PDA

Zobacz pełną wersję : Projektant wnętrz - KRAKÓW i okolice



tomusxs
31-07-2010, 13:57
Witam wszystkich,

szukam dobrego projektanta wnętrz, który będzie potrafił sprostać zaprojektowaniu od podstaw wnętrza w domu w stylu dworka polskiego. Czy może ktoś kogokolwiek polecić właśnie z okolic Krakowa , bądź z Krakowa?

Będę wdzięczny za odpowiedź,

Tomek

AsiaKa
18-03-2013, 18:14
Ja mogę polecić panią architekt z firmy Emdesi www.emdesi.pl
Ona się specjalizuje w projektach wnętrz stylowych, większość projektantów tego nie umie i robi tylko wnętrza nowoczesne.
Ja chciałam mieć wnętrze w stylu angielskim i projektantka zaproponowała mi przepiekne rozwiazania o których bym nigdy sama nie pomyślała. Znalazła mi też bardzo ładne stylowe meble i bardzo ciekawe płytki retro, nie wiedziałam że w Polsce można kupić takie rzeczy, bo w sklepach ich nie ma.

Asia



Witam wszystkich,

szukam dobrego projektanta wnętrz, który będzie potrafił sprostać zaprojektowaniu od podstaw wnętrza w domu w stylu dworka polskiego. Czy może ktoś kogokolwiek polecić właśnie z okolic Krakowa , bądź z Krakowa?

Będę wdzięczny za odpowiedź,

Tomek

nocny.marek
12-06-2013, 13:01
Ja ostatnio dostałem w ręce gazetkę z rabatami - rabatybudowlane.pl (rabatybudowlane.pl)- jest to też strona internetowa i tam znalazłem kilka fajnych ofert na wykończenie wnętrz. Wybrałem w końcu Format Studio, które robi meble na wymiar i jestem bardzo zadowolony. Nie dość, że mam meble dokładne takie, jak chciałem, to jeszcze skorzystałem z rabatu i mam je znacznie taniej. :) Pewnie jeszcze skorzystam z tych rabatów, bo mają dość duży wybór.

KaroM
30-07-2016, 09:35
Troszkę odkopię stary wątek :) Ale obiecałam że podzielę się tą informacją : z Krakowa znam bardzo dobrego architekta - pani Marta Chmiest z Chmiest Pracownia Architektoniczna. Dla mnie wykonywała projekt ogrodu ale zapewne projekt wnętrz również nie sprawiłby jej problemów :yes:

Kata Suria
08-06-2020, 18:59
Polecam
https://www.studio4design.pl/

fajne projekty robią oraz dosyć dobra cena:wiggle: