PDA

Zobacz pełną wersję : montaż stelażu WC na podłodze 34cm



lelelek
19-09-2010, 09:42
mam pytanie dotyczące montażu stelażu WC na podłodze 34cm (25cm styropianu, 7 cm wylewki i 2 cm na płytkę)
z tego co się orientuję to stelaże mają możliwość regulacji do 20 cm a co z pozostałymi, czy pod niego powinienem podmurować bloczki fundamentowe, czy są jakieś przedłużki?
Korzystając z okazji mam jeszcze pytanie dotyczące warstw podłogi na stropie piętra z podłogówką, czy pomiędzy strop a styropian dawać folię ( na piętrze też podłogówka więc będzie na styropianie folia )?

Jarek.P
19-09-2010, 10:53
Producenci stelaży mają w ofercie zwykle przedłużki, a niezależnie od tego można kombinować skolko ugodno samemu, chodzi przecież tylko o podniesienie ustrojstwa o jakieś 20cm. Podmurowanie tam bloczków fundamentowych (może jednego rozbitego na dwie połówki) jest całkiem niegłupim pomysłem, można tez po prostu do oryginalnych nóg coś dospawać.

Co do drugiego pytania - opinie tu na forum są różne, ja tam dałem. Koszt żaden, przeszkadzać w niczym nie przeszkadza, a zawsze to dodatkowa bariera w razie jakiegoś zalania itp.

J.