PDA

Zobacz pełną wersję : Wkładka do drzwi zewnętrznych



laparia
16-08-2010, 12:14
Witam

Jaką polecacie wkładkę zamka do drzwi zewnętrznych w domku jednorodzinnym.
pozdrawiam

finlandia
17-08-2010, 10:11
Wkładka..
pewnie pytasz o markę? Myślę, że takich speców tu nie ma by wskazać czy lepsza jest Gerda, Wilka, Abloy czy im podobne..
Ważna jest klasa antywałamaniowa
No i rozmiar. Trzeba znać potrzebny rozmiar wkładki (zależy od grubości drzwi i szyldów).
Orientacyjne powiem: wkładka 30/40 zwykła może być dostępna za ok 30zł. Kl. B - zacznie się od 50zł, kl. C od ok 90zł. Większa wkładka - wyższa cena.

Wkładki z marketu za 7-20 zł nadają się zwykle tylko do drzwi wewnętrznych ( klasą, niezawodnością i rozmiarem).

dr_Fell
29-11-2011, 06:31
Czy ktoś ma jakąś opinię na temat wkładek lob hektor (leroy merlin, kl. B) - jestem w trochę awaryjnej sytuacji i być może będe musiał awaryjnego zakupu dokonać. Ewentualnie proszę o info gdzie w okolicach Sosnowca, Katowic można kupić wkładki przyzwoite od ręki ( w cenie do 140-150 zł), np Wilkę...

finlandia
29-11-2011, 10:10
takie firmy jak AXA, VDS, VBH, ale że dla mnie Śląsk to jedno miasto.. to wybaczcie, jeśli okaże się że te firmy leżą od Ciebie daleko.

firewall
29-11-2011, 18:47
No to pojechałeś po bandzie, finlandia. Sosnowiec, Katowice,Świętochłowice itd. to jedno miasto.

finlandia
30-11-2011, 09:34
No to pojechałeś po bandzie, finlandia. Sosnowiec, Katowice,Świętochłowice itd. to jedno miasto.

Dlatego od razu przeprosiłem bo chociaż geografia nie jest mi obca, to ta aglomeracja mnie nigdy bliżej nie wciągnęła:) Za to gdybyś pytał czy z Pruszkowa da się szybko dojechać do Wołomina to ja chętnie pomogę:)

tomark
18-12-2011, 19:53
Czy ktoś ma jakąś opinię na temat wkładek lob hektor (leroy merlin, kl. B) - jestem w trochę awaryjnej sytuacji i być może będe musiał awaryjnego zakupu dokonać. Ewentualnie proszę o info gdzie w okolicach Sosnowca, Katowic można kupić wkładki przyzwoite od ręki ( w cenie do 140-150 zł), np Wilkę...
Pewnie to już musztarda po herbacie ale mogę polecić tę wkładkę. To przyzwoity produkt a jak jeszcze będzie zamontowana z szyldem ( tarczą ) zakrywającą wkładkę to już na prawdę nic więcej nie potrzeba.

dr_Fell
19-12-2011, 18:55
Dzięki za odpowiedź, faktycznie już kupiłem Wilkę.