PDA

Zobacz pełną wersję : Stacja TRAFO na działce



berberys30
17-08-2010, 09:21
Witam,
Wiem że temat był juz poruszany na forum, ale ja moze mam troszeczkę inny przypadek i moze mi ktos pomoże.
4 lata temu kupiłem działkę na rogu której stoi podwójny słup z stacją TRAFO, oczywiscie wiedziałem o tym i kupiłem ta działke zupełnie świadomie myśląc, że poprzedni własciciel zgodził sie na ustawienie tych słupów. Co się teraz okazało - z moją działką graniczy inna działka budowlana i z tego co sie dowiedziałem, najprawdopodobniej mój sąsiad wyraził zgodę na ustawienie ww stacji. Oczywiście energetycy stawijąc słupy nie wymierzyli dokładnie gdzie ma byc posadowiony i połowa stopi na działce sąsiada połowa na mojej ale sama stacja "wisi" nad moją działką. Chce wystapić z pismem do enegetyki z zapytaniem na jakiej podstawie ustawiono stację TRAFO na mojej działce, jeśli potwierdzą sie moje przypuszczenia że energetyka nie miał podstaw do postawienia tej stacji, chciałbym z nimi powalczyć, w zasadzie to nawet wystarczyłoby mi aby stację przewieszono na drugą stronę bo mam małe dzieci i po co mają bawić sie obok urządzeń energetycznych. Jak myslicie jestem w stanie cos wywalczyc a jesli tak to czego mogę od nich zarządac. Trochę sie rozpisałem ale mam nadzieje ze w miarę czytelnie ;-)