PDA

Zobacz pełną wersję : krótkie pytanie-krótka odpowiedź



leaat
13-08-2010, 19:50
nie bede oryginalna...
kręcą mnie szarości, biala kuchnia na wys.polysk, nuta shabby chic, cegla na scianie, gres szary w łazience połączony z drewnem....
pytam krótko i prosze o krótkie odpowiedzi.
Zapraszam rowniez do zadawania KRÓTKICH pytań, jezeli ktos takowe posiada:)

1. Biale listwy przypodlogowe-jeśli nie biale drzwi to jakie?
2.Biala kuchnia-szare sciany czy szara kuchnia...szare sciany (jasniejsze)?
3.Biale okna wewn.-parapety wewn biale czy w kolorze podlogi?
4.W salonie sciany to 3 rozne odcienie szarosci + jedna sciana (tv) cegla klinkierka pomalowana na bialo czy moze na najciemniejszy odcien szarosci w salonie?
5.oswietlenie boczne przy schodach-trendy czy passe? (tu idzie o zakład z MOIM, wiec mnie nie zawiedźcie, plisss)

piwosz1
14-08-2010, 16:46
1 jak białe listwy to białe drzwi lub ciemne listwy , ciemne drzwi- u mnie rozważam opcję grafitowa podłoga +grafitowe listwy mdf + ciemne drzwi
2 zdecydowanie biała kuchnia , szare sciany
3 zdecydowanie iałe okna =parapet w kolorze podłogi lub z jasnego marmuru( ta opcja najlepsza)
4 cegły nie malować ! naturalna jest ponadczasowa
5 to zależy co rozumiesz przez "passe'

joliska
14-08-2010, 16:55
1-3 - jw.
4. cegły nie malować, szarości na ścianach ograniczyć do 1, bo kiedy wstawicie meble, to zrobi się misz-masz
5. nie wiem, czy passe, ale mnie się nie podoba, a poza tym jest niewiele ładnych lamp bocznych schodowych ;)

kubel30
15-08-2010, 21:53
1.białe drzwi i wysokie białe listwy - ponadczasowe, mam tylko jedne ciemne drzwi z porty na szczęście ) i już mi się znudziły
2.biała kuchnia (tylko mat ,połysk mam teraz i ciągle muszę latać ze ścierką),blat drewniany jasne ściany + jedna z naturalnej cegły
3.białe okna i drewniane parapety szerokie
4. jak kolor w salonie to tylko na jednej ścianie, za to mam w sypialni dwie ściany szare bardzo ciemne i dwie białe + dwa okna dzięki którym jest jasno
5.nie wiem jak dla innych ,ale dla mnie przy dwójce dzieci to takie oświetlenie schodów musi być, ich tuptanie w nocy jeszcze od czasu do czasu jeszcze jest

A co do cegły to ma taką i taką i trudno mi powiedzieć ,która podoba mi się bardziej :yes: Wszystko to kwestia gustu.