PDA

Zobacz pełną wersję : "niefirmowi" wykonawcy mebli kuchennych



zone
27-02-2004, 10:46
czy macie może wartych polecennia wykonawców mebli kuchennych, najlepiej z okolic Warszawy lub dojeżdżających z innych regionów Polski.
Chciałambym meble o prostej formie z przewagą szuflad z dobrymi mechanizmami, coś w stylu HTH, Alno, itp. Mam do wydania ok. 10 tys. Nie wiem, czy to wystarczy na tego typu meble
Zależy mi na dobrej jakości za rozsądną cenę. Będę wdzięczna za każdą informację i zdjęcia przykładowych mebli

ArtMedia
27-02-2004, 11:52
Witam.

Mam takich, ale w Białymstoku. Z tego co wiem, mogą dojechać. Bardzo solidni, "jakość pierwsza". Co do tego czy zmieścisz się w cenie, to zalezy jak duża ma być to kuchnia. Jeśli zbliżona do typowych to raczej tak.
Zapytam dzisiaj czy dojeżdżają do Warszawy?

Jeszcze bez domu
27-02-2004, 12:00
Kupilem ostatnio meble kuchenne do mieszkania (nie domu) na Mazurach. Prywieźli do Wawy za dwie trzy stówki, zmontowali gratis. Cena wszystkiego (meble, dowóz, blat itp.) 3,5 tys. zł. Fronty MDF wytłaczane.
Szafki stojące: zlewozmywakowa (zlew wpuszczony w blat) - 3 drzwi, podwójna, pojedyncza z szufladami, pojedyncza głęboka, szafka do zabudowy kuchni gazowej,
wiszące: podwójna nad zlewem + pojedyncza nad zlewem, mała nad lodówką, nad okapem, pojedyncza, pojedyncza głęboka
Dodatkowo zabudowanie malutkiej wneki (wysoka, wąska półeczka) + malutka półka wisząca.
Wykonanie bez zarzutu.
Czy to drogo czy tanio ?
W wawie za taką cenę to sobie można ........... kupić.

zone
27-02-2004, 14:33
no właśnie dlatego też sprowadzam parkiet spod Lublina, wychodzi 5 tys. oszczędności na całej podłodze (transport po cenie paliwa ok. 300 zł)
Jak macie jakieś sprawdzone namiary prosze o wiadomość tutaj lub na prv.

zone
11-03-2004, 11:00
jakbyście mieli jakieś sprawdzone kontakty, będę bardzo wdzięczna za ich podanie :wink:

hippo
11-03-2004, 14:33
Zone, jaki parkiet kupujesz w Lublinie?

zone
11-03-2004, 14:50
tzn. nie dokładnie w lublinie, między lublinem, zamościem a chełmem. Od lublina 70 km.
kupuje na podłogę i schody - jesion natur, pieęęęękny :lol:

Pearl
11-03-2004, 15:31
Mszczonów, meble Bednarek, widzieliśmy, byli u nas, biorą nie drogo, są elastyczni bo zrobią każdy mebel niemalże w cenie mb zabudowy....
Za około 1,5-2 m-ce kuchnia będzie gotowa :D . Ogólne wrażenie b.pozytywne - nic na siłę itp. Warto się przejechać i obejrzeć wszystko na miejscu.
Pozdrawiam
Pearl

zone
11-03-2004, 15:35
dzięki :lol: proszę o jeszcze :wink:

Sonika
11-03-2004, 15:42
Zone, a po ile ten parkiet? Mają stronę www?

zone
11-03-2004, 15:47
http://www.hsm.com.pl/index.html adres strony. My na całym parkiecie jesteśmy do przodu ok. 5 tys. w stosunku do cen w-wy. Byliśmy tam, mają niezły wybór zamówiliśmy podłoge i schody. Dowóz po cenie paliwa, bo i tak odstawiają gdzieś w w-wie.