PDA

Zobacz pełną wersję : biała kuchnia Ikea Lidingo + dębowy blat + płytki na podłogę W JAKIM KOLORZE ???



MonkaD
21-06-2010, 18:11
Już sama nie wiem. Blat też kupie w Ikei i mam problem z wyborem płytek na podłogę. Jasne czy ciemne, duże czy wielkie, glazura czy gres, może coś doradzicie. Kuchnia ma wymiary 2,62 x 4 m, białe meble będą stały równolegle po lewej i prawej stronie a na przeciwko znajduje się okno. Kolor ścian dopasuję na końcu, chodzi mi na razie o te płytki nieszczęsne. Proszę o podpowiedź

asizo
21-06-2010, 18:16
Szare, duze (60x60), gres. Ja bym takie położyła.

MonkaD
21-06-2010, 20:50
Nie przepadam za szarością, może jakiś zimny beż albo brąz ? Podobają mi się gresy cersanit otto, cersanit viking, polcolorit rapolano, opoczno real stone. Może coś z podanych ? Za dużo jest tych płytek w sklepach...

MonkaD
22-06-2010, 20:31
Ok, spróbuję z szarościami :) dzięki za podpowiedzi

MonkaD
23-06-2010, 08:00
a co powiedziałybyście na podłogę gresową postarzaną w kolorze zdechłej czerwieni ?

o.n.k.a.
23-06-2010, 10:05
My mieliśmy tak mieć - do mebli z bielonego drewna i dębowego blatu chcieliśmy takie niby-ceglaste płytki (klinkier Paradyż Sophistic Rosa w wymiarze 30x14,8 ), bardzo nam się takie połączenie podoba, same płytki też ok...zatem na twoje pytanie mogę odpowiedzieć, że według mnie pasuje takie połączenie. Jednak nagle spodobało nam się coś jeszcze bardziej ;) będzie gres imitująjący drewno porcelanite dos w kolorze haya. Tylko gdzie my teraz upchniemy kupiony już klinkier? ;) :|
pozdrawiam

MonkaD
23-06-2010, 10:49
ja myślałam o płytkach Polcolorit Cotto Toscano, ciemnych czerwonych, bez tego okropnego wzoru na środku. A klinkier może możesz oddać do sklepu, musiałabyś zapytać

o.n.k.a.
23-06-2010, 12:24
całkiem fajne płytki, kolor sam w sobie mi się podoba ale nie wiem czy aż tak czerwona podłoga nie przytłoczyła by wnętrza... klinkier o którym pisałam ma jednak bardziej stonowany odcień a i tak w końcu uznałam ze jest zbyt absorbujący (mimo, że do ogólnej wizji kuchni mi pasował), no ale to już kwestia kto się w czym dobrze czuje... i wyląduje pewnie pewnie w garażu. A co do szarości to tak jak poprzedniczki uważam, ze ładnie by się to mogło prezentować :)

Iza_Wawa
23-07-2013, 09:43
Witaj,

Też mam te fronty i blat tez dębowy. Na podłogę położyłam płytki paradyża woodentic w odcieniu ochra...pod wpływem lektury tego forum ;). Jestem zadowolona.

Elfir
23-07-2013, 15:47
drewnopodobne np. Noce Rovere

joliska
23-07-2013, 18:10
Elfir - zerknij na datę pytania :cool: