PDA

Zobacz pełną wersję : Wrocław - Impro Centrum Drzwi i Okien - wysokie rabaty



Impro
21-08-2010, 08:25
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Nazywam się Sebastian Pisarski i reprezętuję firmę Impro Centrum Drzwi i Okien. Wielu z Państwa już mnie zna i mieliśmy przyjemność współpracować ze sobą przy zakupie drzwi. Pozwoliłem sobie dokonać tego wpisu , ponieważ otworzyliśmy niedawno nasz trzeci , nowy salon z drzwiami i oknami we Wrocławiu przy ulicy Karmelkowej 66. Chciałem zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego nowego salonu i zaproponować współpracę. Dla klientów z "Forum Muratora" przygotowałem specjalne rabaty na bardzo wysokim poziomie. Wystarczy odwiedzić nasze salony , wybrać sobie produkt ,skontaktować się ze mną i powołać się na "Forum Muratora" . Od tego tygodnia organizujemy we wszystkich naszych salonach akcje promocyjną i chciałem Państwa zaprosić do odwiedzenia naszych salonów , może będą Państwo zainteresowani naszą ofertą.
Podaje Pańswu również namiar na naszą stonę internetową. http://www.impro.com.pl/ .
W przypadku zainteresowania z Państwa strony proszę o kontakt ze mną lub moją żoną na oddziale przy ul.Gwiaździstej 55 panią Katarzyną Pisarską. Jeżeli chcieli by Państwo skontaktować się ze mną podaje mój numer telefonu : 502-344-994 i e-maila : [email protected] . Zapraszam Serdecznie !
Sebastian Pisarski - Impro centrum Drzwi i Okien