PDA

Zobacz pełną wersję : jak szukacie wymarzonych działek? pytanie przewrotne



pakodegites
18-06-2010, 14:00
pytanie jest przewrotne bo potrzebna mi jest odpowiedź na pytanie jak sprzedać swoje działki. interesuje mnie jak szukacie swoich wymarzonych działek. Na różnych portalach tym się zajmujących rzadko można spotkać opcję "kupię" przez co zainteresowanie można obserwować ewentualnie przy pomocy licznika odwiedzin. W agencje nieruchomości średnio wierzę. po współpracy z kilkoma mam tylko niesmak i nieodparte poczucie, że jak coś ma być zrobione to muszę zrobić to sam.

Dlatego pytam uprzejmie szanownych forumowiczów i jednocześnie proszę o udział w ankiecie. Jeśli lgną Wam na usta jakieś rady, spostrzeżenia itp to śmiało proszę je tu wpisywać.

Z góry dziękuję

teco
19-06-2010, 20:52
szybko.pl , gratka.pl i allegro.pl - tam daj ogłoszenie. tylko opisz dobrze, bez błędów. jak działki ładne i bez felerów, to możesz też dać zdjęcia i mapkę.

kalumet
20-06-2010, 16:50
my pojechaliśmy do sołtyski w gminie, gdzie byliśmy zainteresowani zakupem działki
od niej dostaliśmy parę nr tel i tak kupiliśmy działkę
tablica z nr była na działce ale słabo widoczna

pakodegites daj ogłoszenie do biura nieruchomości, tylko nie podpisuj z nimi umowy na wyłączność
i zapytaj się czy działka na pewno będzie na MLS Polska

smadalena
04-07-2010, 15:46
Oprócz ogłoszenia w necie dałabym też ogłoszenie w gazecie,np. w Anonsach.Przyznam,ze ja głównie studiowałam ogloszenia tam zamieszczone,ponieważ szukałam działki na wsi i jakoś tak mi się wydawało,że jeśli będzie ją sprzedawał jakiś starszy rolnik to prędzej da ogłoszenie w prasie niż w necie.No i tak jak kalumet objeżdżalam okolice,chociaz nie odwiedzałam sołtysów,tylko miejscowe sklepiki-tam wszystko wiedzą;)
Ale mam nadzieję,że dzialkę udało się juz korzystnie sprzedać :)

pakodegites
30-07-2010, 11:00
no niestety jeszcze wiszą :/ chociaż wzrasta zainteresowanie agencji nieruchomości więc może coś sie urodzi