PDA

Zobacz pełną wersję : Opinie o OknoPlus



nobile
30-08-2010, 21:18
Witam, zamierzam wymieniać okna w domu i jestem na etapie wyboru odpowiedniej firmy. Puki co oknoplus zaoferował okna z największą ilością udogodnień i najładniejsze, jakość z tego co przedstawił przedstawiciel handlowy również jest na dość dobrym poziomie (wszytskie parametry o których mówił są zawarte w umowie). Gwarancja 7 lat. Zastanawiam się również nad oknami firmy oknoplast które są w moim przypadku o ok 2000zł droższe i nie posiadają np. stopniowania uchybu, termoizolacyjnej ramki międzyszybowej, wypełnienia styropianem w profilach....
Proszę o opinie i ew. sugestie na temat okien OknoPlus bo jest ich bardzo mało w internecie. O oknach oknoplast wiem ze są dobre ale jak za tą samą (a nawet trochę niższą cenę) mogę mieć coś lepszego to chętnie skorzystałbym ;)

lolek30
31-08-2010, 10:17
Ja mam bardzo pozytywne doświadczenia z tą firmą. Oknoplast oczywiście jest dobry ale jest też przereklamowany. Oknoplus moim zdaniem ma trochę lepszy produkt - grubszy , masywniejszy profil , z termicznym wzmocnieniem, z ciepłą ramką oraz z okuciem winkhaus które ma chyba najlepsza renomę , jakość i możliwość zastosowania różnych funkcji. W podobnej konfiguracji robi MS ale ich jakości nie znam...

ale pamietaj że do tego wszystkiego nie mniej ważny jest prawidłowy montaż...

Wujor
31-08-2010, 13:56
U mnie zamontowane okna z Okno+, okna b.ładne wg mnie. Mam kolorek obustronny. Profile Brugmann (ArtPlus) , okucia - najwyższej klasy. Napewno okna nie gorsze od Oknoplastu czy Jezierskich a gdy robiłem wycenę w w/w firmach Okno+ wykazał się największym profesjonalizmem co do obsługi.

kindyk
31-08-2010, 15:51
Moim zdaniem oknoplus nie jest jakoś znacznie lepsze od oknoplastu. Jak dla mnie to są porównywalne firmy, a Pani z oknoplast była znacznie sympatyczniejsza przy rozmowie. Mimo wszystko skorzystałem z oknoplus, bo jednak cenowo wyszło trochę korzystniej:) Ale moim zdaniem obie firmy są ok:)

nobile
31-08-2010, 16:41
Okna będą w kolorze po obu stronach i montaż oczywiście z okno+. Chyba nawet nie opłaca się samemu montować bo wychodzi drożej, tylko demontaż starych okien na własną rękę. Dom jest spory dlatego chciałem się upewnić co do jakości zeby potem nei mieć dodatkowych inwestycji. Co do wyglądu to właśnie w oknoplusie mają chyba najładniejsze okna.

er0n
02-09-2010, 17:21
Mam okna z oknoplusa, wybrałem pakiet trójszybowy, bo był niewiele droższy od dwuszybowego (za 30 m2 szyby dopłata wyniosła 1400zł, a współczynnik przenikania spadł z 1,1 do 0,6). Polecam!

ManiekM
10-12-2010, 10:07
Ja zastanawialem sie między OKNOPLUSEM a OKNOPLASTEM. Obie firmy wydawały mi się godne zaufania. Przypadkiem zobaczyłem jednak montaż w wykonaniu ekipy z OKNOPLUSA, tak więc jedna firma odpadła, a w między czasie w Muratorze przeczytałem informacje na temat okien MS, troche poszukałem jeszcze w necie i... mam już okna w pełnym kolorze na profilu Tytanowym wygląda jak Platinium, z szybami U=0,5 i co ważne w oknach z ruchomym słupku mam dwie klamki a nie klamke+rygiel, a tu i tu jest to samo okucie :)

MORHOT
10-12-2010, 20:31
Ja za parę dni mam zamiar zamówić komplet z Oknoplusa:
17 okien FULL WYPAS, czyli profil Thermo Plus Uf = 1,0, obustronny kolor, okucia Winkhaus Select (ukryte), klamki secustic, szyba 3-komorowa z ciepłą ramką Ug =0,5, w oknach na parterze kontaktrony;
Drzwi wejściowe z panalem Adeco 100x220 cm,

Całość zabawy: 29500 PLN według wyceny, z czego pewnie końcówkę da się jeszcze urwać :-)

Po wizycie w firmach Oknoplast, Pagen, Oknoplus i Jezierski (w tej kolejności) zdecydowałem wrócić do Oknoplusa, bo IMO towar ma najlepszy stosunek ceny do jakości.

Conrad&Beata
14-12-2010, 14:00
też zastanawiam sie nad oknoplusem, wg nie najlepszy stosunek cena do oferowanych okien, przeleciałem paru producentów, jezeirski, avante, oknoplast, do tego sporo mniejszych producentów, takie wynalazki jak okna majewski maja tez cieple okna ale nie ejstem przekonany co do jakosci a opinie na forum tez nie są dobre, chociaz okna sa tansze o 2 tys od oknoplusa, okna też 3 szybowe, ciepla ramka z wypelnieniem.
jednak chyba zostane przy oknoplusie gratis daja ukryte zawiasy, no cena sporo nizsza od konkurencji.
mam 11 okien, wysyłałem do wyceny i poniżej, kwoty jakie dostałem, cieple okna 3 szybowe.
avante okolo 15000
jezierski 16000
oknoplast 14000
oknopol 14000
oknoplus 11000
okna majewski 8000

er0n
16-12-2010, 10:23
też zastanawiam sie nad oknoplusem, wg nie najlepszy stosunek cena do oferowanych okien, przeleciałem paru producentów, jezeirski, avante, oknoplast, do tego sporo mniejszych producentów, takie wynalazki jak okna majewski maja tez cieple okna ale nie ejstem przekonany co do jakosci a opinie na forum tez nie są dobre, chociaz okna sa tansze o 2 tys od oknoplusa, okna też 3 szybowe, ciepla ramka z wypelnieniem.
jednak chyba zostane przy oknoplusie gratis daja ukryte zawiasy, no cena sporo nizsza od konkurencji.
mam 11 okien, wysyłałem do wyceny i poniżej, kwoty jakie dostałem, cieple okna 3 szybowe.
avante okolo 15000
jezierski 16000
oknoplast 14000
oknopol 14000
oknoplus 11000
okna majewski 8000

Bierz z oknoplusa, kilka tys. zostanie w kieszeni, a jakość taka sama. Ja kupiłem u nich okna, też z pakietem trzyszybowym i jestem b. zadowolony. Tylko, że za ukryte zawiasy musiałem dopłacać:(

Wujor
16-12-2010, 17:07
U mnie też oknaplusa . Nie wiem, jak mozna rozpatrywac inne firmy :)

nell
29-06-2011, 09:46
U mnie też oknaplusa . Nie wiem, jak mozna rozpatrywac inne firmy :)

Szczególnie, że mają naprawdę rewelacyjnych doradców i ekspozycje, gdzie wszystkiego o ich oknach można się dowiedzieć, dotknąć, zobaczyć "na żywo". Albo może ja miałam szczęście po prostu :) Odwiedziłam ich punkt przy G. Zapolskiej w Krakowie. Polecam p. Krzysztofa - gość ma cierpliwość anioła i nie ma dla niego "gupich pytań". Sam doradził mi wiele rzeczy, na które sama w życiu bym nie wpadła. Pokazał szczegóły, na które nie zwróciłabym uwagi jako "okienny laik". I to też - obok oczywiście jakości, ceny, opinii użytkowników, wyglądu i funkcjonalności okien - jest moim zdaniem bardzo ważne. I tu Okno+ jeszcze bardziej zapunktował, w przeciwieńskie do np. Drutexu, dystrybuowanego przez Drewex, gdzie sprzedawca co chwilę kręcił nosem, że tego się nie da tak zrobić, tamtego też nie... Jakbym chciała jakieś okna z kosmosu. Ofertę też przysłał niekompletną, tydzień musiałam się prosić o podanie np. cen takiej pierdoły, jaką są moskitiery, nie wspominając już o roletach, bo na tą wycenę czekam już drugi tydzień.

witek86
29-06-2011, 10:08
Ja bym tych dwóch firm nawet nie stawiał obok siebie wcześniej miałas oknoplus z oknoplastem i jezierskim porównywany.drutex ładnie wyglada ale tylko w reklamie przed pogodą.ale to moje skromne zdanie

mamiatko
29-06-2011, 10:34
My tez właśnie jesteśmy po starciu oknoplus(Kraków, Zapolskiej) kontra oknoplast (Kraków, okolice Opolskiej). Z dużą przewaga wygranej dla oknoplusa i cenowo i obsługa. Co do jakości okien - tego nie wiem, wierzę że porównywalna:)

witek86
29-06-2011, 12:37
kraków ma w ofercie kilka opcji więc tak bez podania nikt ci nie podpowie:)
bo masz tam o ile jeszcze są : avante orion koncept platinium 1 ,2 :) no i nie wiem czy mają już ten profil90mm?
to też może robić róznice.a obsługa ? aż dziw bierze że mają taką opinie w krakowie. tylko nie wszystko złoto co się świeci ale tu akurat bym się nie bał bo firmy masz blisko:)

betibeti
17-11-2011, 10:55
Witam

Ja okna firmy Okno Plus zamontowałam w kwietniu 2003r.Był to nowy na rynku profil Oval Plus.Okna te podobno były ,jak przekonywał mnie przedstawiciel najlepsze na rynku,o czym tez mogła sugerować cena (ok 20- 30% drożej niż okna z innych firm).W czerwcu 2003r.pierwszy raz zareklamowałam okna.Zostało wymienione lewe skrzydło drzwi i ruchomy słupek.
W roku 2004 w lipcu była kolejna reklamacja i dotyczyła uszkodzenia okleiny,popękanych uszczelek i braku prostoliniowości wszystkich okien.Okna zostały wymontowane i zabrane do firmy do prostowania.Prawdziwe kłopoty zaczęły się jednak w listopadzie 2010r.Na oknach zaczęła się marszczyć okleina.Po oględzinach przedstawiciela z firmy Okno Plus,dostałam odpowiedż negatywną z uwagi na upływ siedmioletniego okresu gwarancji.Mając na uwadze pkt.1 Umowy Gwarancyjnej w związku z art.581 Kodeksu Cywilnego(Dz.U.64.16.93 z pżn. zm.)odwołałam się od tej decyzji.Biorąc pod uwagę fakt ,że w2004r. została usunięta dość istotna wada,okres gwarancyjny powinien biec na nowo od lipca 2004r.i zakończyć się w 2011.07.Niestety firma nie przychyliła się do moich argumentów i kolejna odpowiedż była negatywna.Skontaktowałam się w tedy z firmą Okno Test,która to zajmuje się trudnymi sprawami. Przedstawiciel firmy Okno Test wystosował w moim imieniu pismo do firmy Okno Plus z zapytaniem w mojej sprawie, i dodatkowo co powinnam zrobić żeby przeciwdziałać dalszemu niszczeniu okien .Jak mnie poinformował odpowiedzi żadnej nie dostał.Tak więc moje Okna o"wysokim standardzie",które mają 8,5roku wyglądają fatalnie.Z 22szt. okien ok30% ma pomarszczoną okleinę,drzwi balkonowe,które otworzyłam przy temp.-2C musiałam zamykać z pomocą drugiej osoby.
Rozczarowana :-(

z-68
19-04-2012, 08:58
Witam. Jeżelii chodzi o jakość okien to mogę polecić Oknoplus. Okna są bardzo dobrze wykonane z dobrych materiałów. Niestety jakość swiadczenia usług przez firmy współpracujące z Oknoplusem nie jest najlepsza. Jeżeli ktoś chce kupic okna w okolicach Bochni to szczerze odradzam skorzystanie z usług firmy Leonard znajdującej się na ulicy Partyzantów w Bochni. Nie trzymają terminów i olewają klienta. Zapłać kasę a później proś się o łaskawy montaż odpowiednich okien. Moja opinia jest wyłącznie na temat firmy Leonard w Bochni nie Oknoplus.

witek86
19-04-2012, 09:48
Witam. W jeśli chodzi o jakość okien to mogę polecić Oknoplus. Okna są bardzo dobrze wykonane z dobrych materiałów. Niestety jakość swiadczenia usług przez firmy współpracujące z Oknoplusem nie jest najlepsza. Jeżeli ktoś chce kupic okna w okolicach Bochni to szczerze odradzam korzystania z usług firmy Leonard znajdującej się na ulicy Partyzantów w Bochni. Nie trzymają terminów i olewają klienta. Zapłać kasę a później proś się o łaskawy montaż odpowiednich okien. Moja opinia jest wyłącznie na temat firmy Leonard nie Oknoplus.

Plus za sprostowanie w ostatnim zdaniu!
O ile mi wiadomo jest jakiś procent od opóźnienia...

z-68
20-04-2012, 09:47
O ile mi wiadomo jest jakiś procent od opóźnienia...

Nie w tej firmie LEONARD W BOCHNI
Nadmienię ,że opóznienie było spowodowane pomyłka w zamowieniu Pani prowadzącej Firmę,
Pani zaproponowała rabat na drzwi niezgodne z zamówieniem ,ale nie zgodzilismy się z oczywistych powodów,
ponieważ drzwi werandowe miały sie otwierac na zewnatrz na prawą stronę a nie do wewnatrz na lewą.
Nastepnie 2 okna były za duże do otworów,musielismy kuć sciany.
Pani strzeliła focha i wogóle nie rozmawiała z nami -inwestorami.
Na koniec powiedziała ,że to nie jarmark ,żeby sie targować i nie ma mowy o jakimkolwiek rabacie ani zadoścuczynieniu,poniewaz dostalismy rabat w promocji zimowej przy składaniu zamówienia.
My tak tego nie zostawimy a Pani jeżeli nie chciała w normalny i kulturalny sposob zadośćuczynic swojemu klientowi ,
wyslemy oficjalne pisemko z wezwaniem do zadoścuczynienia.

witek86
20-04-2012, 10:25
To nie chodzi o firmę takie chyba jest prawo ale jest forumowicz który się zna na prawie:)
Pani się obraziła bo jej teraz drzwi zostały i to co miała zarobić pewnie stoi w garażu więc nie ma co się dziwić.;p

Magd80
17-07-2012, 06:07
Również odradzam zakup okien w firmie LEONARD w BOCHNII

Niestety miałam przyjemność zakupić okna przez firmę Leonard Bochnia.
Firma Leonard należy do grupy firm „zapaciał niech spier…. czego on jeszcze tu chce”. Na początku jest dobrze dopóki nie zapłaci się za okna. Problemy zaczęły z chwila terminu montażu, który został przesunięty o podań dwa tygodnie a przy montażu wyszło ze pomiaru dobrze zrobić nie potrafią, nie mówiąc już o samym montażu, który przebiegał tragicznie. W wyniku tego montażu okna zostały uszkodzone, a do tej pory reklamacja nie została rozpatrzona. Mija już 3 miesiąc. Nie polecam i firmy Leonard jako dystrybutora oraz montażystę okien, a przede wszystkim pani Karoliny, która po zapłaceniu pieniędzy jest nieuprzejma, żeby nie powiedzieć bezczelna.

OknoPlus Sp. z o.o.
13-11-2012, 09:18
W związku z nierzetelną obsługą klientów firma OknoPlus rozwiązała współpracę z firmą LEONARD z Bochni. Najbliższe punkty sprzedaży znajdują się w Brzesku i w Wieliczce.

Sławek77
02-01-2013, 22:01
W związku z nierzetelną obsługą klientów firma OknoPlus rozwiązała współpracę z firmą LEONARD z Bochni. Najbliższe punkty sprzedaży znajdują się w Brzesku i w Wieliczce.

Witam

Nie chcę nikogo oczerniać bo zakup okien do nowo budowanego domu jest bardzo ważnym zakupem i długo się zastanawiałem przed wyborem okien i padło na firmę OKNOPLUS z Libertowa. Wszystko wyglądało wspaniale do momentu podpisania umowy. Przy odbiorze towaru zaczęły się problemy. Szyba w jednym oknie przyszła pęknięta po całej długości. Powiedziałem sobie no cóż nawet najlepszym się zdarza. I tak zaczęły się problemy z szybami TYPOWA MASÓWKA Z GLASPOLU szyby ze skazami , pobrudzone od środka, porysowane. Po reklamacjach przychdziły nowe pakiety szybowe z kolejnymi wadami. Okleina VERMONT odradzam wszystkim bo pięknie wygląda tylko na wystawie w sklepie. Efekt na jednej ramie 2 różne okleiny. Na końcu już reklamacje przestały być uwzględniane. Chłam i bubel. Pracownicy z Częstochowy montujący kolejne pakiety szybowe z reklamacji niszczyli je nieumiejętnym wbijaniem listew robiąć rysy. Te okna nie są warte tych pieniędzy.

witek86
03-01-2013, 08:44
okna może są wartę ale praca monterów już nie:)(jeśli oczywiście jest dokładnie tak jak mówisz)

julo23
09-01-2013, 11:29
Właśnie dostałem dalekomierz w prezencie od Oknoplusa, miły upominek.

Marko1969
19-02-2014, 18:44
[moderowano - to opinia o sklepie, nie o oknach, na dodatek debiutanta w odkopanym wątku]

nikt ważny
19-02-2014, 19:21
kolejny który nie wie jak powinna wyglądać reklama w sieci

aandrew
08-07-2016, 11:39
Witam,
odświeżam temat, zastanawiam się nad wyborem okien tej firmy, jak sprawują się te okna po kilku latach? nic nie pęka? nie ma szczelin? lekko się otwierają/zamykają?

gralastolarka
12-08-2016, 19:10
Witam

Nigdy w zyciu nie polecilbym firmy OKNOPLUS, do tego przestawicielstwo Grala (http://www.gralastolarka.pl/) zalezy im tylko zeby sprzedac okna, potem zapominaja o kliencie. Samo pasmo nieszczesc z ta firma, nie dosc ze czekalem dwa miesiace na montaz to jak juz przyjechali okazalo sie ze okno za prawie 20000 PLN peklo w transporcie to do tego jeszcze okazalo sie ze okno otwiera sie nie w ta strone. Kolejny tydzien oczekiwania. Probowano mnie uraczyc rabatem..... Przy montazu kolejnego okna okazalo sie ze jest uszkodzony panel, powiedziano mi ze bedzie to wymienione na dniach, oczywiscie do tej pory cisza, Grala stolarka uwaza ze to producent udziela gwarancji, oni tylko sprzedaja i spychaja temat do producenta. IGNORANCJA PELNA KLIENTA. Pozwole sobie zaznaczyc ze czekam prawie 4 miesiace na wymiane jednego panela. NAPRADE NIE POLECAM OBU FIRM, GRALA STOLARKA i OKNOPLUS

Witam,
Szanowny kliencie, oraz czytelnicy tegoż forum chcielibyśmy się ustosunkować do tych słów krytyki jakie na nas spadły od jednego z forumowiczów – naszego klienta.
Zacznijmy od momentu zawarcia umowy, która została podpisana dnia 30.03.2016r. której termin realizacji (montażu) został UZGODNIONY między stronami (tak jest zawsze, i jest to zapisane w umowie) na dzień 13.06.2016r. W kilka dni po jej podpisaniu i akceptacji tego terminu klient postawił nam ultimatum, że termin montażu musi zostać przyspieszony o tydzień bo w innym przypadku odstąpi od umowy. Przystaliśmy na tą „propozycję”, niemniej jednak mając w pamięci że klientowi bardzo zależy na czasie cały czas zabiegaliśmy u producenta o jak najszybszy termin wykonania okien i ich montaż, który ostatecznie odbył się 1-2.06.2016r., a zatem niespełna 2 tygodnie przed terminem uzgodnionym pierwotnie z klientem.
Klient zarzuca że okno za 20.000 zł pękło w transporcie… NIC NAM O TYM FAKCIE NIE WIADOMO, okno dojechało w całości wg. 7 naocznych świadków + klientka. (Nie sądzę by tak roszczeniowi klienci zgodzili się na odbiór pękniętego okna).
Przyznajemy rację że wykryto błąd produkcji, związany z niewłaściwą stroną otwierania drzwi. Czy próbowano Pana „uraczyć rabatem”? Poddano klientom dwie możliwości – przywrócenie drzwi do stanu zgodnego z zamówieniem, wg. właściwego kierunku otwierania, lub jeśli zaakceptują obecny kierunek - rekompensatę finansową. Klienci podjęli decyzję, że okno musi mieć kierunek otwierania taki jak był ustalany. Zrozumieliśmy to. Tutaj również klient określił nieprzekraczalny termin 7 dni roboczych, którego dotrzymaliśmy, a wymagało to zamówienia nowych profili aluminiowych w indywidualnym kolorze, jak również wyprodukowanie nowych elementów.
Zgadzamy się co do drobnych uszkodzeń na profilach PCV, które niezwłocznie zostały zgłoszone do producenta, w celu ich wyeliminowania/wymiany. Klient zarzuca nam telefonicznie brak jakiejkolwiek reakcji w tej kwestii, co również nie jest prawdą, bo zgłoszenie trafiło do producenta. Serwisant nie mógł na miejscu wykonać swojej pracy, ponieważ okna były zabezpieczone i zasłonięte, ponieważ w budynku trwały prace wykończeniowe i wspólnie ustalili (serwisant i klient), że po dokonaniu tych prac klient się odezwie i umówi na wizytę.
Do tej wizyty doszło 25.07.2016r., podczas której serwisant sporządził protokół (kopię otrzymał klient), na którym zakwalifikowano słupek do wymiany.
Zatem odpowiadając na zarzut klienta, że czeka na wymianę „panelu” 4 miesiące, to czy jest to możliwe skoro chociażby, montaż odbył się w dniach 1-2.06.? Po drugie kolor stolarki jest nietypowym i komponenty również są wykonywane na indywidualne zamówienie, a sama weryfikacja usterki była utrudniona ze względu na prowadzone prace budowlane w domu klienta.
Co do zarzucanej nam „pełnej ignorancji klienta”. Czy można o niej mówić/pisać wówczas, kiedy odpowiada się/odbiera telefon za każdym razem, nawet jeśli klient dzwoni w godzinach wieczornych? Naprawdę nie zlewamy klientów, ale nie mamy możliwości zweryfikowania stanu rzeczy z producentem o godzinie 19:30.

Małgorzata Opolanka
17-12-2016, 10:54
Ja mogę powiedzieć jedno o oknach firmy OKNOPLUS, żałuję, że je wybrałam ...
Okna wyglądały ładnie i czysto, do momentu kiedy wyszło słońce. Okna mamy centralnie po stronie południowej i właśnie dziś pięknie mocno świeci i nie byłoby w tym nic dziwnego i nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że owe słonko ujawniło właśnie jak wysyfione i brudne od środka są szyby tej firmy
Pakiet 3-szybowy i każda szyba w naszych oknach ma smugi od środka. Już nie wspomnę, że widać na nich ślady po podstawie kubka do kawy, tak stwierdził montażysta, panowie na produkcji widać urządzają sobie piknik:/ Średnica przyssawek do okien mają średnicę ok. 10-12 cm więc życzymy panom na produkcji smacznego :/
Porażka, na drugą stronę wybierzemy okna innej firmy, tej już podziękujemy:/

Niestety nie mam dobrego aparatu, żeby uwierzytelnić jak to wygląda ...

creative_21
17-12-2016, 19:35
Ja mogę powiedzieć jedno o oknach firmy OKNOPLUS, żałuję, że je wybrałam!
Okna montowaliśmy na początku grudnia i wyglądały ładnie i czysto, do momentu kiedy wyszło słońce. Okna mamy centralnie po stronie południowej i właśnie dziś pięknie mocno świeci i nie byłoby w tym nic dziwnego i nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że owe słonko ujawniło właśnie jak wysyfione i brudne od środka są szyby tej firmy!
Pakiet 3-szybowy i KAŻDA SZYBA w naszych oknach jest brudna od środka! Już nie wspomnę, że widać na nich ślady po podstawie kubka do kawy, panowie na produkcji widać urządzają sobie piknik:/ Średnica przyssawek do okien mają średnicę ok. 10-12 cm więc życzymy panom na produkcji SMACZNEGO!!!!
Porażka, na drugą stronę wybierzemy okna innej firmy, tej już podziękujemy:/

zaraz bym reklamował takie okna :) co tu narzekać samo życie wszędzie się może coś wydarzyć...
dopiero reklamacja zweryfikuje twoją opinie
sama sobie okien od wewnątrz nie pobrudziłaś więc nie powinno być problemu z reklamacją :)
poza tym powinnaś wkleić zdjęcie by było wiarygodnie

start2222
28-12-2016, 19:45
Mam okna z OknoPlusa i jak na razie jestem zadowolony. Okna wstawione w marcu tego roku

Jan Kalita
29-12-2016, 13:00
Te ślady po podstawce do kawy to najprawdopodobniej ślady po przyssawkach stosowanych do przenoszenia szyb. Miałem już taką sytuację i okazało się, że była to ukryta wada i niedopatrzenie od strony producenta szyb - fabryka okien, która składa to do kupy nie była niczemu winna. Tak czy siak taki produkt jak najbardziej nadaje się do reklamacji czy odwołanie się do rękojmi - niezgodność jakości towaru z zamówieniem.

szogu
28-08-2017, 23:42
My zdecydowaliśmy się na okna z Oknoplastu i mamy zaplanowany montaż na koniec października. Jak zapewne większość inwestorów, trzęsę portkami żeby okna się sprawdziły i montaż był prawidłowy :rolleyes:

dedert
30-04-2020, 08:04
Czy po kilku latach ktoś może powiedzieć coś więcej o oknach Oknoplusa? Byłem zachęcony opiniami, po czym napotkałem tutaj negatywne opinie o słabej jakości. Nie wiem na ile to prawda a na ile negatywny marketing konkurencji czyli użytkownicy z tylko jednym postem w swojej historii akurat z negatywną oceną o Oknoplus co akurat nie jest dla mnie wiarygodne. Chciałbym zastosować okna i taras narożny oi waham się pomiędzy oknami klejonymi a z jakimiś łącznikami. Wystawa południowa. Więc mam obawy czy podczas pracy szyby nie zaczną pękać