PDA

Zobacz pełną wersję : Pochyły komin sąsiada



eledant
24-08-2010, 12:36
Kupiłem 20 lat temu dom w sąsiedztwie rzeżni.W granicy stoi ;;przyklejony'' do budynku rzeżni komin.Wówczas zapawniano mnie,że jest zakotwiony.Mijały lata sąsiad brał pożyczki,nie spłacał i splajtowal.Bank zabrał mu dom i ponoć tę działkę z mojego sąsiedztwa(nie mam pewności).Rzeżnia obecnie to ruina a ten nieszczęsny komin ok.10m wys.odchylony jest ok 10-15cm w strone mojego garażu.Nie ma żadnego zakotwiena,obawiam się,,ze przewróci i wyrządzi szkody.
Pytałem w Urzędzie Gminy kto teraz jest właścicielem działki,nie otrzymalem odpowiedzi czy były właściciel(jest za granicą) czy Bank.
Zasłaniają się tajemnicą o danych osobowych.
Rodzi się pytaniekto władny jest udzielic mi takiej informacji.
Wójt,wydział Ksiąg Wieczystych czy wydział Geodezyjno-kartograficzny.,czy też inny urząd.
Ja nie mam pojęcia,proszę o pomoc.
Serdecznie pozdrawiam.

Aleksandryta
24-08-2010, 13:28
Napisałeś o tym w dziale Psychologa Dyżurnego. oczekujesz jakiejś psychoanalizy od nas, dowartościowania, pocieszenia, pogłaskania po główce...???? Nie rozumiem???

kamykkamyk2
24-08-2010, 13:39
Idź i zgloś ten problem do PiNB

eledant
24-08-2010, 13:56
to w jakim dziale mam to napisać?Jesli popełniłem błąd to proszę moderatora o umieszczenie w odpowiednim wątku.Nie bądżcie Drodzy Państwo tak upierdliwi.
Szanujcie ludzi starszych.Czy od razu byliście alfą i omegą w pierwszych kontaktach z komputerem?Młodzi i gniewni a ja tu przy pomocy lupki próbuje trafic odpowiedni klawisz.Aleksandryta,bodajbyś Ty w moim wieku nie musiał(a) pytać ludzi młodych.

eledant
24-08-2010, 15:58
I co tak nagle zamilki ,hę?

kamykkamyk2
24-08-2010, 16:38
Już pisałem pójdz do inspektoratu nadzoru budowlanego, a oni ustalą właściciela i powiedzą dalej co i jak.

amalfi
24-08-2010, 19:31
to w jakim dziale mam to napisać?Jesli popełniłem błąd to proszę moderatora o umieszczenie w odpowiednim wątku.Nie bądżcie Drodzy Państwo tak upierdliwi.
Szanujcie ludzi starszych.Czy od razu byliście alfą i omegą w pierwszych kontaktach z komputerem?Młodzi i gniewni a ja tu przy pomocy lupki próbuje trafic odpowiedni klawisz.Aleksandryta,bodajbyś Ty w moim wieku nie musiał(a) pytać ludzi młodych.

eledant, nie przejmuj się. Jak dla mnie dział jest ok. Jeśli moderator uzna, że namieszałeś, przeniesie. Moim zdaniem większe szanse na odpowiedź uzyskasz w dziale "prawo i finanse": http://forum.muratordom.pl/forumdisplay.php?40-Prawo-i-finanse
Nie ma jednak sensu powielać tematu, więc prosimy admina, który pierwszy przeczyta o przeniesienie tematu :)

ps. Aleksandryta, od pierwszego postu byłaś taka zorientowana gdzie i co?

eledant
25-08-2010, 07:36
Kamyk,dzięki.
Za cholere nie potrafiłem rozwikłać tego skrótu.


Amalfi,dzięki za zrozumienie i wsparcie.

sylllwia
26-08-2010, 09:30
PiNB - to Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego