PDA

Zobacz pełną wersję : Remont mieszkania a Warszawie, potrzebna dobra firma



lkrywko
08-07-2010, 21:28
Witam,

niedawno zakupiłem mieszkanie 68 metrow do remontu w Warszawie. Tak się złożyło, że w ostatniej chwili wycofała się firma, która miała podjąć się jego remontu. Obecnie jestem przez to w dość trudnej sytuacji, ponieważ mam bardzo mało czasu na remont. W związku z tym mam pytanie do czytelników muratora czy nie mógłby mi ktoś polecić dobrych fachowców z Warszawy, którzy potfarią dobrze pracować pod presją czasu i za przyzwoitą cenę?

Informacje o mieszkaniu:

- warszawa natolin, 68 metrów, rynek wtórny,
- budowa kuchni i łazienki od podstaw,
- instalacja wodno kanalizacyjna,
- glazura, terakota
- tynki,
- podłoga,
- instalacja elektryczna
- gaz
- start remontu - jak najszybciej.

Z góry dziękuję za informacje.

Tymon
10-07-2010, 15:53
witam
jaki czas masz na remont?
pozdrawiam

lkrywko
11-07-2010, 14:13
ok 1,5 miesiaca

WR***ST
13-07-2010, 09:03
Tel.22 224-29-70

Wrobest to firma projektowo-wykończeniowa, specjalizująca się w szeroko pojętych projektach i aranżacjach wnętrz. Jednocześnie nasza ekipa remontowo-budowlana zajmuje się profesjonalną realizacją projektów.

Zapraszamy do współpracy!

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.wrobest.pl

panicz
13-07-2010, 10:08
Witam, możemy zacząć nawet od jutra. Wypadło nam zlecenie i mamy wolny termin. Referencje, faktura, gwarancja 793 360 720 [email protected]

Raffer
29-01-2013, 15:02
Remonty warszawa (http://abwojcik.pl) - ta firma jest ekspresowa nie ujmując jakości, szczerze polecam

Michał VFR800
30-11-2013, 12:15
Remont nie zawsze wiąże się z przyjemnościami, sam tego doznałem na własnej skórze.
Zaczęło się całkiem dobrze Pan był rzetelny budził zaufanie ale już po kilku dniach okazało się że jest inaczej. Kradzież materiałów, nieznajomość fachu budowlanego i brak komunikacji zmusiły mnie do rezygnacji z jego usług. Urlop zawalony, remont mieszkania nadal w powijakach.
Uratował mnie znajomy który dał mi namiary na fachowca sprawdzonego, solidnego, którego nie trzeba pilnować, wystarczy wpadać co kilka dni. Sam organizuje i dostarcza materiały i pomaga z wyborem farb.
Powiem szczerze że jakość jak i fachowość Pana Radka przeszła moje oczekiwania, nie dość że dotrzymuje słowa to ma fajne rozwiązania techniczne, współpracuje z projektantką wnętrz. Nie było problemu z przerobieniem instalacji hydraulicznej czy gazowej, sufity podwieszane czy zmyślne zabudowy wykonane bardzo starannie z zachowaniem najdrobniejszych detali.

Jednym słowem uratował mnie znajomy podsyłając link
http://www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?Fachowiec=81570

Żałuję tylko że tak późno go odkryłem

nowymarcin
02-12-2013, 09:33
Witam,

niedawno zakupiłem mieszkanie 68 metrow do remontu w Warszawie. Tak się złożyło, że w ostatniej chwili wycofała się firma, która miała podjąć się jego remontu. Obecnie jestem przez to w dość trudnej sytuacji, ponieważ mam bardzo mało czasu na remont. W związku z tym mam pytanie do czytelników muratora czy nie mógłby mi ktoś polecić dobrych fachowców z Warszawy, którzy potfarią dobrze pracować pod presją czasu i za przyzwoitą cenę?

Informacje o mieszkaniu:

- warszawa natolin, 68 metrów, rynek wtórny,
- budowa kuchni i łazienki od podstaw,
- instalacja wodno kanalizacyjna,
- glazura, terakota
- tynki,
- podłoga,
- instalacja elektryczna
- gaz
- start remontu - jak najszybciej.

Z góry dziękuję za informacje.


Polecam Pana Zdzisława Gałązke tel 506-447-232

pawka111
14-11-2014, 09:54
zapraszamy do nas, robimy szybko i niedrogo http://bog-bud.pl/cennik

nowymarcin
18-11-2014, 08:00
Witam,

niedawno zakupiłem mieszkanie 68 metrow do remontu w Warszawie. Tak się złożyło, że w ostatniej chwili wycofała się firma, która miała podjąć się jego remontu. Obecnie jestem przez to w dość trudnej sytuacji, ponieważ mam bardzo mało czasu na remont. W związku z tym mam pytanie do czytelników muratora czy nie mógłby mi ktoś polecić dobrych fachowców z Warszawy, którzy potfarią dobrze pracować pod presją czasu i za przyzwoitą cenę?

Informacje o mieszkaniu:

- warszawa natolin, 68 metrów, rynek wtórny,
- budowa kuchni i łazienki od podstaw,
- instalacja wodno kanalizacyjna,
- glazura, terakota
- tynki,
- podłoga,
- instalacja elektryczna
- gaz
- start remontu - jak najszybciej.

Z góry dziękuję za informacje.

tel do wykonawcy 530-725-115