PDA

Zobacz pełną wersję : Angmar. Ogrodzenia. Odradzam. Krótka historia.



konmak
30-08-2010, 09:57
witam.
nie zwykłem pisać takich postów. Mimo, że kilka razy się należało. Ale tym razem "fachowiec" dopiekł mi do żywego.
Firma Angmar i jej właściciel. Wykonawca nie wykonał do końca zlecenia powołując się na zły stan zdrowia. Rozumiem, że człowiek może zachorować ale takie sprawy załatwia się inaczej.
Na początek informacja mailowa, że Pan chory w szpitalu. OK. zatem proponuję inny termin.
Nic z tego, Pan jest chory i nie da rady. Rozumiem. Zatem proszę o zwrot zaliczki.
Nic z tego. Zwrot będzie jak Pan sobie odliczy za materiał.
No dobrze. Niech sobie odliczy ale za materiał, który został zużyty na mojej budowie zgodnie ze sztuką budowlaną. Ale słupek o długości 1 m jako słup do bramy jest moim zdaniem za niski. Wykonawca zgadza się, że jest za niski. Ale dalej chce wziąć pieniądze za materiał za zbyt niski słupek. On tylko wykopał po prostu za duży dół i słupek wpadł czyli Inwestor ma pecha.
Co prawda firma Angmar obiecała, że przedłuży słupek no ale przecież właściciel nie może pracować zatem słupka już nie przedłuży.
A zaliczka? Dalej nie oddana. Jak napisał odda za jakieś dwa tygodnie. Czyli jej nie ma. Jak to jej nie ma skoro nic nie zrobił? Pewnie przejadł. Czyli inwestor ma pecha.
A zaświadczenie lekarskie? Teraz nie ma ponieważ wykonawca musi iść po nie do lekarza. A wiadomo, że w tym kraju do lekarza idzie się tygodniami.
To może wypis ze szpitala, że tam był na co wciąż się powoływał. Wystarczy tylko data wyjścia. O nie. Wykonawca nie zwykł skanować tak poufnych dokumentów nawet gdy dane są ograniczone do daty wyjścia ze szpitala.

No to autor tego postu stwierdził, że ma dość i warto innych przestrzec przed firmą Angmar - ogrodzenia kute itd.
I jeszcze wisienka na tort. Do wykonawcy zadzwoniła znajoma "w czasie gdy ten ponoć przebywał w szpitalu". Nie było go pod telefonem. Ale jego żona obiecała, że oddzwoni. Oddzwonił z telefonu domowego :) i opowiedział, że wykonuje ogrodzenia i nawet podał wstępny termin wykonania ogrodzenia.

taka to historia.
adres wykonawcy: 09454 bulkowo
stare łubki
woj.Mazowieckie

oczywiście jeżeli firma Angmar się zmityguje opiszę to w kolejnych postach.

konmak
07-10-2010, 11:40
Właściciel firmy nie dostarczył ani zaświadczenia lekarskiego ani nie oddał zaliczki.
Sprawa trafi do sądu.
Spokojnie mogę go chyba nazwać "złodziejem:"