PDA

Zobacz pełną wersję : Wrocław - Architekt, usługi projektowe



MarekPyszniak
14-09-2010, 13:34
Projektowanie architektoniczne: domy jednorodzinne, szeregowe, modernizacje, aneksy, adaptacje.

Posiadam w dorobku realizacje domów jednorodzinnych, szeregowce.

Możliwe jest również wykonanie projektu architektonicznego - adaptacji projektu typowego.

Projektuję uwzględniając zasady chińskiej sztuki aranżacji wnętrz i przestrzeni Feng Shui.

Wykonuję również aranżacje wnętrz według Feng Shui. Projektując uwzględniam intuicyjną szkołę Feng Shui, szkołę form oraz szkoły kompasu [osiem domów i latająca gwiazda].

Zapraszam do kontaktu, omówienie warunków ewentualnego projektu
i podstawowe rozeznanie w mojej ofercie jest zupełnie bezpłatne:

mgr inż. arch. Marek Pyszniak
Wrocław, tel. 71 3252431

Marcin Warszawa
16-09-2010, 11:34
Witam,

Jeśli wykonujecie Państwo ciekawe i wyjątkowe wykończenia oraz projekty wnętrz zapraszam do współpracy. Jestem przedstawicielem włoskiej fabryki gresów Fondovalle, produkującej wysokiej klasy gresy do zastosowania wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, charakteryzujących się dużą wytrzymałością. Zapraszam na mój post FONDOVALLE - oryginalne i piękne gresy z Włoch (strona fabryki w przebudowie przed targami w Bolonii) na której znajdziecie Państwo kilka zdjęć i informacji o najciekawszych pozycjach. W razie zainteresowania proszę o kontakt 504-264-741, lub tutaj na prywatnym forum.

Pozdrawiam
Marcin