redakcja
23-02-2004, 10:24
Dziękujemy za to spotkanie. Mieliśmy nieodparte wrażenie, że na ten wieczór zjechała się grupa dobrych przyjaciół. My też zadawaliśmy sobie pytanie: jak to będzie? Okazało się, że ludzie o podobnej wrażliwości, poczuciu humoru, energii życiowej - odnajdą się najpierw na polu budowania i Internetu, a teraz osobistych spotkań i przyjaźni. Fundamenty naszego Forum są mocne! I tak trzymać...

Redakcja

P.S. Jesteśmy oczywiście ZA - Pierwsze Spotkanie Forumowe za nami, następny karnawał już niedługo...
P.S. Przygotowujemy fotoreportaż ze spotkania.

Kleo
23-02-2004, 10:27
Witam, 8) i wychodzę z ukrycia,

Ja również dziękuję za zorganizowanie tego niesamowitego spotkania!!! Tylu zapaleńców w jednym miejscu :lol: :lol: :lol:
Do dzisiaj tylko czytałam, od dziś jestem obecna.
Dziękuję dobremu duszkowi, który pomógł Nam znależć się na spotkanku, mimo że chęć udziału zgłosiliśmy dopiero w piątek!!!

Moja relacja i podziękowanie:

Budowlańców wielka sfora czerpie wiedzę z "Muratora"
Co jest drogie, a co tanie, gdzie dachówki się dostanie?
Jak wykopać fundamenty, Co - gdy nie schnie tynk przeklęty??
Jak ocieplać, cegłę kupić, bez Was człowiek byłby głupi!!!

I na Forum ciągle siedzę losy wielu budów śledzę,
Wiedząc o Forum spotkaniu, postanowiłam być na nim!!!
Będąc tam gdzieś między Wami, budowania wszyscy fani,
Za opiekę- taki "faktor", dzięki składam dla Redaktor!!!

Czytając fenomenalne dzienniki i ja postanowiłam dzielić się z Wami, wrażeniami z naszej rozpoczynającej się budowy..................wkrótce dziennik Cezarra i Kleo :wink:

ma
23-02-2004, 10:27
czekamy z niecierpliwoscia! :lol: :D :) :lol: :) :D

ma
23-02-2004, 11:11
Redakcjo! Na zdrowie!

mbz
23-02-2004, 11:39
Wychodząc każdy otzrymywał prezent.

A co bylo w prezencie? Bo ja wyszlam wczesniej i sie nie zalapalam, buu :cry:

dobrzykowice
23-02-2004, 11:56
Wychodząc każdy otzrymywał prezent.

A co bylo w prezencie? Bo ja wyszlam wczesniej i sie nie zalapalam, buu :cry:


Eeeee nic takiego było trochę sprzętu AGD do wyboru i talony na gratisowy zakup okien - w zależności kto na jakim jest etapie budowy :D

mbz
23-02-2004, 12:02
Hmm, chyba na ta okolicznosc zmienie troszke przyslowie:
Kto wczesnie wychodzi... :lol:

tola
23-02-2004, 12:04
Ja dostałam brame garazową z pilotem. Pozdrawiam Redakcję, mój synek cały dzień biegał w żółtej koszulce MURATORA od pani redaktor
Małgosi Majkowskiej! :P

Marzek
23-02-2004, 12:14
To i ja się dołączam z podziękowani dla Redakcji. Spotkanie było fajne, Choć dla nas trochę krepujące, ze względu na krótki staż na forum. Zaledwie miesiąc. Niestety nie znaliśmy z dyskusji wielu osób. A niektórzy wyglądali na starych wyjadaczy. Ale pewnie to się zmieni. Myślę, że to początek trwałych znajomości.

Redakcja
23-02-2004, 12:48
Prezent dla mbz czeka na odbiór. Prosimy o kontakt.
Redakcja

emems
23-02-2004, 12:55
Redakcjo.. dziękujemy za wspaniałą impressskę ;)
Atmosfera była superaszcza i jeszcze lepiej ;)

Ps. Ciekawi mnie co stało się z naszymi nickowymi koszulkami po ich wymianie z Redakcją ;)?

mbz
23-02-2004, 13:08
Redakcjo, dziekuje bardzo :oops:

kgadzina
23-02-2004, 13:45
Własnie - Redakcjo - co z naszymi (obecnie już Waszymi) koszulkami?
A czy szampana otwarliście już?

pchelek
23-02-2004, 15:00
:D dobrzykowice - to były pierwsze koty za płoty. Forumowicze uznali zapewne, że nie ma co nadużywać gościnności. Ja niestety musiałem się ewakuować o 19 do mojej zchorowanej żonki [co została sama w łóżku].
Natomiast kasiorek - ROBI wrażenie. Jak i teska, jak i pozostałe forumowiczki. Pchelek pod ich wrażeniem. Nie mówiąc o płci pięknej z MURATORA.

dobrzykowice
23-02-2004, 15:08
masz racje, pierwsze koty za płoty :D A co do płci pięknej to hmmm....dobrze że nie zabrałem ze sobą żony 8) oczy do dzisiaj mnie bolą :D

kgadzina
23-02-2004, 15:14
Oczy bolą, oj, bolą... aż się boję je zamykać.... :oops:

Redakcja
23-02-2004, 15:14
Koszulki Forumowiczów i Forumowiczek są wyeksponowane w siedzibie redakcji - dla niedowiarków dowód udanej zabawy.
250 tys. postów uczczono, o czym można się przekonać na zdjęciu.
Za miłe niespodzianki i dowody sympatii - jeszcze raz wielkie dzięki.
Andrzej Papliński - moderator

kgadzina
23-02-2004, 15:21
My też DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!

Luśka
23-02-2004, 15:24
Oj Dobrzyku, aleś epistołę spłodził parę postów wyżej!!!! I wszystko prawda :lol: Zwłaszcza z tą plakietką :o Ale i tak Cię wszyscy rozpoznali! Maksiu - zdjęcia rewelacyjne!!! Skoro okres budowy zamknęłam kolekcją 3 grubaśnych albumów zdjęć, widzę że po budowaniu należy założyć Album Forumowy. A jak tak dalej pójdzie, to też nie będzie to jeden...

Serdeczności dla wszystkich tu zagladajacych :lol:

23-02-2004, 15:44
Ja też się przyłączam do podziękowań dla Redakcji za to świetne spotkanie! :D

Dobrzyku - nie Szczeciniacy tylko obrotne Szczecinianki spały u Felixa (to nazwa hotelu) - pokoik 3-osobowy z łazieneczką czyściutki i ładniutki kosztował nas tylko 80,-zł. :D - czyli po 27,-zł na osobę. Grunt to zrobić dobre rozeznanie i znaleźć odpowiednią ofertę! :D :D

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich! Ivette ze Szczecina :D

Jezier
23-02-2004, 15:56
I ja też przyłączam się do podziękowań za wspaniałe spotkanie dla redakcji i forumowiczów. Dzięki, że byliście.

mik99
23-02-2004, 19:24
I ja też przyłączam się do podziękowań za wspaniałe spotkanie dla redakcji i forumowiczów. Dzięki, że byliście.
the same to you, my friend...

Ella
23-02-2004, 23:13
Było fantastycznie :D !
Wprawdzie z wieloma osobami nie udało mi się porozmawiać, bo przybyłam troszkę później, a potem zniknęłam na długo w siedzibie Redakcji na górze (gdzie kreowałam z pasją okładkę Muratora :D )... ale na pewno nadrobię to następnym razem :D !
Wielkie dzięki raz jeszcze :D !

tomek1950
24-02-2004, 01:28
Było wspaniale. Teraz podpisy pod tekstami lub zdjęciami w Muratorze, to nie suche imię i nazwisko, ale konkretna osoba.
A nick z lewej strony ekranu to dobry znajomy z krwi i kości.
Dzięki Redakcjo. Do zobaczenia za rok! (Lub wcześniej :wink: )

Teska
24-02-2004, 06:45
witajcie wszyscy


Redakcjo....było wspaniale....i obyśmy sie spotkali wczesniej niz za rok :P

Teska
24-02-2004, 06:46
Pchełek :oops: :oops:


aha i musze napisac....mamy fajnych chłopaków na forum :P

AgnesK
24-02-2004, 06:55
Ależ ja Wam zazdroszczę.... Jedyna nadzieja w tym, że za rok Redakcja znowu zafunduje kolejne spotkanie..

Tomku... ileż ja się na Twój temat nasłuchałam.. :D :D

dobrzykowice
24-02-2004, 07:56
Pchełek :oops: :oops:


aha i musze napisac....mamy fajnych chłopaków na forum :P


Hmm... a to nie było już wcześniej oczywiste ??!! :o :D

tdxls
24-02-2004, 10:04
Pchełek :oops: :oops:
aha i musze napisac....mamy fajnych chłopaków na forum :P
Hmm... a to nie było już wcześniej oczywiste ??!! :o :D

Pewnie, że było, ale te nawet oczywiste fakty trzeba wciąż przypominać. :wink: :wink: :wink:

Pozd.
Leszek

PS
Co do spotkania.
Ech długo by gadać.
Szkoda, że się skończło. :cry: :cry:
Dziękuję wszystkim szczególnie całej Redakcji oraz tym którzy wytrzymali przy moim referacie.

emems
24-02-2004, 10:05
Lesiu referat był bossskiii :lol: :lol: :lol:

tdxls
24-02-2004, 10:16
Madzia lepiej tak nie mów, bo jeszcze go opublikuję i wyjdzie szydło z worka. :wink: :wink:

Krystian
24-02-2004, 10:27
PUBLIKACJA !!!PUBLIKACJA !!!PUBLIKACJA !!!
PUBLIKACJA !!!PUBLIKACJA !!!PUBLIKACJA !!!
PUBLIKACJA !!!PUBLIKACJA !!!PUBLIKACJA !!!

Krystian
24-02-2004, 10:28
tdxls - do roboty bo do reszty gardło zedrę... :wink:

pchelek
24-02-2004, 10:30
8) Teska - to już powiem wszystko - przypominasz mi jako żywo moją pierwszą wielką miłość - miała Hanka na imię a było to dawno i na wakacjach. :oops: :oops: [/list]

Krystian
24-02-2004, 10:40
:o No to się porobiło... :oops: :oops: :oops:

mbz
24-02-2004, 10:42
Ja popieram Krystiana i prosze o publikacje referatu Lesia :D
Nie dane mi go bylo bowiem uslyszec na zywo :cry:

dobrzykowice
24-02-2004, 10:46
już dawno się zastanawiałem, czy jest szansa aby z tej wielkiej forumowej
piekarni któregoś dnia urodził się taki dobrze wypieczony chlebek :)
Życie pisze nam baaardzo różne scenariusze i taki też jest jak najbardziej możliwy ...... to kto idzie na pierwszy ogień ? Przyznać się mi tu zaraz bo i tak prędzej czy poźniej to wyjdzie :)

tdxls
24-02-2004, 11:25
tdxls - do roboty bo do reszty gardło zedrę... :wink:
Sami tego chcieliście.
Stało się.
Litości oszczędźcie mnie.

Wystąpienia (http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=22146)

Ivonesca
24-02-2004, 11:34
Lesiu - no i super :-)
poczytałam na spokojnie ....bo na spotkaniu to jednym uchem tylko :oops:

tomek1950
24-02-2004, 16:39
Tomku... ileż ja się na Twój temat nasłuchałam.. :D :D
:o :oops: :oops: :oops: :oops:

pchelek
01-03-2004, 13:24
:D To może jakieś forumowe wesele?????????????
Kto chętny 8) . Bo ja już nie mogę. :cry:

tomek1950
02-03-2004, 03:23
Ja niestety też zajęty :cry:

02-03-2004, 12:56
A dlaczego niestety? niech to to połowka przeczyta...

tomek1950
02-03-2004, 14:15
A dlaczego niestety? niech to to połowka przeczyta...
:wink: :D :D :D :D

Krystian
03-03-2004, 23:43
:D To może jakieś forumowe wesele?????????????
Kto chętny 8) . Bo ja już nie mogę. :cry:
Pożenimy Krakowską ze Śląskiem i Częstochowską z Zagłębiem... :lol: :lol: :lol:
Ale będzie WESELISKO... 8) 8) 8) :wink: !!!

Tratwa
03-03-2004, 23:47
:lol:

tomek1950
03-03-2004, 23:57
Ja też pozdrawiam.
Było bardzo miło.
Szkoda, że nie ze wszystkimi udało się zamienic choć kilka słów, ale będą następne spotkania.