PDA

Zobacz pełną wersję : Sp-1508



lilcia75
07-09-2010, 20:03
Witam! Ja w dalszym ciągu poszukuje tego naj!!!! Trafiłam na projekt który mnie zainteresował. Poszukuje domu na działkę o szer. 20 m, o powierzchni około 125m. Musi być garaż i pokój na dole. W tym projekcie jest za mała łazienka na dole, ale można powiększyć ją o spiżarnie i garderobę tak żeby wszedł prysznic. Może Wy widzicie jakieś większe wady bo już jestem cała głupia:rolleyes:

http://www.studioprojekt.pl/projekt.php?id=SP-1508&idk=3&strona=&str=projekty.php

bowess
08-09-2010, 11:26
Kilka wad widzę. :)

Niezbyt wygodnie ulokowane to wc - dalekie obejście z kuchni i salonu. Spiżarnia bez sensu - maleńka, a zabiera miejsce na zabudowe w kuchni, więc Twoje rozwiązanie z włączeniem go wraz z garderobą do łazienki bardzo dobre. Garderobę proponuję w formie zabudowy pod częścią schodów, jeżeli nie ucierpi na tym uroda schodów oczywiście. Kuchenka w rogu kuchni - dla mnie nie do przyjęcia. Ale będzie na nią miejsce po likwidacji schowka. Pokoje 4 i 6 na poddaszu mogą być słabo doświetlone - jako sypialnie ok, ale jeden pewnie będzie pokojem dziecka, które po południu miewa różne szkolne zadania do wykonania i fajnie byłoby, żeby korzystało ze światła dziennego. Niezbyt podoba mi się elewacja frontowa, ale to już kwestia gustu.

Zalety też są. Fajnie ulokowana kotłownia z własnym wejściem (nieocenione przy kotle na paliwa stałe). Studio na poddaszu super.

lilcia75
08-09-2010, 15:57
Jak to dobrze posłuchać kogoś mądrego! Nie mogę wyobrazić sobie tych schodów. Czy one będą bardzo strome? Może ktoś ma taki typ schodów i podrzuci mi jakieś zdjęcie? Byłabym bardzo wdzięczna:rolleyes:

bowess
08-09-2010, 17:25
Miło mi. Nie czuję się wprawdzie mędrcem/mądralą ;), ale jakieś tam doświadczenie z lokalami mieszkalnymi mam.

Schody będą ok. Ja mam podobny początek, ale dalej moje lecą prosto bez spocznika, więc teoretycznie gorsze, a jestem z nich bardzo zadowolona. Zdjęcia w dzienniku - wprawdzie jeszcze z szalunkami, ale widać o co chodzi. :)