PDA

Zobacz pełną wersję : Drzwi wewnętrzne Stolbud Włoszczowa



Sebxyz
17-06-2010, 20:46
Dzień dobry.
Moje pytanie jak w temacie, a mianowicie czy ktoś z forumowiczów użytkuje drzwi wewnętrzne tej firmy? Jak wygląda wykończenie na jakim poziomie, obsługa klienta?
Dziękuje z góry za informacje.
Pozdrawiam

tlalken
20-06-2010, 12:32
Sam pytałem z kolei o drzwi zewnetrzne z tej firmy i wyglada na to ze nikt nie ma tych drzwi :)
Mają bardzo ładnie wykonane zewnetrzne i wewnetrzne ale trudno tu o opinie
Pozdrawiam

fighter1983
20-06-2010, 12:44
ja moge Ci odpowiedziec ze strony dystrybutora :) Obsluguje inwestycje mojej kolezanki w Kaliszu zawiozlem tam juz okolo 250 par tych drzwi w ciagu 2 ostatnich lat (Presa wejsciowe do mieszkan)
Jezeli zamawiasz drzwi Stolbudu i podadza Ci termin w tygodniach - dolicz do tego dodatkowo 1-2 tygodnie.
Zdarza sie czasami, ze zapomna dolaczyc progu, wizjera lub wysla Twoje drzwi do miejscowosci na ta sama litere :) (moje zamiast w Kaliszu wyladowaly w Koszalinie, a inne zamawiane dla jednego z wykonawcow zamiast do Warszawy pojechaly do Walbrzycha ) Na szczescie "odkrecaja" to w ciagu jednego do dwóch dni.
W przypadku gdy zapomna dolaczyc np progow podlatuje serwis, a gdy pojada nie w to miejsce w kraju szybko organizuja "podmianke" i dzien lub dwa pozniej sa juz u Ciebie.
Co do samej jakosci - można je zdecydowanie polecic, dobrze wykonczone i w rozsadnych cenach.
Dodam tylko ze dla mnie te ich drobne wpadki to takie zabawne urozmaicenie w codziennym zyciu ktore nie stanowia jakiegos wiekszego problemu, te pomylki naprawiaja szybciutko, ale przyznam szczerze ze mialem niezly ubaw gdy zapytalem ich PH co mial z geografii w szkole :) Dla mnie, mojej kolezanki z Kalisza i wykonawcy z W-wy to zabawne sytuacje, bo nie gonil nas bardzo czas, ale kogos innego moze to pewnie niezle wkurzyc.

tlalken
24-07-2010, 07:33
Nikt nie ma drzwi ze Stolbudu Włosczowa?