PDA

Zobacz pełną wersję : reklama



janusz45
06-07-2010, 10:05
Ja polecam firme www.galeriamilo.pl, nie maja jeszcze całego asortymentu na stronie poniewaz jest jeszcze w budowie:( , natomiast przyjechał do mnie miły Pan,
który wykazał sie duzym doświadczeniem i dużą wiedzą technologiczną na temat materiałów i wykończeń oraz róznych ciekawostek konstrukcyjnych ktore moga ułatwiać zycie w uzytkowaniu mebli. Zdecydowałem sie na szafke rtv, tv wall, stolik koło kanapy, i 2 komody wszystko oczywiscie w drewnie. Pan mi zrobił wycene i wstępny projekt zaakceptowałem i bach do produkcji. Szybka realizacja zamówienia, Meble super pasują do reszty wystroju, do tego są pratkyczne i jak na drewno nie były aż tak strasznie drogie.
Polecam!

Aleksandryta
07-07-2010, 12:28
Ja polecam firme www.galeriamilo.pl (http://www.galeriamilo.pl), nie maja jeszcze całego asortymentu na stronie poniewaz jest jeszcze w budowie:( , natomiast przyjechał do mnie miły Pan,
który wykazał sie duzym doświadczeniem i dużą wiedzą technologiczną na temat materiałów i wykończeń oraz róznych ciekawostek konstrukcyjnych ktore moga ułatwiać zycie w uzytkowaniu mebli. Zdecydowałem sie na szafke rtv, tv wall, stolik koło kanapy, i 2 komody wszystko oczywiscie w drewnie. Pan mi zrobił wycene i wstępny projekt zaakceptowałem i bach do produkcji. Szybka realizacja zamówienia, Meble super pasują do reszty wystroju, do tego są pratkyczne i jak na drewno nie były aż tak strasznie drogie.
Polecam!

A nie wiesz, czy robią meble w dębie?

manieq82
07-07-2010, 12:32
pewnie będzie wiedział
jednopostowiec.. hmm nie wiem co myślęć
to znaczy wiem - to typowa reklama :(