PDA

Zobacz pełną wersję : Kominek KFD LINEA H 1320



greg_25
28-07-2010, 12:00
Witam,

Czy ten kominek to dobry wybor do DGP? Moze ktos ma ten model?

Greg

bohusz
28-07-2010, 14:08
17946 (http://www.owo.pl/67,pl_wklady-kominkowe-unico-dragon-4-d.html)

Marcin MM
28-07-2010, 21:09
witam, bez urazy ale, człowiek pyta się o dany typ kominka a tu od razu reklama innego...

wiem, że można sympatyzować z daną firmą ale bez przesady.

pozdrawiam

bohusz
30-07-2010, 07:31
Witam
Proszę nie traktować mojego wpisu za reklamę. Tym bardziej, że wszelkie reklamy w postach na forum to praktycznie zerowy efekt, ze względu na znikomą ilość przeglądających poszczególne tematy w tej kategori w porównaniu do osób planujących budowę kominka.

Pytanie odnosiło się czy konkretny wkład jest dobry do DGP.

Ja myślę, że skoro pytasz, to dokonujesz samodzielnego wyboru, bez konsultacji z firmą kominkową.
Uważam, że w takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest wkład kominkowy z fabrycznym dystrybutorem gorącego powietrza.

greg_25
30-07-2010, 10:28
A czy moglby sie ktos wypowiedziec odnosnie samych parametrow i jakosci wykonania tych kominkow? Nie znam sie na tym kompletnie. Kominek ma sluzyc jako dodatkowe zrodlo ciepla.

Pozdrawiam

Greg

escape
31-07-2010, 08:04
Witam montowalismy kilka sztuk serii linea....w jedej pionówce bardzo szybko popękały szamoty(raczej z winy klienta,bo drewno układa sie we wkładzie a niewrzuca....),z reszta nic się niedzieje,naszym zdaniem wklad ten jest troche za delikatny aby słuzył jako drugie ogrzewanie,......bardziej do celów rekreacyjnych,
Na jedym ze szkolen rozmawialiśmy z monterami z polski i twierdzili ze mieli reklamacje na pekniecie tylniej sciany i niby wina leży po stronie żle umiejscowionych ozebrowan na korpusie....nam nic takiego sie niezdarzyło .....Pozdrawiam Ilona

greg_25
31-07-2010, 09:24
Hej Ilona, a masz jakies doswiadczenia z Hajduk Goliath? Szukam czegos z podluzna szyba - cos okolo 120cm. Cena okolo 10k. Tylko ze Hajduk ma 15kw a KFD Linea 18kw.

Pozdrawiam

Greg

escape
09-08-2010, 08:16
Witam niestety Hajduka goliata niemontowalismy nigdy,wiec się niewypowiem....powiedz jeszcze na jaka powierzchnie potrzebujesz.....bo byc może wcale niepotrzebujesz aż 18 kw....