PDA

Zobacz pełną wersję : Kiedy mo?na sia? w nieogrzewanej szklarni?



kksia
28-02-2004, 20:53
No właśnie. Teraz w dzień jest cieplutko, ale w nocy chyba jeszcze za zimno. Jakieś wskazówki dla zupełnie zielonej w ogrodnictwie osoby?

Józia S.
28-02-2004, 20:59
Zależy co i jaka temperatura na dworze. W zamarzniętą ziemię raczej nie da się niczego wysiać.

kksia
28-02-2004, 21:12
Nie jest zamarznieta, sprawdzałam. Dookoła śnieg, ale w szklarni nie jest zamarznięta (przynajmniej na szpadel, bo dalej nie sprawdzałam). Zdaje się, ze w dzień słoneczko już ładnie grzeje.
A siać chcę np. rzodkiewkę, sałatę, marchew i ogórki.

weyn.rob
29-02-2004, 18:49
Nie jest zamarznieta, sprawdzałam. Dookoła śnieg, ale w szklarni nie jest zamarznięta (przynajmniej na szpadel, bo dalej nie sprawdzałam). Zdaje się, ze w dzień słoneczko już ładnie grzeje.
A siać chcę np. rzodkiewkę, sałatę, marchew i ogórki.

Rzodkiewkę możesz zasiać marchewkę też i od biedy sałatę ale ogórki nie gdyz są wybitnie ciepłolubne.

kksia
08-03-2004, 23:07
Nie posiałam jeszcze, i chyba dobrze. Jak się zrobiło w miniony czwartek minus 10 stopni C, to trochę zamarzło i w szklarni. Ziemia, z takiej mięciutkiej, zrobiła się zbrylona i znacznie twardsza. Poczekam, tylko ile jeszcze?

ozor
09-03-2004, 17:20
jak ci sie tak spieszy to wysiej w skrzynki, potem tylko przesadzisz to szklarni jak zrobi się cieplej :lol:

weyn.rob
12-03-2004, 20:26
jak ci sie tak spieszy to wysiej w skrzynki, potem tylko przesadzisz to szklarni jak zrobi się cieplej :lol:

Tak szczególnie rzodkiewkę :lol: