PDA

Zobacz pełną wersję : Drzwi, podłogi, parapety drewniane LUBLIN



AS***M
26-07-2010, 16:24
Salon drzewny ASDOM wita.

Firma ASDOM jest przedsiębiorstwem handlowo- usługowym.
Głównym założeniem firmy jest pomoc klientom w wykończeniu obiektów mieszkaniowych (domy, mieszkania).
Nasza oferta opiera się na produktach z drewna przyjaznych dla środowiska.
Zaopatrzą się Państwo u nas w drzwi, podłogi, listwy, parapety, blaty, chemie do drewna oraz galanterie drzewna.
Ponadto oferujemy kompleksową obsługę: pamiar, transport oraz montaż.

W naszej ofercie znajdziecie państwo wiele modeli drzwi i podłóg.
Na życzenie wykonujemy produkty w dowolnych rozmiarach i kolorach.

Zapraszamy do naszego salonu, który mieści się w LUBLINIE przy ulicy DIAMENTOWEJ 2 (galeria Diamentowa).

kontakt:
tel. 81 527 49 12
kom. 782 515 130, 600 268 448
w godz: 10 - 18

www.asdom.com.pl

Zapraszamy do współpracy.

masello
09-11-2011, 12:35
Witam czy ktos zna dobrą firme w Łodzi, która robi solidne naprawdę dobre drzwi a nie jakieś kartony ?? proszę o pomoc. pozdrawiam

Czesława
21-11-2011, 12:54
Witam czy ktos zna dobrą firme w Łodzi, która robi solidne naprawdę dobre drzwi a nie jakieś kartony ?? proszę o pomoc. pozdrawiam

Czy interesują cie drzwi wejsciowe czy takie do pokoju? antwłamaniowe? sprawdz evolutiondoor

masello
22-11-2011, 12:17
tak drzwi wejściowe najlepiej antywlamaniowe w miarę bezpieczne no i na prawdę solidne a nie jakaś tektura z przyklejoną tapeta która schodzi po roku ;/;/;/ miałam już takie tańsze zakupione w pewnym sklepie na O.. i nie polecam ;/ szukam teraz czegoś na lata.

Czesława
07-12-2011, 10:37
aaaa no to zdecydowanie Evolution doors polecam. Antywłamaniowe, stalowe drzwi zewnętrzne mozesz czuc się bezpiecznie z nimi. No i na pewno nie bedą się odklejać szczegolnie jesli są to drzwi do domu nie do bloku. wystawione na zewnatrz na pewno się sprawdzą. Wiem bo mam takie. model olimp jalby ktos pytał :p