PDA

Zobacz pełną wersję : projekt ONYKS pracownia DOMY W STYLU (MTM STYL)



abb
30-07-2010, 13:08
Witam szukam projektu na nowy dom jestem ciekawa co sądzicie o tym projekcie http://www.mtmstyl.pl/projekt-onyks/wnetrza/

Havena
30-07-2010, 16:38
abb, piekny dom, calkowicie w moim stylu. Gdybym tylko miala wieksza dzialke, na pewno bym sie na taki skusila :)

Magda 34
30-07-2010, 19:34
Dzień dobry. Przyczłapałam za Havenką.;)

Jakbym miała się budować, to wzięłabym ten projekt pod uwagę. Podoba mi się, że dom nie jest duży (hmmm, chociaż 200 m2 to wcale nie tak mało:)), nie ma kominka, pustka nad salonem (lubię wysokie pomieszczenia) duże przeszklenia. Troszkę nie podoba mi się dom na zewnątrz, tzn. ta szara bryła przy wejściu. Osobiście chciałabym to inaczej rozwiązać. :rolleyes: Może drewno?

abb
03-08-2010, 16:34
Dziękuję za uwagi i proszę o więcej. Magda- na stronie jest spacer po domu który daje większą możliwość oceny chyba patrzyłaś na zdjęcia stąd brak kominka. Na wizualizacji spaceru kominek jest pod schodami. Jeżeli chodzi o elewację to rzeczywiście słaba. Projekt jest nowy nie budowany więc nie wiadomo jakie ma wady. Piszcie co jest plusem i jeszcze lepiej jakie ma minusy.

stiles
18-09-2011, 18:25
Witam serdecznie,

Domyslam sie ze jest bardzo malo osob ktore zdecydowaly sie na budowe Onyksa. My nie jestesmy nawet na zerowym etapie. Nie mamy jeszcze projektu i nadal rozwazam czysto teoretycznie wszystkie za i przeciw. Moze jednak jest tutaj na forum ktos kto podjal sie jego budowy???

charisma
30-10-2011, 19:08
Witam

Ja zaczynam budowę onyksa w przyszłym sezonie - jak na razie jestem na etapie adaptacji projektu. Zapraszam do mojego dziennika, gdzie opisałam jakie zmiany wprowadzilismy (Onyks wymarzony!!!).

Do listy zmian trzeba będzie jeszcze troche rzeczy dodac bo w trakcie prac z architektem powychodziły różne niedociągnięcia (mnie najbardziej raził brak żelbetowej belki w miejscu balkonu i fakt że sam balkon nie zgrywał sie poziomami ze stropem - wyglądałoby to conajmniej dziwacznie) ale ogólnie projekt wydaje się byc ok. Pewno więcej rzeczy wyjdzie w budowaniu ;)

Pozdrawiam
Anka