PDA

Zobacz pełną wersję : Cezarr i Kleo budują dom - komentarze



magi
23-02-2004, 16:37
Witajcie - rodzinka się powiększa :lol: .
Ruszam na wiosnę tak jak Wy. Mam takie same doświadczenia z podziałem działki. Cięzko było ale warto. :lol:

no i ten wierszyk super

Kleo
24-02-2004, 08:25
Dziękuję za miłe powitanie, powiększa się rodzinka :P
I dzieje się to w bólach, jak w Twoim i moim przypadku, kiedy tyle trzeba czekać na sam podział, może póżniej będzie lepiej :roll:

Zielona
24-02-2004, 08:43
Witaj Kleo
Od dziś Twój i Cezarra dziennik został uroczyście włączony do mojej codziennej lektury. :lol:

Kiedyś, w jesienny wieczór, w czasach kiedy mój domek jeszcze nie posiadał okien a wiatr był jedynym jego mieszkańcem, stałam przy dziurze na okno w sypialni i powiedziałam sobie w duchu "jeszcze tyle pracy przede mną, ale już za kilka miesięcy ta budowa to będzie mój, mojego męża i moich dzieci najukochańszy domek". I nawet sprawy sobie nie zdawałam jak to szybko minie.
Życzę Ci tego samego.

Kleo
24-02-2004, 08:52
Zielona, Ty mój dobry duszku :D :D

Dziękuję za słowa otuchy. Ja też chciałabym powiedzieć że czas budowy minął szybciutko.

Na razie jestem "zielona"- jak kapusta na polach wokół naszej działeczki-oczywiście w sprawkach budowlanych, mam w głowie niezły mętlik, tyle się wszystkiego naczytałam.

Trzymaj za mnie kcuki :D :D

Maluszek
24-02-2004, 08:59
Kleo - właśnie przeczytałam Wasz dziennik :D Trzymam kciuki za Wasz domeczek :D Już niedługo i się wprowadzicie - zobaczysz jak to szybko idzie :D

Ivonesca
24-02-2004, 09:23
Kleo - ciekawie się zaczyna :-) czekam na cd.....

PS. Szkoda że nie poznałysmy się w sobotę.....widziałam za to na pewno Twego Cezarra....i pomyslałam wtedy: oooo, to ta osoba co zapisała się ostatnia ;-)
pozdrawiam

mbz
24-02-2004, 12:36
Czesc :) Twoj dziennik tak jak inni zapisuje do obowiazkowej lektury :) Coz za talenta poetyckie :lol:
Widzialam was na spotkaniu, ale jakos braklo mi odwagi, by podejsc, bo w ogole was nie kojarzylam. Dopiero na forum dowiedzialam sie, ze wy tu od niedawna :) Witajcie, witajcie, tu na forum jest duzo "dobrych duszkow" wspierajacych w roznych sprawkach :P

Kleo
25-02-2004, 07:19
mbz,
mam nadzieję że spotkamy się :D :D i poznamy wcześniej niż na następnym spotkaniu Forumowym kończącym karnawał w 2005 r. :lol: :lol:

Pędzam codziennie po całym forum i czytam uważnie "techniczne" wątki
żeby nie budować po omacku 8) 8) 8)