PDA

Zobacz pełną wersję : kominki w Rybniku



DEUS07
21-07-2010, 09:26
Witam wszystkich z okolic rybnika, którzy noszą się z zamiarem montażu kominka. Otóz chciałbym przestrzec wszystkich przed nierzetelną i nieprofesjonalną firmą GALERIA KOMINKÓW Z RYBNIKA!!!
Niestety popełniłem duży błąd wybierając w pośpiechu tą firmę. Człowiek, który prowadzi ten salon to oszust i kłamca, umawia się z klientem na cenę początkowo niższą a po montażu dodaje dużo innych elementów o których rzekomo wcześniej nie wiedział, niestety nie podpisałem z nim żadnej umowy na wykonanie co było moim największym błędem. Człowiek (przy sobie z brodą) nie skończył kominka do dzisiaj, oczywiście skasował co trzeba i już nie odbierał telefonów a jak odbierał to zbywał, że jutro... jutro ... jutro i tak bez końca. Kominek jest źle wykonany, brak nawiewów dolnych, boczne i tylne źle zrobione. Niestety jest to dla mnie nauczka na przyszłość, po dłuższej lekturze uważam, że lepiej zrobiłbym to sam.... i przede wszystkim taniej!! Zdzierstwo i oszukiwanie klientów to domena firmy GALERIA KOMINKÓW w Rybniku (droga na Żory).

bohusz
21-07-2010, 14:57
TaK Z PROSTEJ CIEKAWOŚCI SPYTAM

- jaka cena tej obudowy?
- z jakich materiałów?
- jak długo trwała realizacja?

Jeżeli to możliwe, a myślę że tak, proszę o obszerną odpowiedz.

bpiter79
14-09-2016, 16:04
Witam. Chciałbym odświeżyć temat. Jaką firmę polecacie do wykonania kominka w domu? Interesują mnie firmy z Rybnika i okolic. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Kominki Piotr Batura
14-09-2016, 17:33
Pawliczek z Żor (ma jeszcze inne salony).

bpiter79
14-09-2016, 17:55
Dzięki za namiar.