PDA

Zobacz pełną wersję : ceramika z Kazierzy Wielkiej



2kecal
24-02-2004, 14:09
Witam, jak w temacie co sadzicie na temat wyrobow oferowanych jako "cegielnia Kazimierza Wielka". Ktos sie spotkał z opiniami, budował z ich maxa? Jak to sie ma do innych maxow?
Dzieki za opinie
Pako

Joasia
25-02-2004, 02:24
A gdzie to jest?

2kecal
25-02-2004, 21:31
Generalnie to kieleckie, wiec myslalem ze z kieleckiego ktos zajmie stanowisko. Marak nie tak znana jak wineberger czy kozlowice, ale czy zupelnie do kitu?
Widac ze kieleckie jakos nie buduje z forum, brak aktywnosci grupy swietokrzyskiej (lub ja nie moglem znalezc nic przeszukujac forum.
Gdyby mial jakies doswiadczenia na temat tego produktu to jestem wdzieczny.
Pawel

Łukasz___
26-02-2004, 18:22
Buduj i si enie przejmuj ,ja wybidowalem dom z ich max-ow i jest ok. Moge ci nawet sprzedac ich produkty :lol:
Ps Skad jestes?

26-02-2004, 21:33
Obecnie zyje w Czestochowie, a buduje w gminie Mniow 25 km od Kielc.
Mowisz ze moszesz sprzedac znaczy ze prowadzisz przedstawicielstwo?. A drugie pytanko to za ile oczywiscie. Ale to moze to juz emailem na [email protected], zaczynam dopiero wyczuwac klimat forum i moze tak rzeczy nie wypada
Pawel

26-02-2004, 21:52
Obecnie zyje w Czestochowie, a buduje w gminie Mniow 25 km od Kielc.
Mowisz ze moszesz sprzedac znaczy ze prowadzisz przedstawicielstwo?. A drugie pytanko to za ile oczywiscie. Ale to moze to juz emailem na [email protected], zaczynam dopiero wyczuwac klimat forum i moze tak rzeczy nie wypada
Pawel
Wyslalem maila 8)

Joasia
27-02-2004, 16:58
Gościu, mi też wyślij maila lub na priva - interesują mnie maxy, cegła pełna i stropy ceram - ale buduję się w Warszawie. Za to w Kielcach mam rodzinę 8) .
Joasia.