PDA

Zobacz pełną wersję : ADAMS czy EKO-OKNA czy Fabryka Okien



LayneStaley
28-07-2010, 20:26
Witam,

mam rozkminkę. Dostałem wycene okien PCV z trzech firm.

Ekookna, pakiet 3 szybowy, kolor "drewniany" , Profil 6 komorowy GEALAN, okucia MACO. 21 tys

Adams - analogiczne okna, 5-komorowe, profil Brugmann, okucia ROTO NT - 25 tys.

Fabryka Okien, profil Schuco, 5-komorowe 24 tys

Mozecie cos doradzic? odradzic?

pzdr

finlandia
29-07-2010, 09:28
Zdecydowanie najlepszą renomę będzie miał tu Adams z Mrągowa. Nie jest przereklamowana.
Eko-Okna to firma bijąca się w segmencie najtańszych okien..

Fabryka Okien? Taka nazwa? Ręce mi opadają jak czytam "fabryka" w firma okazuje się większym lub mniejszym garażem. Słowo "fabryka" przestało oznaczać dużą, dobrze puokładaną firmę a stalo się hasłem reklamowym.
W tym przypadku nazwa nic mi nie mówi.

LayneStaley
29-07-2010, 15:10
Dzieki za odpowiedz.

Mowilem o tej fabryce: http://www.fabrykaokien.com.pl/o-firmie/firma/

pzdr

finlandia
29-07-2010, 15:34
Hmm.. Trudno mnie skłonić do napisania czegoś nieprzychylnego, ale..
Fabryka okien z Warki...
Widziałem ich firmę jakieś 6 lat temu i jak dla mnie to był tylko zwykły zakład. Może nie powinienem oceniać po ekspozycji, ale "eksponaty" drewniane stwarzały wrażenie odrzutów reklamacyjnych. I wcale nie z pomyłek (bo mylić się w pomiarach jest rzeczą ludzką) ale z ewidentnych niedoróbek "fabrycznych".
Ech, już żałuję że to napisałem, ale mimo lat pamiętam tą firmę...

LayneStaley
29-07-2010, 16:01
Thanks. Czyli wyglada na to ze ADAMS to dobry wybor.

chyba ze jest jeszcze jakas alternatywa godna polecenia Twoim zdaniem?

pzdr

rrmi
29-07-2010, 16:22
I ja mam Adamsa , jestem zadowolona .
Kupowane od Starego z forum , zapytaj Go , moze da lepsza cene ?
W kazdym razie ja dostalam cene z jaka z sie liczylam .

LayneStaley
22-10-2010, 21:14
okna kupione i już zamontowane. Adams od Starego

pzdr i dzieki za rady

IVO333
02-12-2010, 09:26
Chyba Rydzyka trochę złość zaślepiła. Okna już zamontowane a on doradza żeby nie kupować ich. Zacznij chłopie jakąś głodówkę czy inne animal perversum pod bramą Adamsa w Mrągowie. To co dotąd zrobiłeś żeby obrzydzić tą firmę innym to stanowczo za mało.

P.S.
We wszystkich firmach pracują ludzie. Wszędzie popełniają błędy. Dobrą firmę poznaje się po tym że pracuje do skutku żeby naprawić efekty tych błędów (jak w Twoim przypadku), marna firma zrobi wszystko żeby nie uznać reklamacji.

_FIX_
02-12-2010, 19:34
rydzyk40 - nie spamuj, bo to już zaczyna być denerwujące. Odkopujesz jakieś stare wątki i wszędzie wklejasz ten swój tekst, jaki to jesteś pokrzywdzony i oszukany przez producenta. Nawet najlepszym zdarzają się pomyłki - a największą było sprzedanie okien Tobie, bo wnioskując z Twoich komentarzy: co być nie kupił - to zawsze "coś" będzie nie tak.

finlandia
03-12-2010, 12:53
finlandia mogę się założyć że nie robisz wpisów zwłaszcza tych pochwalnych całkiem bezinnteresownie, jeśli jak twierdzisz nie piszesz za kasę, to może zarabiasz na oknach, handlel/montaż/produkcja lub serwis. A jeśli współpracujesz z adamsem, to gdzie tu obiektywna polemika.
Biedny jesteś. Dobry strateg zanim pójdzie na bitwę rozpozna pole walki. Szczególnie jak nie ma oręża do zwycięstwa.
Ja mam prośbę - zanim zaczniesz powielać oskarżenia znajdź dowody, bo ja swojego dobrego imienia będę bronił na drodze prawnej. Szantażu internetowego nie uznaję.
Pisałeś w którymś wątku (tyle ich powieliłeś że nie wiem już którym) o zbójeckich praktykach Producentów /płatność przed dostawą/. To norma na rynku. Firmy które dają przelewy mają problemy, bo ludzie /i firmy /to generalnie nieciekawe typy i nie płacą /jedni pod byle pozorem, inni przepuszczają w kasynie/ przez co tworzą się gigantyczne zatory płatnicze.

Gdzieś też pisałeś, że to zgroza, że ktoś karze Ci zaznaczyć wady /rysy/ przed obiorem. A kiedy niby ma być podpisywany odbiór? Miesiąc po montażu?
Kupując auto - to może nie jest najlepszy przykład ale taki mi przyszedł do głowy - zamawiasz, oglądasz, płacisz, wyjeżdżasz z salonu. Jak znajdziesz za tydzień rysę to wina jest jednoznacznie po stronie Producenta bo nie dał Ci wystarczająco dużo czasu?
Sorry, ale dla mnie to naciągactwo.

finlandia
03-12-2010, 15:20
Żałuję że odpowiedziałem na Twoje pierwsze "wrzutki". I teraz pisząc wiem, że karmię trolla.
Poza pierwszymi wpisami dot. Twojej sytuacji i sprawy okien nie odnoszę się do sprawy, a do formy w jakiej jest prezentowana dyskusja.
Nie traktuj ludzi swoją miarą.

iwonaprzybyla
02-11-2011, 18:52
OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ FIRMĄ. TO WYJĄTKOWO NIEODPOWIEDZIALNA FIRMA I NIEDBAJĄCA O SWOJĄ RENOMĘ FIRMA. Firmę Eko-Okna do niedawna nie znałam. Poznałam stosunkowo niedawno, jak w wyniku wyjątkowej niedbałości podali mnie do komornika, że jestem ich dłużnikiem. Byliśmy z mężem i trzyletnią córeczką na urlopie za granicą i nagle zostaliśmy bez środków do życia i bez pieniędzy na powrót. Przerwaliśmy urlop, dzięki rodzicom wróciliśmy do kraju. Zablokowali nam konto, bo kiedyś jakaś pani, która nazywała się tak sama jak ja, nie zapłaciłam im pieniędzy. Nie pofatygowali się nic więcej sprawdzić. A pan pełnomocnik reprezentujący tą firmę powiedział, że trudno, że tak się stało, ale osób o takim nazwisku jest dużo. NIC SIĘ NIE STAŁO, OPRÓCZ TEGO ŻE MYŚMY PRZEZ KILKA NOCY NIE SPALI. Firma nawet nie poczuwa się do tego, żeby nas przeprosić. CO TAM DLA NICH DOBRA OPINIA. DLATEGO NIE PODEJRZEWAM, ZE NIE MAJĄ INNEGO STOSUNKU DO SWOICH KLIENTÓW TEŻ.