PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o radę dot. kuchni STAT i kafli



andzia.k
04-09-2010, 14:23
Witajcie

Jestem właśnie na etapie planowania kuchni. Zdecydowałam się już na meble IKEA STAT z drewnianymi blatami, ale teraz mam dylemat odnośnie kafli na podłogę i ścianę. Wpadły mi w oko płytki firmy Paradyż z kolekcji DOLCE LUPO, są tam dwa kolory: beżowy i brązowy.
http://www.paradyz.com.pl/Collection/kitchen/dolce-lupo
Pierwsza moja myśl, to położyć te jasne beżowe na ścianę i podłogę, gdyż lubię jasne wnętrza. Jednak po przemyśleniu stwierdziłam, że może być zbyt mdło. Więc drugi pomysł był taki, aby na ścianę położyć brązowe płytki celem kontrastu dla mebli, a na podłodze ułożyć szachownicę z brązowych i beżowych kafli. Tylko teraz się zastanawiam, czy nie będzie zbyt pstrokato. Nie potrafię sobie tego zwizualizować, dlatego proszę Was o radę w tej kwestii, a może macie jakieś inne ciekawe pomysły?

Venus_m
05-09-2010, 14:33
Hmn...a moze pomysl nad przedluzeniem blatu zamiast kafli? To sie chyba jakis fornir robi u stolarza.

Nie jestem tez za bezowa podloga w kuchni, teraz mam taka w mieszkaniu i paskudnie sie brudzi, widac kazdy okruch, paproch itp

Zawsze jestem zdania, ze do czegos konkretnego w tym przypadku mebli dobiera sie podloge, a nie wybiera kazdy element oddzielnie, bo pozniej powstaje misz masz :-)