PDA

Zobacz pełną wersję : pomys? na prezent z okazji okr?g?ych urodzin m??a



ma
01-03-2004, 15:15
Klopot z prezentami dla mojego meza jest taki, ze mamy malo miejsca, wiec wszelkie durnostojki odpadaja, a na dokladke wszystko, czego potrzebuje, po prostu kupujemy bez czekania na okazje.
Panowie, co chcielibyscie dostac na 30, 40 czy 50tke?
Panie, co dawalyscie swoim mezom z takich okazji?
Pomocy!

ania
01-03-2004, 16:53
Coś naprawdę dobrego do jedzenia (albo picia...)
Coś, czego się nie je (nie pije) na co dzień,
Coś, co miało się w ustach raz
Coś, co się pamięta z młodości, a już tego nie ma

Coś takiego, co długo nie postoi... skoro macie mało miejsca :wink:

georg
01-03-2004, 17:10

ma
01-03-2004, 17:44
ostatnio zmienil samochod, wiec nie kazde BMW mu zaimponuje, zreszta rzadko mam rownowartosc w portmonetce ;) , Georg, ale milo, ze myslisz :)
Aniu, masz racje, ze to musi byc cos niecodziennego. Na pewno menu na impreze urodzinowa bedzie urozmaicone i niepowszednie, ale mi chodzi o prezent-prezent. Cos jak srebrna papierosnica z grawerowana dedykacja. Problem w tym, ze istnieja tacy, ktorzy nie pala ;)
Prosze, myslcie dalej!

zibi.maz
01-03-2004, 19:33
Proponuję zegarek dobrej firmy np /Vacheron Constantin/ lub wieczne pióro topowej marki np Montegrappa. Są limitowane serie piór , numerowane, np Papa Vaticano. Rzecz piękna, osobista, niepowtarzalna / mała/ wydatek coś okoł 4tys. zł. Przy okazji lokata kapitału. Temat znam bo ostatnio kupowałem żonie na urodziny.

ma
02-03-2004, 07:43
zibi, ktory proponuje zakup zegarka... ;)
dzieki za pomysl. zaraz bede ogladac te Vacheron Constantin, bo do tej pory nie mialam pojecia, ze istnieja.
no i myslcie dalej, prosze. Moze jakies oryginalne drobiazgi na kieszen 18-20-letnich dzieci jubilata?

02-03-2004, 08:50
"Notatnik elekroniczny" zawsze chętnie do niego siegam, tyle ma różnych funkcji że trzeba troche "gimnastki" umysłowej, mnie troche pomaga i bawi. Pzdrv. i 100u lat w dobrym zdrowiu i humorze dla małżonka. Gall.

ma
02-03-2004, 09:12
dla mojego meza 100 to malo ;) :lol: :wink: ale dzieki :lol:
dziekuje rowniez za pomysl, niestety to juz 50te urodziny czyli niektore dobre pomysly juz zrealizowane :oops:

weyn.rob
02-03-2004, 21:38
dla mojego meza 100 to malo ;) :lol: :wink: ale dzieki :lol:
dziekuje rowniez za pomysl, niestety to juz 50te urodziny czyli niektore dobre pomysly juz zrealizowane :oops:

Widzę że jesteś strasznie wybredna i sama nie wiesz czego chcesz.
Moje propozycje to:
-sztuczna szczęka z diamentowymi nakładkami bo w tym wieku... :lol:
-a na kieszeń 18-20 latków może działka marihuany żeby stary się troche rozruszał :lol:
-ew kupcie mu karton Viagry-jak ma żyć sto lat to napewno mu sie przyda
Pozdrawiam i życze więcej życiowego optymizmu :lol: :lol:

Moritz
03-03-2004, 06:41
dla mojego meza 100 to malo ;) :lol: :wink: ale dzieki :lol:
dziekuje rowniez za pomysl, niestety to juz 50te urodziny czyli niektore dobre pomysly juz zrealizowane :oops:

Jak już tak wszyyyystko ma i tym wszystkim jest już moooocno znudzony (łącznie z posiadającą już wszyyyystko małżonką), to zafunduj mu zdrową osiemnastkę - napewno się chłopina ucieszy.
(Zakładam, ze będzie to dla niego nowość.)
Ku... mać, ale ludzie mają problemy!!!
Pzdr

weyn.rob
03-03-2004, 09:50
Popieram Cię i twój pomysł-idealny na 50 urodziny.Szczerze mówiąc też o tym myślałem ale mając na uwadze mój byt na forum pominąłem go w moich propozycjach :lol: :lol:

03-03-2004, 12:07
Może to z nieco innej beczki, ale mam pomysł wymagający trochę pracy :lol: Album zdjęć wybranych z 50 lat życia szczególnie istotnych dla jubilata, przełomowych, dowcipnych itd. z odpowiednimi zabawnymi komentarzami. To oczywiście pod warunkiem, że są zbiory zdjęć w archiwum rodzinnym, które można by wykorzystać. Sama chętnie taki album bym dostała.... :lol: :lol: :lol:
Luśka

Linka
03-03-2004, 12:32
Bądź oryginalna... czy to musi być prezent w sensie namacalnym?
Nie może to być, na przykład wypad za miasto...?
Scenariusz jest taki:
1. Podjeżdżasz autkiem pod dom, 'trąbisz" na męża (oczywiście masz nową fryzurę i kieckę)
2. Mąż zbiega wystraszony, Ty pakujesz go do auta, zawiązujesz oczy i nie mówiąc nic, jedziesz. W międzyczasie puszczasz mu CD z ulubioną muzyką..
3. Dojechałaś w upatrzone miejsce...może to byc na przykład plaża, las tudzież inne ulubiony piękny zakątek.
4. Wyciągasz z bagażnika kieliszki, szampana, może mały drobny prezencik, lub Twoj pierwszy w zyciu wiersz dla Niego?
5. Resztę scenariusza dopisz sama:)

ma
03-03-2004, 12:41
Linka, Luska i konstruktywni poprzednicy, dzieki! juz mam koncepcje :))) nie zdradzam szczegolow, bo moj maz tez zaglada na Forum... ;)
Pozdrawiam serdecznie
ma

Luśka
04-03-2004, 12:02
Ma, ale chociaż wyślij swój pomysł na priva - też mnie czeka podobny problem :lol:

cyprinus
04-03-2004, 12:25
Znakomity pomysł z tą marychą i ew. młodą laseczką.
Ja na miją 40 - tkę dostałem niestety tylko niezłe pióro wieczne...

Luśka
04-03-2004, 17:51
Cyprinus - bo laseczki to się dostaje dopiero na 50-tkę :lol: Wszystko przed Tobą!!!

Renia
06-03-2004, 21:09
Jedni dostają laseczki, a drudzy laseczką np. po grzbiecie - jak nie zasługują na prezenty. No właśnie - a co jak nie zasługują ? :roll:

tomek1950
07-03-2004, 08:40
Cyprinus - bo laseczki to się dostaje dopiero na 50-tkę :lol: Wszystko przed Tobą!!!
Luśka, laseczki, laseczki, ale takie do podpierania się :D

08-03-2004, 11:42
Przecież laseczka to ogólnie znany drugi filar, (pierwszy to latarnia) więc jasne że po 50_ce a nawet nieco później!

ma
08-03-2004, 12:25
rozumiem, ze ten link jest wam znany http://www.nagielaski.prv.pl/ ...