PDA

Zobacz pełną wersję : kleje tytan !!!



lis81
16-06-2010, 23:04
witam, prosze o porade na temat klejów do siatki i styropianu firmy tytan, selena, chodzi mi o te kleje z serii tytan E, to mam w hurtowni i musze się zdecydować szybciutko na zakup, bo urlop się zaczął, z góry dzięki !!!

fighter1983
17-06-2010, 07:07
klej do styropianu w formie pianki pistoletowej jest OK.
Kleje w workach do styropianu oraz do siatki sa delikatnie mowiac bardzo przecietnej jakosci a kosztuja tyle co calkiem dobre kleje.
Niektorzy producenci nie powinni brac sie za elewacje skoro to co robia (pianki) idzie im bardzo dobrze.
Z Tytana - Piany OK, elewacje - raczej nie.....

cyma2704
17-06-2010, 16:14
Kleiłam Tytanem pianką styropian, izolując skosy na poddaszu . Koszt trochę wyższy niż kleju, ale pracy dużo mniej i mam nadzieję lepsza izolacyjność. Czas pokaże.

leszeq
17-06-2010, 22:02
klej do styropianu w formie pianki pistoletowej jest OK.
Można nawet powiedzieć, że w tej kategorii TYTAN nie ma konkurencji!

Kleje w workach do styropianu oraz do siatki sa delikatnie mowiac bardzo przecietnej jakosci a kosztuja tyle co calkiem dobre kleje..
Ty Bartek to zawsze grasz w marketing? :) Na szczęście masz dobre asy w rękawie ;)

Niektorzy producenci nie powinni brac sie za elewacje skoro to co robia (pianki) idzie im bardzo dobrze.
Dokładnie tak! Wymysły w stylu zapraw Tytana czy Termoorganika - nie polecam jako wykonawca.

fighter1983
17-06-2010, 22:25
Oj Leszku tym razem to nie marketing tylko bardzo bolesne (dla mnie, dla mojej firmy i dla zaprzyjaznionego wykonawcy) doswiadczenie, ktore przynajmniej nauczylo mnie ze wlasnie z dobrymi kartami nalezy wchodzic do gry (przydatna rada równiez w Texas Hold'em :P ) . Tak jak inwestora nie stac na tanie rozwiazania (w dluzszym okresie czasu okazuja sie drozsze) tak i ja nie moge sobie pozwolic na wspolprace z nisko-srednia półką dostawców bo dla nikogo reklamacje nie sa przyjemne.
Nie szuka jest wygrac niską ceną za niską jakość, zdecydowana wiekszość kontrahentów tym sie kieruje. Ja poszedłem głównie w jakość ale trzeba bylo na to czasu, aby nauczyc sie, ze tanie elewacje i latwosc sprzedazy wiaze sie niejednokrotnie ze skomplikowana obsluga w przypadku gdy cos pojdzie nie tak. Zreszta zapewne sam o tym dobrze wiesz - wykonywales elewacje zapewne systemy roznych producentów i wiesz co czasami moze sie zdarzyc.