PDA

Zobacz pełną wersję : Mazowieckie-polecicie kogos do kominka?



naszaheidi
15-09-2010, 14:41
Prosba jak wyzej.Potrzebuje osoby znajacej sie na kominkach i nie bardzo drogiej.
Bede wdzieczna za pomoc

Mojra
17-09-2010, 14:15
nie bardzo droga tzn? w jakiej kwocie chcialabys sie zmiescic?

Nika90
22-04-2013, 15:14
Dzień Dobry!
Chciałbym podbić temat. Otóż szukam dobrej i sprawdzonej ekipy do zamontowania wkładu kominkowego z płaszczem wodnym. Chciałabym by fachowcy, wszystko po podłączali jak trzeba. Ogólnie, kominek będzie na parterze (dom jest piętrowy.). Ogrzewanie w domu w łazienkach i kuchni jest podłogowe + ogrzewanie gazowe (kaloryfery). Szukam kogoś z warszawy i okolic.
Pozdrawiam.

niktspecjalny
22-04-2013, 15:37
Przede wszystkim polecam abyś wziął kogoś z FM.Zresztą zaraz się ujawnią bo potencjalnego klienta żal pozostawić bez echa.:yes:.Zapewne Panowie Forest,Piotr Batura, Margod i odkrycie sezonu Daniel Sis łykną cię jak świeżą bułkę.Jest jeszcze Pan Enio, który rzemiosło ma w jednym paluszku.Ale wśród nich nie może zabraknąć Baderka,który bez żadnych pierdów kominek postawić ci powinien.Jego polecam najbardziej.

..Chciałabym by fachowcy, wszystko po podłączali jak trzeba.......
Na nich możesz liczyć.Popsioczą po swojemu nagadają się ale w twoje okolice przyjadą ......choćby mieli pincet przed sobą.:D:yes:

eniu
22-04-2013, 17:04
Dzień Dobry!
Chciałbym podbić temat. Otóż szukam dobrej i sprawdzonej ekipy do zamontowania wkładu kominkowego z płaszczem wodnym. Chciałabym by fachowcy, wszystko po podłączali jak trzeba. Ogólnie, kominek będzie na parterze (dom jest piętrowy.). Ogrzewanie w domu w łazienkach i kuchni jest podłogowe + ogrzewanie gazowe (kaloryfery). Szukam kogoś z warszawy i okolic.
Pozdrawiam.

A co na to Pan Hydraulik który robi Ci resztę? To jest fachowiec od podłączania rurek z wodą "jak trzeba". Płaszcz wodny to w pierwszej kolejności dobry hydraulik. Kominek to pikuś... Jednoosobowa odpowiedzialność za rurki z wodą w domu to podstawa! Chłopcy mogą współpracować, mogą się za łby wziąć, ale rurki masz mieć w jednej garści...

Nika90
22-04-2013, 18:00
Jak by to powiedzieć, ten dom jest pod tak zwany "klucz" kupiony niedawno, jedynie co będziemy w nim robić to malowanie ścian i właśnie kominek. Jestem całkowita zielona w tych tematach, więc byłabym wdzięczna za każde rady:yes:

eniu
22-04-2013, 18:46
No to dowiedz się kto robił w tym domu hydraulikę. Może uda się go nakłonić by łaskawie zechciał zarobić jeszcze na podłączeniu kominka. To najrozsądniejsze według mnie rozwiązanie by uniknąć iskrzenia na styku dwóch instalacji. Choć coś czuję, że w Twoim wypadku może to nie być takie proste...

Oczywiście są inne drogi. Bagi z forum, Kominki Bielawski. Kominki Kozłowski ...

tommy72
23-04-2013, 07:36
Witam serdecznie,
ja też poszukuję kogoś kto zająłby się zabudowaniem kominka w chałupce w Nadarzynie.
Poproszę info na priv.

Pozdrawiam
Tomek

bagi69
23-04-2013, 12:45
Mazowieckie wsie i miasta i wszyscy mieszkańcy zacnych grodów i siół .
Bagi z forum jest gotów na wsze kominkowe zlecenia.
Pozdrawiam