PDA

Zobacz pełną wersję : Program partnerki MAPEI



danielon
07-09-2010, 21:00
Witam,

uzywalem do tej pory wielu produtkow firmy MAPEI i na opakowaniach sa punkty i moje pytanie jest takie czy te punkty moga zbierac wylacznie Ci wykonawcy ktorzy maja zalozona firme czy ja tez moge wyslac to i odebrac cos jak to jest? jesli ktos wie prosze o odpowiedz dziekuje z gory.

fighter1983
07-09-2010, 22:11
program jest dla wykonawcow. w katalogu nagrod sa ciuchy firmowe, nakolanniki, pace do kleju, narzedzia do ciecia plytek itp....
aby zarejestrowac sie w programie trzeba miec wlasna firme, lub byc pracownikiem firmy remontowo-budowlanej.

edde
11-09-2010, 21:21
program jest dla wykonawcow. w katalogu nagrod sa ciuchy firmowe, nakolanniki, pace do kleju, narzedzia do ciecia plytek itp....
aby zarejestrowac sie w programie trzeba miec wlasna firme, lub byc pracownikiem firmy remontowo-budowlanej.

nieprawda ;) nie trzeba być właścicielem ani pracownikiem firmy budowlanej, dziś w jednej hurtowni wpadła mi w ręce ulotka programu, no to podrążyłem temat, skoro w hurtowniach z detalem to rozdają, no i uczestnikiem moze być osoba fizyczna, kupująca i używająca produkty mapei, dobrze że worków po mapelastiku i adesilex-ie nie wywaliłem :) a już na kupie o spalenia leżą :)
regulamin (i inne takie tam) jest tu: http://www.mapei.it/poland/index.asp?func=regulamin

danielon
12-09-2010, 17:58
nieprawda ;) nie trzeba być właścicielem ani pracownikiem firmy budowlanej, dziś w jednej hurtowni wpadła mi w ręce ulotka programu, no to podrążyłem temat, skoro w hurtowniach z detalem to rozdają, no i uczestnikiem moze być osoba fizyczna, kupująca i używająca produkty mapei, dobrze że worków po mapelastiku i adesilex-ie nie wywaliłem :) a już na kupie o spalenia leżą :)
regulamin (i inne takie tam) jest tu: http://www.mapei.it/poland/index.asp?func=regulamin

Dzieki Ci edde mam wlasnie 2 zestawy opakowan po mapelasticu tez mialem wyrzucic ale na szczescie hehe sie wstrzymalem. i pare workow po kleju adesilex P9 i keraflex. i dzieki za link pozdrawiam

fighter1983
12-09-2010, 18:00
nie sadze zeby udalo sie Wam zarejestrowac w programie. Nie mniej jednak - kto wie...
Z tego co pamietam - tylko wykonawcy, zreszta jak sama nazwa wskazuje: program partnerski dla wykonawcow.
Dajcie znac jak poszlo

edde
12-09-2010, 18:18
wypełniłem, jutro wysyłam
ale wykonawca swoich np. hydroizolacji jestem ja, wykonawca nie jest jednoznaczne z przedsiebiorcą czy pracownikiem budowlanym przeciez
poza tym w regulaminie jak byk stoi:
"2.4. Adresat Programu - osoba fizyczna nabywająca produkty Mapei.

2.5. Uczestnik Programu - osoba fizyczna, która przystąpiła do Programu poprzez wypełnienie i przekazanie do Biura Programu Deklaracji Przystąpienia do Programu."

żadnej wzmianki o koniecznosci prowadzenia firmy bądź bycia zawodowym budowlańcem

fighter1983
12-09-2010, 19:01
w sumie racja :)
Ja z Mapei juz nie mam od 4-5 lat nic wspolnego, wiec moze rzeczywiscie tak jest, kiedys tylko glazurnicy byli w programie, ale kto wie :)

edde
28-09-2010, 18:39
no i dziś otrzymałem przesyłkę z pismem witającym w programie, nr uczestnika i katalogiem produktów i nagród
takze niniejszym stwierdzam , że nie tylko firmy i zawodowi budowlańcy mogą być uczestnikami tego programu, czego jestem namacalnym przykładem :)

danielon
01-10-2010, 21:30
no i dziś otrzymałem przesyłkę z pismem witającym w programie, nr uczestnika i katalogiem produktów i nagród
takze niniejszym stwierdzam , że nie tylko firmy i zawodowi budowlańcy mogą być uczestnikami tego programu, czego jestem namacalnym przykładem :)

super, duzo miales zgromadzonych punktów? ja mam jak narazie 140 ale jeszcze bede kupywal pare produktow wiec uzbiera sie wiecej:)

edde
01-10-2010, 22:05
punktów nie wysyłałem, tylko ankietę zgłoszeniową, mam ich trochę nazbieranych, teraz po aktywacji uczestnika moge je już wysłać w dowolnym momencie

danielon
20-11-2010, 19:13
no i dziś otrzymałem przesyłkę z pismem witającym w programie, nr uczestnika i katalogiem produktów i nagród
takze niniejszym stwierdzam , że nie tylko firmy i zawodowi budowlańcy mogą być uczestnikami tego programu, czego jestem namacalnym przykładem :)

witaj,

no i potwierdziło sie to że KAŻDY kto używa produktów MAPEI może przystąpić do tego programu. dziś właśnie dostałem katalog i numer. pozdrawiam

MAXIM78
01-12-2010, 18:17
Witam , a co zrobić jak zgubiłem numer uczestnika Mapei? Da się jakoś go odzyskać?
Bardzo proszę o pomoc.Pozdrawiam.

mapei
02-01-2012, 09:37
nieprawda ;) nie trzeba być właścicielem ani pracownikiem firmy budowlanej, dziś w jednej hurtowni wpadła mi w ręce ulotka programu, no to podrążyłem temat, skoro w hurtowniach z detalem to rozdają, no i uczestnikiem moze być osoba fizyczna, kupująca i używająca produkty mapei, dobrze że worków po mapelastiku i adesilex-ie nie wywaliłem :) a już na kupie o spalenia leżą :)
regulamin (i inne takie tam) jest tu: http://www.mapei.it/poland/index.asp?func=regulamin

Wszystko się zgadza nie trzeba mieć firmy żeby być w programie ,jest to za .....ta sprawa.