PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie najszybciej mozna kupić drzwi wewnętrzne?



SamurayX
14-09-2010, 02:17
Witam!

Mam spory problem.
Dzisiaj żona pojechała do marketu po drzwi z fachowcami, a tutaj okazało się, że trzeba 5 tygodni czekać na drzwi ...
Oczywiście pełna zaskoczka, bo fachowcy myśleli, że drzwi są już zamówione i trzeba je tylko odebrać, a żona też zaskoczona bo myślała, że takie standardowe drzwi są dostępne od ręki.

Dlatego pytam czy są jakieś miejsca w tym pięknym kraju, gdzie przyjeżdża się i za kilka godzin wyjeżdża z drzwiami (totalny standard 80x200) ?

Od razu powrócił pomysł robienia drzwi u znajomego stolarza, chce 1400 PLN z kasetowymi ościeżnicami, pełne drewno.
Warto?

Charlie
14-09-2010, 05:33
Witam!

Mam spory problem.
Dzisiaj żona pojechała do marketu po drzwi z fachowcami, a tutaj okazało się, że trzeba 5 tygodni czekać na drzwi ...
Oczywiście pełna zaskoczka, bo fachowcy myśleli, że drzwi są już zamówione i trzeba je tylko odebrać, a żona też zaskoczona bo myślała, że takie standardowe drzwi są dostępne od ręki.

Dlatego pytam czy są jakieś miejsca w tym pięknym kraju, gdzie przyjeżdża się i za kilka godzin wyjeżdża z drzwiami (totalny standard 80x200) ?

Od razu powrócił pomysł robienia drzwi u znajomego stolarza, chce 1400 PLN z kasetowymi ościeżnicami, pełne drewno.
Warto?
jaka grubość skrzydła ?
co to znaczy pełne drewno ? jeśli dosłownie rozumieć to odpuść sobie !

Nawet Marketom Budowlanym nie opłaca się tworzyć stanów magazynowych bo to koszta. Dlatego trzeba czekać bo te drzwi musi wyprodukować ich producent albo z Chin idzie kontener :)

finlandia
15-09-2010, 16:54
Szukać trzeba po marketach. Tanizna jest do kupienia, z marnymi ościeżnicami stałymi.
Z producentów wg mojej wiedzy najszybciej robi Centurion. Można się zainteresowac, chociaż w serwisie mają człowieka, który jest totalnym spychaczem /pewnie jak w serwisach wielu innych producentów. /

SamurayX
15-09-2010, 21:18
Pełne drewno to chyba znaczy z normalnych desek , anie z płyty HDF ...

Dlaczego odpuścić?

blokno
13-05-2011, 13:35
Pełne drewno to chyba znaczy z normalnych desek , anie z płyty HDF ...

Dlaczego odpuścić?

Nie odpuszczaj, jak dobry stolarz to zrobi ci napewno lepsze drzwi drewniane niż jakakolwiek "fabryka". Tylko zobacz najpierw jego poprzednie "prace".
A co do pełnego drewna, to oczywiście że chodzi o deski klejone, bo w naszych warunkach nie zdarza się spotkać deski o szerokości 80 cm.. a nawet gdyby się zdarzyło, to żaden stolarz z takiej deski płatu drzwiowego by nie zrobił. pzdr

jarek80
22-03-2012, 11:49
Powiedzcie mi czy jakiś producent byle nie marketowi dostarczył by mi najszybciej drzwi. Myślałem o Porcie ale powiedzieli w salonie że możliwe że trzeba czekać nawet 6 czy 8 tygodni :/. Może kogoś innego proponujecie??

jolanta_75
03-09-2012, 11:09
Witam serdecznie! szukam drzwi do łazienki co możecie powiedzieć o tych? http://panelmarket.pl/drzwi-erkado-brand/735-drzwi-erkado-brand-lazienkowe-1-4-soft.html myślę, że zakup przez sklep internetowy to najlepsza opcja, ceny niższe niż u producenta. Czy ktoś z Was posiada te drzwi? Oraz drzwi do pozostałych pokoji podobają mi się te: http://panelmarket.pl/drzwi-dre-scal...scala-a-5.html czy macie jakieś zdanie na ich temat?

blokno
03-09-2012, 14:27
Powiedzcie mi czy jakiś producent byle nie marketowi dostarczył by mi najszybciej drzwi. Myślałem o Porcie ale powiedzieli w salonie że możliwe że trzeba czekać nawet 6 czy 8 tygodni :/. Może kogoś innego proponujecie??

Najszybciej kupić można prawdopodobnie w jakimś salonie firmowym funkcjonującym przy fabryce. Taki widziałem np. w Lublinie w firmie Pol-Skone, ale chyba też w Sokółce. Jeśli producent ma na magazynie jakieś "wolne" drzwi, to chyba taki salon najszybciej będzie w stanie je wyciągnąć.. pzdr

finlandia
03-09-2012, 16:07
Obawiam się że w takim salonie przyzakładowym to są wyprzedawane pomyłki, zwroty itp. Oczywiście pełnowartościowe drzwi też. Ale nie wierzę, by producent faworyzował swój salon pod względem terminu realizacji. Oczywiście wyklucza to drogę przez wszelkich pośredników, co może oznaczać dobry tydzień.
Wg mojej wiedzy szybkie terminy ma Centurion - realnie ok 3 tygodni. Dobry, w miarę pewny termin to ich zaleta. Z tym że najszybciej to i tak będzie w supermarkecie.. (ale tu już innych, pozytywnych "naj" trudno się doszukiwać)

MMichal
03-09-2012, 16:41
Witam


Obawiam się że w takim salonie przyzakładowym to są wyprzedawane pomyłki, zwroty itp. Oczywiście pełnowartościowe drzwi też. Ale nie wierzę, by producent faworyzował swój salon pod względem terminu realizacji. Oczywiście wyklucza to drogę przez wszelkich pośredników, co może oznaczać dobry tydzień.
Wg mojej wiedzy szybkie terminy ma Centurion - realnie ok 3 tygodni. Dobry, w miarę pewny termin to ich zaleta. Z tym że najszybciej to i tak będzie w supermarkecie.. (ale tu już innych, pozytywnych "naj" trudno się doszukiwać)

no termin to chyba JEDYNY atut marketu pod warunkiem, że wybiera się najtańsze modele dostępne "od ręki", innych atutów produktów marketowych nie stwierdzono :) a i tak dzień w dzień każdy market opuszcza kilkadziesiąt skrzydełek :)

Pozdrawiam

jolanta_75
05-09-2012, 15:47
Właśnie dla tego nie chcę kupić w markecie. Wolę trochę dłużej poczekać i mieć dobre drzwi :) Przeglądając wczoraj sklep internetowy natknęłam się na te drzwi [MODEROWANO LINK REKLAMOWY bardzo mi się podobają. A do łazienki co polecacie?

MMichal
05-09-2012, 16:32
Witam


Właśnie dla tego nie chcę kupić w markecie. Wolę trochę dłużej poczekać i mieć dobre drzwi :) Przeglądając wczoraj sklep internetowy natknęłam się na te drzwi *** bardzo mi się podobają. A do łazienki co polecacie?

no skoro TE Ci się podobają to do łazienki takie same tylko z wentylacją u dołu i po sprawie.

Pozdrawiam

Invado
07-09-2012, 11:42
Drzwi "od ręki" można kupić w markecie, ale są to zazwyczaj najprostsze modele i nie ma pełnego wyboru kolorów. Ciężko, żeby markety czy dystrybutorzy dysponowali powierzchnią, która pomieściłaby wszystkie modele drzwi, o wszystkich szerokościach, stronach otwierania i pełnej kolorystyce. Są jednak hurtownie, które mają stany magazynowe kilku modeli we wszystkich szerokościach i stronach otwierania (ograniczona kolorystyka). Warto zadzwonić do BOK i zapytać, jakie modele mają na stanie.

Zamawiając drzwi musimy się liczyć z czasem oczekiwania od 3 do 5 tygodni. Ważne jest, aby salon posiadał wzornik kolorów, a nie jedynie katalog - w druku zawsze będą mniejsze lub większe przekłamania kolorów.

jolanta_75
10-09-2012, 11:24
Czy drzwi filmy Erkado warte są swojej ceny? Podrzucam link MODEROWANO
Czy warto je zakupić?

finlandia
10-09-2012, 12:12
Co Ty tak z tym panelmarketem? W każdym poście ten sam link..

MMichal
10-09-2012, 16:05
Witam


Co Ty tak z tym panelmarketem? W każdym poście ten sam link..

... hmmmm różnie to może być :) choć przyznam, że wybór mają spory więc w jednym miejscu można zapoznać się z większością producentów.


Pozdrawiam

jolanta_75
13-09-2012, 09:26
Witam,
wrzucałam ich linka bo mają dużą ofertę drzwi wewnętrznych, a nawet zaczęli już wprowadzać drzwi zewnętrzne.

finlandia
13-09-2012, 09:38
Witam,
wrzucałam ich linka bo mają dużą ofertę drzwi wewnętrznych, a nawet zaczęli już wprowadzać drzwi zewnętrzne.

Może jestem przewrażliwiony, ale.. tu właśnie zachowujesz się niekonsekwentnie...
Przeciętny klient szukając drzwi wewnętrznych dawno już jest po zewnętrznych i zwykle ta działka go nie interesuje..
Ale co ja tam wiem:)
PS. W ŻYCIU NIE KUPIĘ DRZWI W INTERNECIE (problemy oceny jakości, reklamacji itp).

gombro
13-09-2012, 15:49
Najlepiej pojechać na Bartycką!

Charlie
13-09-2012, 16:37
Pełne drewno to chyba znaczy z normalnych desek , anie z płyty HDF ...

Dlaczego odpuścić?

Są takie sosnowe drzwi wewnętrzne w marketach, np. firmy Radex z Iławy, tanie jak przysłowiowa woda.

Po sezonie grzewczym masz "na bank" szpary pomiędzy deskami i rozwarstwienie desek.

Drzwi wewnętrzne dobrze zrobione to konstrukcyjny ramiak drewniany wykonany z klejonki trzywarstwowej + płyta + obłóg na płycie z odpowieniego drewna + odpowiednia technologia lakierowania.

Jeśli stolarz zapewnia, że wykona drzwi z pełnego drewna tzn., że uwielbia strzelać sobie w stopę :)

jolanta_75
18-09-2012, 12:07
No i już zadecydowałam i zamówiłam drzwi w sklepie internetowym ***.pl zobaczymy czy było warto :) dam znać jak dostanę już drzwi.

Invado
18-09-2012, 13:40
Na jakie drzwi się zdecydowałaś? I jaki jest czas oczekiwania?
No i już zadecydowałam i zamówiłam drzwi w sklepie internetowym ***.pl zobaczymy czy było warto :) dam znać jak dostanę już drzwi.

Robespierre
18-09-2012, 17:01
No i już zadecydowałam i zamówiłam drzwi w sklepie internetowym ***.pl zobaczymy czy było warto :) dam znać jak dostanę już drzwi.

No to teraz czekamy ile będzie pomylonych kierunków, źle dobranych rozmiarów ościeżnic, itp...

bwojtek
18-09-2012, 19:23
No i już zadecydowałam i zamówiłam drzwi w sklepie internetowym pan**rket.pl zobaczymy czy było warto :) dam znać jak dostanę już drzwi.
Dla mnie wszystkie posty tej osoby to ściema całkowita i nieudolna próba reklamy jakiegoś sklepu internetowego. Za tydzień zobaczymy post, że drzwi zamontowali za darmo, nakarmili kota, posprzątali mieszkanie a zamawiającej zrobili dobrze (cokolwiek ktoś przez to rozumie ;) ) w ramach promocji.

finlandia
18-09-2012, 21:16
Niestety,ja też mam podobne wrażenie...

MMichal
19-09-2012, 19:06
Witam

Panowie takich osób na forum jest wiele ale tylko nielicznie się do tego uczciwie przyznają :)

Pozdrawiam

jolanta_75
25-09-2012, 13:37
Na jakie drzwi się zdecydowałaś? I jaki jest czas oczekiwania?

Postawiłam na drzwi VASCO BRAGA 4. Czas oczekiwania na drzwi to ponoć do 4tygodni, ale Pani napisała mi, że jak będą szybciej to da znać. Jednak wątpię w to aby były szybko ;)

finlandia
25-09-2012, 14:26
Postawiłam na drzwi VASCO BRAGA 4. Czas oczekiwania na drzwi to ponoć do 4tygodni, ale Pani napisała mi, że jak będą szybciej to da znać. Jednak wątpię w to aby były szybko ;)
Zdaje sie że czegos zapomniałaś dodać.. :D

emagik
23-07-2015, 11:54
szukam tanich drzwi w okolicach Poznania, proszę o kontakt

nikt ważny
23-07-2015, 12:03
Castorama ul. Górecka 30A :)

theme
27-07-2015, 15:39
Najszybciej drzwi można kupić w hurtowni która dystrybuuje produkty do mniejszych sklepów. Oni zazwyczaj mają coś na stanie. Inna opcja szybkich zakupów (od ręki) to markety.
Reszta niech sobie reklamuje cośta skądśtam.