PDA

Zobacz pełną wersję : Elegancja, nawet w bramie



HenioXXX
03-09-2010, 09:23
Cześć. Właśnie planuję wymianę bramy wjazdowej do garażu. Nie chciałbym jednak wstawiać "surowego drewna", czyt. pospolitych drzwi. Poszukuję eleganckich wzorów. Sam znalazłem coś takiego: http://www.budowlaniec.org/index.php/produkty/37-bramy/130-motywy-zdobnicze-z-tworzywa-sztucznego-dla-bram-eurostyle-firmy-normstahl-mala-rzecz-a-zdobi.html . Z chęcią obejrzałbym inne propozycje, bądź też zdjątka waszych eleganckich bram ;)

Charlie
03-09-2010, 21:22
coś nowego

Darcy
03-09-2010, 22:57
Po pierwsze, na kilometr pachnie reklamą. A po drugie, jeśli elegancja w wielkim stylu oznacza plastikowy wzorek w kształcie kwiatka, to ja uprzejmie podziękuję. Wolę moją nieelegancką bramę bez wzorka.

HenioXXX
07-09-2010, 08:05
Cóż, jest to pewna forma reklamy... siebie i swojego domu ;p Tzw. chwalenie się ;]

Po drugie - nikt nie mówi o elegancji w wielkim stylu. Co więcej - w moim skromnym mniemaniu, elementem składowym elegancji jest prostota. Vide: białe koszule, garnitury, czarne samochody, etc. Przepych kojarzy mi się z kiczem i tandetą...

...a co się twojej "nieeleganckiej bramy bez wzorka tyczy", to cóż - każdy ma prawo do własnego wystroju, a gust to najwzględniejsza z rzeczy. Jednak temat jest o wzorach bram, które nie są typowe i pospolite - i na takie wciąż czekam =]

Peace

rob_72
08-09-2010, 06:11
To jest jeden z modeli wypełnien firmy NORMSTAHL jeżeli sie nie myle ,jak chcesz poznac cenę to podaj wymiary i zapraszam na priv
Pozdrawiam

Jaroll
08-09-2010, 19:34
Może samemu coś wymyśl ,projekt do firmy która wycina laserem np. z nierdzewki, potem taśma dwustronnie klejąca i masz -brama jedyna w swoim rodzaju.