PDA

Zobacz pełną wersję : KIEROWNIK BUDOWY - Poznań i okolice



nawrocki_jakub
02-08-2010, 22:14
Witam,
Oferuję pełnienie funkcji kierownika budowy (uprawnienia bez ograniczeń) oraz inspektora nadzoru inwestorskiego.
Ponadto jestem właścicielem firmy remontowo-budowlanej
www.naw-bud.pl
Zapraszam do współpracy
NAW-BUD Jakub Nawrocki
tel kom. 790-416-023

Farfalla
06-08-2010, 20:45
Witam, mogę się dowiedzieć jaką ma Pan stawkę ? Czy wizyty na budowie są nieograniczone?
pozdrawiam

nawrocki_jakub
11-08-2010, 20:00
Co do stawki to wysyłam informację na priv @
Ogólnie intensywność wizyt kierownika na placu budowy zależą od życzeń inwestora.
Minimalna ilość wizyt ogranicza się do kontroli elementów konstrukcyjnych budynku przed zakryciem co zostaje potwierdzone wpisem do dziennika budowy.

Pozdrawiam J.N.

nawrocki_jakub
20-09-2010, 22:31
zapraszam do współpracy

bisia1968
20-10-2010, 08:30
Witam.
Pilnie poszukuję kierownika budowy.Nadmienię iż moja sprawa jest trochę skomplikowana,dlatego preferuję kontakt osobisty.
Tel kom 506-198-951

nawrocki_jakub
21-05-2012, 22:25
Witam serdecznie,
wraz z rozwojem firmy pragnę poinformować ,iż od 2 lat firma Naw-bud realizuje cały proces budowlany obejmujący budowę domów jednorodzinnych wolnostojących, w zabudowie bliźniaczej i szeregowej oraz domów wielorodzinnych jako generalny wykonawca. Zapraszam na stronę www.naw-bud.pl

nawrocki_jakub
05-09-2012, 11:10
W roku 2012 zakończyliśmy realizację domów jednorodzinnych w Śmieszkowie, Paczkowie, Kobylnicy, Złotkowie,Żabnie. Kontynuujemy budowy oraz nadzór w Zielątkowie, Palędziu, Luboniu oraz Poznaniu. Ze zdjęciami z realizacji na różnych etapach można zapoznać się na stronie www.naw-bud.pl zakładka realizacje. Pozdrawiam

nawrocki_jakub
24-01-2014, 12:32
Witam wszystkich, jest styczeń 2014 więc postanowiłem podsumować rok 2013. Jako generalny wykonawca NAW-BUD zakończyliśmy w zeszłym roku budowę domu w Palędziu do stanu pod klucz pow.użytkowa 200m2, wybudowaliśmy dom mieszkalny w Poznaniu rejon Ławica do stanu deweloperskiego o pow.383m2 oraz wznieśliśmy dom mieszkalny, podpiwniczony z dachem mansardowym w Poznaniu rejon Podolany o pow.203m2. Pełnimy nadzór nad pierwszym budowanym budynkiem energooszczędnym w Poznaniu w technologii drewnianej HBE oraz kilkoma innymi obiektami wykonywanymi w technologii tradycyjnej.Zdjęcia z realizacji zamieściłem na mojej stronie w dziale realizacje http://www.naw-bud.pl/realizacje .W razie pytań proszę dzwonić pod nr 790-416-023 lub pisać na [email protected]. Pozdrawiam

Szymkowiak
12-01-2019, 19:30
Najgorszy kierownik budowy jakiego można sobie wyobrazić.
Budowa rozjechała się mu w rękach.
Wpisy do dziennika budowy o wykonanych pracach jeszcze przed tym jak w ogóle miały miejsce.
Wykonawca kierował pracami jak chciał a Pan Jakub sobie z tym nie poradził. W efekcie nowy dom za 1,5miliona stał się ruiną. Nie wyłapał podstawowych błędów na każdym etapie budowy, przez co na końcu powstałe szkody zostały wycenione przez rzeczoznawców TUV na kwotę 250tyś. Ubezpieczalnia jak to ubezpieczalnia umorzy wszystko co tylko można. Dodam, że plan kierowania budową był wspaniały.. nadzory, dozory, odbiory. Cała kartka A4 zaplanowanych wizyt na budowie.. i co? i du...a.

Sprawa trafi do sądu.

W załączniku poglądowe zdjęcie z efektów wspaniałej pracy ..

A miało być Panie Jakubie tak pięknie a wyszło jak zwykle.

https://images92.fotosik.pl/104/4e316da0194a75c9med.jpg