PDA

Zobacz pełną wersję : SZUKAM DOBREGO POLECANEGO INSPEKTORA NADZORU-W-WA BIAŁOŁĘKA



przemek70
27-02-2004, 18:51
FORUMOWICZE!!! MIELIŚCIE I JESTEŚCIE ZADOWOLENI, PODZIELCIE SIĘ ZE MNĄ KONTAKTEM
Przemek

AVID
27-02-2004, 23:39
PRZEMEK JA TEŻ Z WAWY BIAŁOŁĘKI MOŻE RAZEM POSZUKAMY TEGO INSPEKTORA :)A MASZ KIEROWNIKA BUD?W JAKIEJ CZĘŚCI BIAŁOŁĘKI BUDUJESZ I Z CZEGO TJ. JAKI MATERIAŁ?GDZIE KUPUJESZ MATERIAŁY?SIŁA W JEDNOŚCI:):):)MOZE BYŚMY COŚ RAEM ZDZIAŁALI BO TO ZAWSZE RAZNIEJ I CO DWIE GŁOWY TO NIE JEDNA:):))
:lol:

angelo44
02-03-2004, 14:59
Panowie ja tez jestem z Białołęki konkretnie ul. Kobiałka.
Chętnie się przyłącze do konsorcjum. zamierzam budowac z ceramiki porotherm lub max.
pzdr
angelo44

AVID
02-03-2004, 23:48
No to "Siła w jedności "takie kiedyś hasła były:))A tak poważnie to jak coś będę wiedział to dam znać i Wy też dajcie.Ja jestem przy ul.Ostródzkiej:)

przemek70
03-03-2004, 13:28
czyli jesteśmy wszyscy stosunkowo blisko- ja buduję przy ul Leśnej, obok Ostródzkiej. Budowa w ytongu. Jak ktoś z was zamierza kupować materiał to dzielmy się na forum albo na priva [email protected]
wieksze ilosci=niższa cena
Przemek

angelo44
04-03-2004, 13:34
ale w czym budujecie?, ja chciałbym już podjąć decyzje zakupowe.

zrbjw
27-03-2004, 06:52
Zastanawiam się czy już Pan znalazł stosowną osobę.Jeśli nie to polecam swoją osobę.Posiadam stosowne uprawnienia budowlane i doświadczenie,W branży budowlanej pracuję już prawie 20 lat i w wiekszości zajmowałem się tego typu inwestycjami.Prosze o kontakt [email protected]
Miłego dnia

volak
19-07-2004, 18:52
Witam wszystkich sąsiadów
Buduję przy nie istniejącej ulicy odchodzącej od Ruskowego Brodu.
Odnośnie inspektora nadzoru - to u mnie jest bardzo dobry i którego mogę spokojnie polecić z tym, że nie jest z tych okolic . Ewentualnie - ostatnio spotkałem się z Panią konstruktor w sprawie przebudowy komina i okazało się, ze jest też inspektorem i ujęła mnie jej zawodowa ciekawość i niemożność powtrzymania się od obejrzenia całości budowy - z czego się cieszę bo podpowiedziała parę zmyśłnych rozwiązań.

Buduję z suporeksu.
pozdrawiam przyszłych i obecnych miszkańców tych okolic
:)