PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam elektryka który wykona instalacje elektryczna slaskie



lea**
09-07-2010, 16:37
szukam dobrej i sprawdzonej ekipy do zalozenia instalacji elektrycznej wraz z siłą w domu o pow 220m2 oraz instalacji alarmowej czyli jedna firme. Dom znajduje sie blisko Siewierza woj slaskie swoje oferty prosze na priva naszego

procjon
22-07-2010, 09:46
Oferujemy profesjonalne wykonanie. Nr kontaktowy 728 103 545, [email protected] www.procjon-system.pl/naszaoferta.html Konkurencyjne ceny

asilla
22-07-2010, 14:04
Moge polecic elektryka ktory moze zrobic instalacje od poczatku do konca. Zajmuje sie rowniez alarmami i "inteligentnymi" instalacjami. Mi robil tylko poprawki do instalacji ale na kilku elektrykow ktorych mialam ten jest wyjatkowo rozsadny Robert Niechciał tel 607 17 32 45, z Katowic

Gromek
16-08-2010, 09:31
Ja mogę polecić Ci bardzo dobrą firmę która zajmuje się usługami elektrycznymi. Firma ma swoją siedzibę w Krakowie ale są naprawdę godni polecenia. Ładnych kilka lat temu zakładali u mnie w domu całą instalację elektryczną i wszystko jest idealnie. Oni posiadają również hurtownię wszelakich artykułów elektrycznych tak więc nie będziesz musiała sama kupować tych rzeczy, bo oni pomogą Ci przy wyborze. Cenowo też ta firma jest przystępna, tak więc myślę że powinnaś być zadowolona. Usługi elektryczne Kraków (http://www.elektrospark.pl) powinny sprostać Twoim wymaganiom, aczkolwiek, na początek możesz sobie do nich zadzwonić i wypytać się przez telefon, zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję.

kobercom
21-08-2010, 10:12
Witam!!

Mam znajomego elektryka który wykonuje instalacje od a do z czyli od przyłącza elektrycznego wraz z załatwieniem wszystkich formalności w Zakładzie Energetycznym do zakończenia i wystawienia protokołów z instalacji wraz z projektem powykonawczym. Posiada uparwnienia sep do 20kV Ei D + uprawnienia budowlane (PRACUJĄ WE DWÓCH - ROBOTA IDZIE IM JAK ZŁOTO) instalację wykonywali wedłu mojego życzenia.
Jest naprawdę solidny i uczciwy. Wycenę robót robi gratis.

NAPRAWDĘ GODNY POLECENIA FACHOWIEC
509715805, katowice, Mysłowice, Sosnowiec,Tychy i myślę że jeszcze więcej

robertsz
21-08-2010, 10:36
Ja mógłbym polecić siebie, ale Siewierz jest za daleko.
Wskazane jest szukanie elektryka/hydraulika, który mieszka nie dalej niż 30-60 minut jazdy.
Jest szansa, że w razie problemów z instalacją fachowiec się pojawi w rozsądnym czasie i usunie usterkę.
Branie instalatora który mieszka 150-200km dalej jest proszeniem się o kłopociki.

O tzw. znajomościach i wydeptanej ścieżce w lokalnym Zakładzie Energetycznym nie wspomnę ;)

lea**
21-08-2010, 13:24
Dziękuje wam wszystkim za odpowiedz teraz będę dzwonic do wybranych elektryków i zapraszał na wycenę .Robertsz masz racje z tym co napisałeś

maciejos12
07-07-2016, 18:56
Śmiało mogę polecić http://elektrycy-wroclaw.pl/kontakt/

U mnie zrobili cuda