PDA

Zobacz pełną wersję : Pytania natury prawno finansowej gmina sąd



radkof
11-07-2010, 07:22
W mojej gminie bedzie dofinansowanie solarów.
Oczywiście inne ekologiczne źródła ciepła nie dostaną powyższego dofinansowania.
Ja jestem przygotowany do PC mam DZ.
Takie 10 000 pln nie do pogardzenia za tyle miałbym sprężarkę.
Tak się zastanawiam czy złożyć pozew do sądu o nierówne traktowanie mnie jako mieszkańca gminy.
Co sądzicie o powyższej sytuacji.

KrzysztofLis2
11-07-2010, 08:14
Sądzę, że naiwnością jest wierzyć, że taki pozew cokolwiek zmieni. O ile w ogóle jest możliwy.

Czy jak gmina finansuje szkoły i przedszkola a Ty nie masz dzieci, też czujesz się nierówno potraktowany?

radkof
11-07-2010, 14:47
Sądzę, że naiwnością jest wierzyć, że taki pozew cokolwiek zmieni. O ile w ogóle jest możliwy.

Czy jak gmina finansuje szkoły i przedszkola a Ty nie masz dzieci, też czujesz się nierówno potraktowany?

Szkoły i przedszkola to nie to samo co prywatne zródło ciepła w domu dofinansowane z UE.

Tak czułbym się nierówno traktowany gdyby dziecko podobnie zarabiającego sąsiada jak ja dostało kasę na obiady a moje nie.
Podatki płacimy wszyscy, prawda?
Gmina zaspokaja potrzeby tych co chcą posiadać solar, dlaczego solar a nie np. polar?

KrzysztofLis2
11-07-2010, 18:22
Zdziwiłbyś się, jak niewiele może różnić dwie rodziny -- jedną, której dzieci dostają kasę na obiady i drugą, która dofinansowania nie dostaje. Zawsze jest jakaś granica dochodu i czasem jeden "podobnie zarabiający" jest poniżej a drugi powyżej tej granicy.

Ja trzymam kciuki i będę śledzić wątek, jednak nie jestem w stanie Ci pomóc.